Майско слънце вън пече, малко бебче искам в мен да порасте-БЕБЕПРАВЕНЕ Тема 36

  • 18 102
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 431
Торидим благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
И аз мисля,че ми е много сладичко детенцето,милото ми слънчице!!! Praynig
Ами не се видя пола,док каза,че е рано.Гледа ме поне 40 минути,посмяхме се доста.Показва ми бебето как мърда,сърчицети му.И само повтаряше "Суперрр,суперрр!!!Пу-пу да не му е уроки на бебенцето,много хубаво се развива"  Laughing Видя му ушичките и очичките.  Kissing Heart preggo smile3541
Каза,че към 16та седмица най-вероятно ще се види.Аз съм около 10 седмица,поне според ехографа и според овулацията ми.Не знам защо лентичките ми дават 11 седмица. newsm78
Гледа ме на 3Д,видя се иначе доста хубаво.Утре съм при личната лекарка за някакъв талон за женска консултация,след 2 седмица при моя лекар,ще ми запази час при една негова позната ендокриноложка,ще пуснем изследвания за захарта също и за всичко,което трябва.Той ще ми води ЖК и при него ще раждам живот и здраве.Той ми знае всичко от преди.И така.

# 706
  • Марс
  • Мнения: 102
 Hug Чудесни новини, Кити! Стискам палци всичко да върви добре при вас!   party006

# 707
  • Мнения: 692
tan4eto_bg честито  Hug Ето на - кога се записа и хоп..   bouquet
Pretty Kitty страхотни емоции   Hug
ssunshine_85 а дано - ще чакаме плюс след 2 седмици  Grinning
Questo sono io , дано всичко лошо да е вече зад гърба ви.
maggie_m на теб ти благодаря много за думите и подкрепата. Толкова ми беше сдухано, че..
Целувки на всички и успешна бебеправеща седмичка Hug Hug

# 708
  • UK
  • Мнения: 5 999
Притииии много сладко Hug аз днес следобед съм също на док и така ме е страх Praynig стискайте ми палци, май ще ходиме за сърчицата Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Мнения: 692
Притииии много сладко Hug аз днес следобед съм също на док и така ме е страх Praynig стискайте ми палци, май ще ходиме за сърчицата Praynig Praynig Praynig

Коконче, спокойно  Hug Hug Hug чакаме те следобед с хубави новини и безгранично щастлива  Hug Hug

# 710
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Добро утро
Pretty Kitty много ти е сладко бебчето,все така добре да се развива ти пожелавам,и двамата да сте добре,пък пола няма значение  Wink
Кокона представям си как ще звучат 2 сърца като на Хаус концерт.Стискам палци  Hug

# 711
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Коконка  fingerscrossed за сърчицата следобед
Дисни също днес беше на преглед, ако не се лъжа.
Прити много се радвам за  теб и малкото човеченце  Hug
Questo sono io почивай си и дано да спрат тези ранни контракции
Добре дошли на новите попълнения  welcome
Ниана, Флоретка и Милена ми се губят напоследък
Аз си прекарах чудесно на планина. Сега започвам новата седмица заредена с енергия
Успешна седмица на всички newsm51

# 712
  • Мнения: 61
Добро утро и хубава нова седмица на всички! Hug Hug Hug
Pretty Kitty   много се радвам за теб, продължавайте в същия дух чак до деветия месец.  Laughing
 ssunshine_85 имаше един такъв израз "от твоята уста в божите уши" baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Кокона ще чакаме следообяд да ни зарадваш Wink, стискаме ти палци.

lenivik да ти завиди човек! Joy hahaha Дано да е успешна, пък ако може и бебеправеща, та да видим повече  EFP - до кога да ги чакаме, бива търпение ама чак пък толкоз................
Хуба буба къде се изгуби?

