Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 467
здравейте най-накрая и от мен! На 12-та страница да ни е честита темата...Вампи страхотна е   Party да те помоля да ме сложиш и мен с термин 23.11.
Добре дошла, записана си  Hug. Лелее... от нищо и никаква групичка, станахме 118 бременни newsm78. То направо един митинг можем да идем да направим да ни увеличат детските надбавки, ще ни го признаят Peace. Браво на нас!!!

За килограмите - аз не съм качила нито 1. И това много ме радва, защото предишния път качих 25 и това не е работа. А после ги свалях 3 години. Но то не се знае... може да си ги наваксам от 5 месец нататък.
Уф, като го записах тоя час за ФМ чак за 29 юни и сега не ме свърта, това е толкова далече... до тогава - пълна неизвестност ooooh!, не знам, как ще го дочакам само...

Дорис, изпита ми мина като по ноти. Раздадоха ни по 2 въпроса на тая редица такива, на онази онакива и запреписвахме здраво. Преподавателката се правеше на романтична и гледаше през прозореца, а ние писахме за 6 Hug Crazy. Абе, ще стане накрая от мен медицинска сестра, ще видите  newsm78 Mr. Green... Само не знам, как ще взема идващата Фармакология и Микробиология ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! пу пу пу... да не чуе дявола!!! Blush

# 181
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Аз рядко пиша, но редовно ви чета. Днес обаче имам повод да почерпя



имам рожден ден и ставам на 25г., което си като юбилей - четвърт век.

# 182
  • Мнения: 14
Честит Рожден Ден, 6u6umig4e  newsm59! Да си жива и здрава и едно хубаво, здраво бебче през ноември. Хубави хора сме родените този месец  Laughing.

# 183
  • Мнения: 10
Честит рожден ден, много лека бременност, леко раждане, здраве  и щастие, много сладко и здравичко ноемврийче Simple Smile

# 184
  • Мнения: 140
Честит Рожден Ден,6u6umig4e  bdbaloni Много здраве,щастие и късмет ти желая,и едно здраво бебче което да те радва  smile3525

Дорис през този месец до колкото си спомням май доста сме родени иии наистина сме хубави хора...ММ е на 16май а аз съм на 23 май  Grinning

# 185
  • Мнения: 837
6u6umig4e newsm59 много здраве и щастие и едно красиво  и здраво бебче  ноември!

# 186
  • Мнения: 10
6u6umig4e Честит Рожден Ден всичко най хубаво ти пожелавам, лека бременност и пухкав бебок!
Аз пък съм на 24 май.

# 187
  • Мнения: 0
6u6umig4e честит рожден ден! Весело изкарване и само хубави емоции до ноември месец

# 188
  • София
  • Мнения: 297
6u6umig4e, честит рожден ден с пожелание за незабравими емоции   bouquet

# 189
  • Мнения: 17
6u6umigce честит рожден ден пожелавам ти много радост,щастие и сбъднати мечти и едно прекрасно бебче ноември.Да се включа и аз относно магнезия и с двете ми предишни бременности пих Магнерич 3/1  и двата пъти родих преди термина,първия път 15дни по рано а втория 27дни по рано,тъй че не мога да се съглася с твърдението,че който пие магнезий преносва.Сега с тази бременност пак го пия и се надявам всичко да е ОК. И аз също ви умолявам момичета моля ви спрете с това споменаване на храни,знам че сега е сезона на тези плодове и са много разпространени но помислете и за нас които не живеем в България.И не на последно място добре дошли на новите мами и лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 190
  • Мнения: 0
Момичета, гледах снимките! Страхотни стеее! Някой сте със по-големи коремчета, а на други почти не им личи. Скоро ще се снимам и аз да кача, че това, с което разполагам е старо от 01.05 Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 19:13 от Jenny_83

# 191
  • Смолян
  • Мнения: 326
6u6umigce  Честит рожден ден и от мен.Здраве,здраве и пак здраве,всичко друго се постига с труд и любов Hug Hug

# 192
  • Мнения: 19
Момичета,нещо пак съм пропуснала....къде гледате снимките ???

# 193
  • Мнения: 3
6u6umig4e честит рожден ден жива , здрава , много щастлива и обичана.....
Леле няма ме 1 ден и не мога да смогна да чета хихихих
Обаче гледам за термин 23 станахме 3 а бях самичка в началото това ме радва Simple Smile
Е момичета от мен това лека нощ  Hug Hug Hug Hug

# 194
  • Мнения: 209
6u6umig4e ,Честит рожден ден!Бъди много здрава и щастлива!  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт