Новите ни козметични похождения 43

  • 64 145
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 193


и подарък към лосиона:


Опааа къде е тая промоция? От години не отивам на море без тоя лосион. Препоръчвам с две ръце на хора със слънчеви алергии!  Peace

# 61
  • Мнения: 20 208
Rennie, коректора на NYX как е, да споделиш после?  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 64
Lemy, ако си търсиш много пигментен, доста гъст и екстремно светъл коректор в жълтеникаво неутралната гама е страхотен. Аз съм много бяла, NC10 и не съм намирала толкова светъл коректор за сега. Обаче тъй като е много гъст и ако се сложи много и се събира във финните линии. Но за сравнение с този на Ив Сент Лоран бих казала, че и той се събира ако прекали човек. Та мисля не е много за мазна кожа, защото е доста гъст и не попива в кожата, някак си седи отгоре. Но покрива добре, може би трябва да го тествам вместо отгоре на фон дьо тена както го ползвам, отдолу да го сложа... Това му е минуса според мен, че не попива добре. Но за този светъл цвят си заслужава да се живее с косурите му.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 780
Опааа къде е тая промоция? От години не отивам на море без тоя лосион. Препоръчвам с две ръце на хора със слънчеви алергии!  Peace

Ремедиум с/у пазарчето на Славейков. Дават ти скреч карта, която ти носи- душ гел 400 мл/ лосион за тяло 75мл/ лосион за след слънце 75 мл Simple Smile
Иначе и аз съм доволна от този, защото с нивея/ гарние алергията винаги ми се появява.

# 64
  • Мнения: 5 300


И си поръчах от интернет очна линия гел,тъй като в цял Пловдив не можах да намеря черна Rolling Eyes

# 65
# 66
  • Мнения: 2 300
- много съм доволна, идеално покритие и не омазнява.

в цвят 15 Corail Intuitive.
много приятно черволо, но серията Rouge Volupté ми допада много повече, с по-плътни и трайни цветове е.

# 67
  • Мнения: 20 208
Lemy, ако си търсиш много пигментен, доста гъст и екстремно светъл коректор в жълтеникаво неутралната гама е страхотен. Аз съм много бяла, NC10 и не съм намирала толкова светъл коректор за сега. Обаче тъй като е много гъст и ако се сложи много и се събира във финните линии. Но за сравнение с този на Ив Сент Лоран бих казала, че и той се събира ако прекали човек. Та мисля не е много за мазна кожа, защото е доста гъст и не попива в кожата, някак си седи отгоре. Но покрива добре, може би трябва да го тествам вместо отгоре на фон дьо тена както го ползвам, отдолу да го сложа... Това му е минуса според мен, че не попива добре. Но за този светъл цвят си заслужава да се живее с косурите му.
Рени, мерси! Аз загледах зеленият коректор от същата серия и се чудех дали става за зачервявания по лицето,  и спукани капиляри newsm78

# 68
  • USA
  • Мнения: 7 356
Clinique Moisture Surge overnight mask http://coquelicotta.com/?p=7712


Clinique Moisture surge CC cream (very light) http://coquelicotta.com/?p=7961


Clinique turnaround instant facial http://coquelicotta.com/?p=7405


Tarte Aqualillies Amazonian Clay Waterproof Eye and Cheek Palette (Summer 2013 collection)
http://coquelicotta.com/?p=7820

# 69
# 70
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Отивам да чета коментарът ти за CC крема на Clinique, от два дни чета рецензии на него и много се изкушавам заради фактора и че е хидратиращ и antiage Peace
Само че този който трябва да излезе тук е в зелено синя опаковка, този който ти си взела е в розова, два различни ли са?

Ok, разбрах, зеленият е superdefense CC cream, в два цвята е  Peace

# 71
  • Мнения: 2 214

Makeup Geek Exclusive Z Palette
Скрит текст:

Makeup Geek Eyeshadow Pan - Cupcake
Скрит текст:

Makeup Geek Eyeshadow Pan - Chickadee
Скрит текст:

Makeup Geek Eyeshadow Pan - Pixie Dust
Скрит текст:

Makeup Geek Eyeshadow Pan - Fuji
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 19
г-жа Стихийно бедствие, честито! Прекрасно пигментирани изглеждат, а това Fuji крие шапки! Страхотно! Peace

# 73
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мишето, нали знаеш, че очната ти линия не е оригинална ( На MAC) ? Simple Smile
Само казва, ако си се заблудила и си дала много пари за нея.

# 74
  • Мнения: 5 300
Да знам,че не е оригинална,но не бих дала 20 ил 30 лева за очна линия,при положение,че за бала трябва да си купя още 100 неща и не мога да искам тва от родителите ми.

Общи условия

Активация на акаунт