Любители на Котки Тема 73

  • 32 751
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 13 131
Таня, от оня ден се каня да те питам ти каква храна даваш, след като напълно си спряла гранулите, а сега разбирам, че и паучовете?

Напротив, на паучове сме. И за съжаление най-вече на тези, които изброих по-горе. Ветеринарят ми беше препоръчал някакви, но бяха по 3-4 лева малка кутийка.  Laughing  Само тези от ДМ ги спрях, защото наистина са "гола вода". Яде ги, но след 1 час отново вие от глад.  Laughing  И с лидлските много бързо огладнява. Иначе доскоро бяха на консерви и то от големите по 800 грама, но и котките бяха две. Вече и 400 грамовата му се опира (Мацо беше по-ящния и непретенциозен) и ми омръзна да изхвърлям по половин кутия всеки път.

# 751
  • Мнения: 616
Но инжективния препарат все пак е на хормонална основа, или не?  И е достатъчно силен 'коктейл' за да действа месеци наред, без рискове?

Питам, защото ако има безопасна опция за контрацепция, това би било много полезно на много хора и е хубаво да знаем, за да препоръчваме. Всички инджекции, които аз съм обсъждала с ветеринари, треньори и  хора, които се занимават професионално с котки по един или друг начин отхвърлят инджекците като напълно неподходящи заради високия риск от развиване на диабет, тумори, и уринарни инфекции.

# 752
  • Мнения: 6 274
To и за тоалетната да питам докато е време. Ние взехме пясък (марка Cats Best), в зелена хартиена торба.

Иска ми се да е по-еко и да не мирише толкова. Ще ми препоръчате ли нещо или пясъкът е добре?

Аз писах малко по- напред, но никой не каза имате ли от тези "дървесните" Laughing тоалетни.
Ако имате, вземи си една торба, мисля, че няма да съжаляваш. Peace

Бланка -  Hug

Аз отидох до ветеринаря, разбрахме се за утре сутрин.
Миличкият ми шушон, сега пък ми е жал за него! Cry
Не съм в ред, нали? ooooh!

# 753
  • Мнения: 616


Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА
Както  винаги, до 24 ч на ЛС за промени и добавяне в първи пост.

# 754
  • София
  • Мнения: 13 131
Миличкият ми шушон, сега пък ми е жал за него! Cry
Не съм в ред, нали? ooooh!

Напълно в ред си!  Laughing  Ако си мислиш, че всички, които сме минали по този път не сме изпитвали същото ... Успокоявай се, че е за негово добро. И дано ветеринарят само при общуването да е дръпнат, а иначе да си върши добре работата.  Hug  Настоявай за разградими конци, а не такива, които трябва да махате по-късно.

Този вид тоалетни са споменавани в темата и то все с хубаво, но аз лично не съм ги срещала. Явно не са масово разпространени. Но пък аз в зоомагазини не влизам. Необходимото купувам от супермаркетите.

Мис Нели ме изпревари с новата тема. Ще я цитирам, за да се вижда, че старата е свършила:



Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА
Както  винаги, до 24 ч на ЛС за промени и добавяне в първи пост.

Общи условия

Активация на акаунт