Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 7

  • 93 648
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
vanian ние с теб май ще се поддържаме тъй като няма други сиропуващи да ни укоражават днес замалко да се откажа ставам сутринта гладна бързам да си направя коктейл обаче се чувствам по зле от 1,и 2 ден нз на какво се дължи много ми е замаяно чувствам се пияна и ми е еднооо  #2gunfire вчера и онзи ден не огладнявах до към 2 часа следобяд а днесс ужас имам чувството че колкото по-гладна седя толкова по-голям е апетитът ... нооо храната не ми излиза от ума Sad

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug
От утре започвам и аз. За трети път ще я правя, много съм доволна 0т 73кг в момента съм 63кг. Но искам да закръгля на 60. Диетата е много добра и свалените кг. не се качват (изпитано от мен и моя приятелка). Първия път я правих с Мадал Бал, втория с кленов сироп клас Ц и сега пак с кленов сироп  Grinning

# 737
  • София
  • Мнения: 3 167
mimkasladka  Hug ще се поддържате с mamche88 и новите попълнения. Аз в момента само ви наглеждам, но не ми пречи и да ви окуражавам. Нов курс смятам да направя февруари.
Успех момичета!

# 738
  • Мнения: 0
Забърках дозата за целия ден (аз съм на 6 чаши) и започвам. Надявам се да изкарам до петък  newsm78 Успех на всички  Hug Дано да има още нови попълнения  Peace

# 739
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте момичета ! Имате ли идея къде от Варна може да се купи кленов сироп  ??

# 740
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз правя по 1 ден на сиропа всяка седмица - поддържащо. След Нова Година може би ще се навия да изкарам още един курс от 5 дни. Засега нямам качени кг.  Peace

# 741
  • Мнения: 77
Днес е 4 ден. Чувствам се много добре. Не съм се изкушила все още с нищо и съм много щастлива. Днес се събудих напълно свежа и мисля, че определено ми се отразява добре. Със сигурност началото на пролетта ще направя още едно пречистване. Аз пия през 3 часа сиропа или когато усетя глад. Определено съм решила след това да правя и веднъж в седмицата.
Vivian и mimkasladka, стискам палци и на вас и се надявам да се чувствате добре  Hug
Забравих да споделя, че от сряда тръгвам и на LPG масажи. Ще пиша после дали е имало ефект след 10 масажа Simple Smile

# 742
  • Мнения: 339
Момичета аз бях 1 седмица спазване и 1 седмица през деня сироп и ако много огладнея - плод, а вечер салата-микс. Може би трябваше да се захраня по-старателно с варени неща, но... за 14 дни от 64 на 62 кг. Обезкуражих се Sad Правя си дозата около литър и не мога да кажа, че я изпивам цялата, а само като почувствам глад, захранвам основно супи и салати и плодове, но само 2 кг  Tired

# 743
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета аз бях 1 седмица спазване и 1 седмица през деня сироп и ако много огладнея - плод, а вечер салата-микс. Може би трябваше да се захраня по-старателно с варени неща, но... за 14 дни от 64 на 62 кг. Обезкуражих се Sad Правя си дозата около литър и не мога да кажа, че я изпивам цялата, а само като почувствам глад, захранвам основно супи и салати и плодове, но само 2 кг  Tired

Не че разбирам ,но ако имаш голяма височина и примерно това са горе-долу твоите килограми ??

# 744
  • Варна
  • Мнения: 395
И аз със въпроса- къде във Варна може да се купи сиропа Мадал бал, не друг?

# 745
  • Мнения: 0
Привет и от мен Simple Smile
Кленовия сироп го купувам от ДМ ( не знам дали тази верига има магазин във Варна). Вчера изядох един грейпфрут за цял ден и 6 чаши, не че ми се ядеше толкова, по-скоро самия навик. Тази сутрин съм 62.800, вчера сутринта започнах от 63.400. Успех на всички  Hug

# 746
  • Мнения: 284
Да се запиша и аз при вас Simple Smile днес получих сиропа и от утре започвам Simple Smile Стартирам с 67кг. целта е 60 , поне за сега Simple Smile
До колкото разбирам повечето от вас пият чист кленов сироп,не Мадал Бал ?

# 747
  • Мнения: 1 064
След безразборно, обилно и безсъвестно ядене в продължение на почти година успях да ликвидирам всичко постигнато и дори съм се сдобила с още 2 кила отгоре. Кратък преглед на режимите в подфорума пак ме хвърли при сиропа  Crazy

# 748
  • Мнения: 0
Привет на всички  Hug
Ден 3-ти: 62.400
Според мен това най-добрата и ефикасна диета. След първото ми раждане се мъчих с какви ли не хапчета, чайове, лепенки, глад и т.н., но по-малко от 68кг. (бях 58кг. преди да забременея) не можах да закова. Като йо-йо ефекта си беше на лице. След втората  ми бременност заковах на 73кг и до там, нищо не ми помагаше, трових се с какви ли не глупости. Тази диета хем е полезна за организма, хем се сваля и най-хубавото е че не ми се яде  Peace
Хубав ден Simple Smile

# 749
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да ! Наистина засища ! Аз дето ям всичко и по всяко време като за последно - не вярвах ,че ще мога да издържа на глад .Лятото я направих и то без никакви усилия ,нито ми къркореха червата ,нито ми ставаше лошо ,нито нищо !!Но само за 4-ри дена сироп + 4 дни захранване , съкратих я по други причини ,не свързани с диетата , и пак свалих 4 кила - от 66 на 62  на височина 172. Сега пак започвам и този път мисля за едни 10 дена ... нооо да видим   Simple Smile Успех на всички Peace

П.П Влязох да редактирам за да добавя височината си ,понеже мисля ,че споделения опит трябва да е не само с килограми ,а и с височина .Не можем да очакваме да сваляме същите килограми като  на по-дребните момичета ..според мен де  Peace

Общи условия

Активация на акаунт