Мома или юначе през НОЕМВРИ ще проплаче? Тема №6

  • 20 370
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 19
Момичета,нещо се шашкам току що проверих резултатите от БХС ,довечера ще ги нося на доки...но нещо не ми харесват ,не твърдя ,че съм много в час!!Моля за консултация???И най-вече кое се гледа Оценка на риска или Информация за лекаря!!!!! Sad

ІІ - Оценка на риска ,
- Статистически риск за болестта на Даун е 1 : 2329
- Статистически риск за T13 / T18 + NT > 1 : 10 000
- ІІІ - Информация за лекаря ,
- Биохимичен риск за синдром на Даун е
определен на
1 : 403
- Възрастов риск за синдром на Даун 1 : 450
- Възрастов риск за синдром на Едуардс 1 :4000

# 436
  • Мнения: 0
Здравейте,мамита сладки!  smile3501 Страхотно заглавие на темата. Оф и вие ли като мен нямате търпение да чуете пола на бебо,въпреки че аз не мога да ви обясня по каква причина съм сигурна че в тумбачето ми се крие мома  newsm78  всички ми се смеят и ми викат,че съм луда,че много съм искала момиче и за това така си мисля пък не е така.Има ли някоя мама с моята "лудост"?Извинете ме че толкова рядко пиша,но за сметка на това чета темите на 1 дъх Simple Smile
ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ   bouquet

# 437
  • Мнения: 191
Здравейте,мамита сладки!  smile3501 Страхотно заглавие на темата. Оф и вие ли като мен нямате търпение да чуете пола на бебо,въпреки че аз не мога да ви обясня по каква причина съм сигурна че в тумбачето ми се крие мома  newsm78  всички ми се смеят и ми викат,че съм луда,че много съм искала момиче и за това така си мисля пък не е така.Има ли някоя мама с моята "лудост"?Извинете ме че толкова рядко пиша,но за сметка на това чета темите на 1 дъх Simple Smile
ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ   bouquet

Аз Аз  Mr. Green и аз съм сигурна,че е момиче..не знам що ама такова чувство имам,от време на време даже говоря за бебо в женски род,че даже съм го и кръстила вече  Joy ако док ми каже,че е момче..няма да му повярвам  Grinning а дали им е смешно на другите..хич да не ти пука,то си е в твоето коремче,нормално е да имаш някакви 6-ти чувства  Wink

# 438
  • Мнения: 46
Привет и от мен, излязоха ми резултатите от БХС- много нисък риск, кръвните ми изследвания също са ок, само и на мен докторът ми каза да пия повече вода, Мимчо. Аз преди пиех, но първите седмици като ми се гадеше я намалих драстично и сега пак започвам да се наливам.
Момичета, я кажете ограничавате ли се от разни неща, които ви се ядат, защото евентуално се води, че не е много добре да се консумират. Аз спрях пикантните подправки и лютото, въпреки че много обичам, но онзи ден така ми се доядоха едни люти чушки.

# 439
  • Мнения: 2
Здравейте,мамита сладки!  smile3501 Страхотно заглавие на темата. Оф и вие ли като мен нямате търпение да чуете пола на бебо,въпреки че аз не мога да ви обясня по каква причина съм сигурна че в тумбачето ми се крие мома  newsm78  всички ми се смеят и ми викат,че съм луда,че много съм искала момиче и за това така си мисля пък не е така.Има ли някоя мама с моята "лудост"?Извинете ме че толкова рядко пиша,но за сметка на това чета темите на 1 дъх Simple Smile
ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ   bouquet
Аз бях така с предишната бременност , даже почнах да се шегувам , че толкова повтарях ,че е момиче , че и да е било момче му е паднала чурката  Joy

# 440
  • Мнения: 5
И аз имах усещането че ще е момче,а и страшно много исках момченце нооооо док каза че ще е момиче.нее 100% сигурна но залага на момиче-и аз вече и измислих име.
Някой ползва ли полижинакс през бременноста,док ми ги изписа ама на листовката пише да не се ползват по време на бременност.док каза че не трябвало първите три месеца после можело,е купих ги и мисля да ги почвам довечера че ми омръзна от тия гъби

# 441
  • Мнения: 209
Аз имам усещане за  stork-boy
Относно Полижинакса и на мен док ми го изписа.Щом го изписват не мисля,че има проблем.