# 713
  • Мнения: 87
Pretty Kitty, Честито! Толкова е сладко!
Пожелавам успех на всички останали... аз си чакам цикъла утре.. днес не се стърпях и си направих един Sure Check, беше отрицателен Sad
Хем си мислих, че по-добре да не става този месец, понеже вече сме платили едно Adventure пътуване с доста физическо натоварване и прочие, което ако съм бременна със сигурност ще пропусна, а и ходя на зъболекар и трябва да си направя панорамна снимка, която отлагам поради факта, че може пък чудото да е станало, обаче пак ми стана супер кофти като видях отрицателния тест  Confused
Ще видим утре ще дойде ли лелката или не.. и в двата случая има с какво да се успокоявам...

# 714
  • Мнения: 1 056
Здравейте и от мен, ще се върна да ви прочета, но сега да споделя вълнението си.

Сутринта в 8 бях на доктор, видя в единия яйчник големи 2 фоликула, а в другия един малък. Дори се изненада, че малко бурно съм реагирала на стимулацията, но ми пусна хормон и стана ясно, че няма да е днес пункцията. Довечера съм на инжекция за таймиране на О и в сряда сутринта в 8 ще ходя да вадим яйцата  Mr. Green. Толкова се притеснявам и се вълнувам, моля се да са качествени и да има оплождане, вълнението е неописуемо, страхът и притеснението също, нооо това е  Hug. После ще пиша, като се върна да ви прочета  Hug

# 715
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета  Hug Минавам да ви пожелая успешен бебеправещ ден  luvbed , а на бременните момичета спокоен и приятен  Hug
Pretty Kitty, честито и от мен, много се радвам за теб  Hug лека бременност желая.
Хайде, коя е следващата ?????????  Praynig

# 716
  • Мнения: 1 346
Magi браво миличка, ето че още малко и ти ще си пред вратата на ехографа и после ще ни показваш сладурски снимчици като тази на Прити  Grinning Heart Eyes Hug Прити честито ти сладко мънчи, да ви е живо и здраво, благодаря ти, че така повдигна духа на всички ни тук!
Коконка пожелавам ти весел концерт по-късно и да видите нещо хей! Hug
Questo sono io много се радвам за теб, можеш ли да ни обясниш какво е това с магнезия, т.е какво е влиянието му по време на бременността и как се усеща липсата му.
Ааа и хубабуба е тук.  Hug
Прегръдки за всяка от мен  Hug

# 717
  • Мнения: 1 899
Здравейте сладурки  Hug Hug Hug Hug Не съм ви чела от цяла вечност и така като гледам имам достаа да наваксвам . Хубав ден желая на всички   bouquet Аз сега ще се опитам да вляза в крак с новините защото мисля че съм изпуснала доста интересни неща  Peace
Много целувки за всички  Hug Hug

# 718
  • Мнения: 1 056
!Diva! благодаря ти мила, сега се моля да извадят хубави яйцеклетки, да се оплодят, после да ми ги върнат иии голямото чакане, пък до ехографа има тооолкова време, нооо и това ще стане  Hug

# 719
  • Мнения: 1 899
Малеее момичета голямо четене голямо нещо  ooooh! Доста бях назад с инфото  Laughing Не съм влизала скоро защото нямах нет.. исках малко да се отърся от всичко и да не мисля за нищо бях се настроила с милото да се обичаме да не чета  , но.. естествено нищо такова не стана  Cry Нещо с ММ не се разбираме тоя месец и дамо се караме за глупости но нищо ще се оправят нещата. Този месец никакви не ги свършихме със сърчицата затова ще се боря за следващия месец Simple Smile Ехх много ми домъчня за вас да знаете Hug
Искам да кажа едно голямо ЧЕСТИТО на Кокончето Пожелавам ти две прекрасни бебчета на финала.
Прити Страхотна снимка мила  Hug Дано всички да изпитаме това чувство съвсем скоро  Praynig Praynig
Много ви  Hug Нелка , Маги , Пандичка , Дива , Торидим  абе всички ви  Hug Hug защото ще пропусна някой
След работа ще ви дочитам по подробно  Hug

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 13:15 от Niana

Общи условия

Активация на акаунт