Майско слънце вън пече, малко бебче искам в мен да порасте-БЕБЕПРАВЕНЕ Тема 36

  • 18 104
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 692
maggie_m  Praynig  Praynig  Praynig стискам палци всичко да е наред и най-после да се случи и твоето чудо  Hug

# 721
  • Мнения: 1 056
grahche1 много благодаря, доста изстрадахме, дано да имаме късмет и с Божията помощ, този месец да се случат нещата. Всички ще сбъднем мечтите си, някой по-трудно, други по-лесно, нооо дори и да не стане няма да се отказваме от първия път. Ще пробваме още веднъж или два пъти докато си чакаме заповедта от ФАР и докато свършат парите  Hug Crazy

# 722
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Притииии  Hug Моят син също е роден на 19 декември  Hug Hug Hug какво съвпадение :*

# 723
  • Мнения: 1 056
Хей момичета, кой ще прави новата тема. Неусетно сме изписали почти 50 страници, хайдееее мераклийки - аз нямам опит, не знам как се прави това нещо, а и тук на работа няма да мога, а вкъщи не сядам пред милото да се ровя във форуми, чеее не ми дава  Hug

# 724
  • Мнения: 61
maggie_m  Hug Hug Hug
Бъде още по-голям оптимист, а ние ти стискаме палци още сега да стане. Мисля, че това чакане ти беше напълно достатъчно. Всички ние те подкрепяме и сме с теб  Naughty, и ще видиш, че нещата ще се подредят, а може би и по-скоро отколкото предполагаш Laughing Laughing Laughing

# 725
  • Мнения: 1 056
buba1011 страхотно пожелание, много благодаря на всички за подкрепата и търпението, че все нещо мрънкам и се жаля  Hug

# 726
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Questo sono io много се радвам за теб, можеш ли да ни обясниш какво е това с магнезия, т.е какво е влиянието му по време на бременността и как се усеща липсата му.
Най общо казано липсата на  магнезий предизвиква мускулни крампи,което съответно може да доведе до контракции.Аз все си чаках тази лекарка от ЖК да ми изпишемагнезий дори я подпитах,защото бях чела че от 16г.с нататък може да се получи магнезиев дефицит,нооо тя дори след като установи че имам от време на време контракции ми изписа само но=шпа.Мноого се двоумях дали да не звънна на д-р Даскалов ама си викам айде лекарка е жената ще я послушам и точно след 4дни влезнах в болница. #Cussing out всеки път съжалявам като се доверя на някой,а съм на друго мнение.
Аз нямам търпение утре за прегледа при Даскалов,време ми е за някакви положителни емоции  Laughing
Маги,успех  Peace

# 727
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичетаааааааааааааааа Hug
имам си две еднакви сакчета с жлъчни мехурчета и със пулсчетаааааа Blush Няма по-щастлива от мен newsm44 newsm44 newsm44
Само всичко да е наред докрая Praynig

Стискам палци на всички и малко  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 от мен
Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 1 056
kokona20 БРАААААААААВООООООООООО страхотна новина, ееех как съм си мислила за теб, след толкова премеждия се сбъдна мечтата ти. Пожелавам прекрасна бременност, лека и на финала две прекрасни врещящи малки вързопчета. Почивай, хапвай вкусотийки и мисли само за хубави неща, аааа на нас дето тръгваме по твоя път ни пожелай успех и стискай палци  Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 541
Kokonka, честито миличка  Hug Hug Hug  Всичко ще е наред  Simple Smile

Събирам  newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28

# 730
  • Мнения: 143
kokoнче честито! А аз да ви ръсна с официално розовия прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Няма по-щастлива мама от мен!  newsm44 newsm44 #Shocked #Silly smile3525 newsm51 Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 1 512
 newsm75 newsm79 newsm28
Страхотни новини Коконка и Дисни. Много се радвам за вас.

# 732
  • Мнения: 541
Още съм тук  newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28

# 733
  • Мнения: 61
Поздравления, Коконче и Дисни!!!! Hug Hug Hug
newsm51 newsm51

# 734
  • Марс
  • Мнения: 102
Ех, че хубави новини!  Hug Hug Прегръщам ви, момичета! Много, много здраве на вас и на бебчовците!

Общи условия

Активация на акаунт