# 442
  • Мнения: 46
Здравейте,мамита сладки!  smile3501 Страхотно заглавие на темата. Оф и вие ли като мен нямате търпение да чуете пола на бебо,въпреки че аз не мога да ви обясня по каква причина съм сигурна че в тумбачето ми се крие мома  newsm78  всички ми се смеят и ми викат,че съм луда,че много съм искала момиче и за това така си мисля пък не е така.Има ли някоя мама с моята "лудост"?Извинете ме че толкова рядко пиша,но за сметка на това чета темите на 1 дъх Simple Smile
ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ   bouquet
Въобще не си единствената. И аз съм абсолютно убедена, че е момиче и постоянно говоря за "бебка". Истината е, че аз наистина искам да е момиче, но имам и усещане, че е така. Съвсем скоро и ние ще разберем Simple Smile

# 443
  • Мнения: 520
Zviara хванах те да надничаш.... Naughty . Казвай , че всичко е наред , че да си отдъхнем вече.  Hug

# 444
  • Мнения: 0
Да,скоро ще разберем! И ние така говорим в женски род дори и ММ вече говори в женски род  Grinning Живи и здрави пък каквото такова.Аз си имам едно притеснение Sad не успях да направим БХС,защото имах малко кървене преди 2 седмица и бях в болница,а мн ми се искаше,но като чета вече е късно. Вие как мислите?Бъдещите баби ме успокояват,че сме млади,здрави и нямало нужда,но на мен ми се иска да си знам,че всичко е ОК.

# 445
  • Мнения: 46
Да,скоро ще разберем! И ние така говорим в женски род дори и ММ вече говори в женски род  Grinning Живи и здрави пък каквото такова.Аз си имам едно притеснение Sad не успях да направим БХС,защото имах малко кървене преди 2 седмица и бях в болница,а мн ми се искаше,но като чета вече е късно. Вие как мислите?Бъдещите баби ме успокояват,че сме млади,здрави и нямало нужда,но на мен ми се иска да си знам,че всичко е ОК.
Не се притеснявай, можеш да отидеш направо на късния биохимичен скрининг, доколкото знам, който е в 15-20 седмица. Преди няколко поста Пепита ако не се лъжа беше обяснила надълго и на широко за БХС.

# 446
  • Мнения: 277
Здравейте мами Simple Smile
Ето ме и мен най - накрая Simple Smile
Всичко е наред  ooooh!, редукцията си мина по план, без усложнения или риск за другите две бебета Simple Smile
След процедурата имах леко прокървяване и стягане на корема, оставиха ме превантивно още два дена в болницата. Оплаквания не съм имала, всичко мина и замина, дано и така си остане. Вчера вечерта ме изписаха и съм много щастлива, че съм си вкъщи, няма вече инжекции, абокати и системи  Whistling
Утре съм на БХС и ранната морфология, за близнаци ме пратиха в Св. Петка, ще ми струва всичко общо 140 лв., струва ми се ок. Вашите по колко излязоха (само за сравнение питам).
Бебоците ги гледах тази седмица всеки ден Simple Smile, вече са по повече от 5 см., и как само шават и се въртят, много са сладки Simple Smile
Благодаря ви на всички, че ме мислихте и ми стискахте палци  Hug Надявам се и вие сте добре и всичко върви нормално Simple Smile. Аз се връщам назад да ви чета  Laughing
Поздрави на всички   bouquet

# 447
  • Мнения: 931
Зверче  Hug Hug Hug радвам се че всичко е наред с теб и бебоците, от тук нататък само хубави моменти ви чакат.

# 448
  • Мнения: 2
Zviara радвам се , че всичко с теб и бебчетата е наред   bouquet

# 449
  • Мнения: 0
Браво, звяраа Simple Smile Вече сме спокойни всички Simple Smile Почивай си сега и си чети назад спокойно Simple Smile Hug

Аз да кажа, че също съм сигурна, че е девойка и ако ми кажат, че е момче няма да повярвам...и в женски род й говоря и знам как ще се казва...просто знам, че е тя Simple Smile Как беше казала рейни, бременна логика, хаха Simple Smile

За яденето аз нищо не се ограничавам, просто защото толкова малко ям и толкова рядко ми се случва нещо да ми се прияде, че не се лишавам и люти чушки си хапвам и всичко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт