Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! ! Тема 28

  • 88 594
  • 947
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 964
А какъв е адреса на кабинета на Дянкова?

http://www.doc-dyankova.com/

# 16
  • София
  • Мнения: 1 902
пак съм аз Rolling Eyes
някой знае ли докога ще отсъства Ганчева?

# 17
  • Мнения: 117
Джеси мерси за темата!  bouquet

Дано да има повече добри резултати тук! Hug

# 18
  • Мнения: 22 908
Много здраве на всички в новата тема!Джеси ,    bouquet


Кики,моята леля наскоро се бори с рак на гърдата и й махнаха матка и яйчници също.Действието се развива в Щатите.РАзбрах,че го правят като застраховка в някакъв момент от изследванията.Даже помня,че не я оперираха веднага,а й приложиха медикаментозна терапия ,нещо чакаха и после операция.

Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 20 172
Да питам нещо, колко време преди с преглед с колпоскоп не трябва да се прави секс и има ли изобщо такова ограничение?
Върти ми се из главата, че бях чела нещо подобно тук но не съм сигурна, може да се е отнасяло за нещо друго.

# 20
  • Мнения: 22 908
Да питам нещо, колко време преди с преглед с колпоскоп не трябва да се прави секс и има ли изобщо такова ограничение?
Върти ми се из главата, че бях чела нещо подобно тук но не съм сигурна, може да се е отнасяло за нещо друго.
Няма ограничения. Grinning

# 21
  • Мнения: 20 172
ДХЗ, мерси.  Sunglasses
Сега да видим ще ми звънне ли сестрата на Ганчева.

# 22
  • Мнения: 20 172
Сега да видим ще ми звънне ли сестрата на Ганчева.

Звънна Crossing Arms
Защо ли се отказах от Славчев и се записах при нея, малко безотговорна работа...

# 23
  • Мнения: 117
Lemy какво е станало с Ганчева?

# 24
  • Мнения: 20 172
Била в чужбина.

# 25
  • София
  • Мнения: 964
Сега да видим ще ми звънне ли сестрата на Ганчева.

Звънна Crossing Arms
Защо ли се отказах от Славчев и се записах при нея, малко безотговорна работа...

Поне не ти  ли презаписа часа за друга  дата , веднага  щом се прибере от чужбина ?  В петък  следобед  бях там за резултата , нямаше  абсолютно никой  ,  а  ме накараха да чакам половин час (при даден  час  за получаване , а  отидох  15 мин. предварително). В събота  Али писа  ,че вече  била заминала в чужбина ?  Thinking

Наистина  никак не  е  приятно един месец да чакаш за преглед и  да ти се обадят два дни преди него  ,че няма да  се състои ....... ooooh!

# 26
  • Мнения: 20 172
Поне не ти  ли презаписа часа за друга  дата , веднага  щом се прибере от чужбина ?  В петък  следобед  бях там за резултата , нямаше  абсолютно никой  ,  а  ме накараха да чакам половин час (при даден  час  за получаване , а  отидох  15 мин. предварително). В събота  Али писа  ,че вече  била заминала в чужбина ?  Thinking

Наистина  никак не  е  приятно един месец да чакаш за преглед и  да ти се обадят два дни преди него  ,че няма да  се състои ....... ooooh!
Да съм се обадила по нататък да си запиша друг час, който няма да е този месец.
 Да, неприятно е, а и ми е чудно защо изчакват и ти се обаждат само 2 дена по-рано от денят ти за преглед, след като знаят, че няма да се прибере скоро. А и това заминаване в чужбина едва ли е станало"от днес за утре", защо са записвали часове изобщо. Хайде Али си записа по-отдавна, но аз моят го записах скоро. Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 1 902
И аз бях в петък за резултат...и също почаках,разбрах,че в събота заминава,но не разбрах кога ще се върне,а ми се ще да я питам нещо ThinkingЕндокриноложката ми смята,че Cоriolusa няма да ми подейства добре на Хашимотото и ми намали дозата на половина,та все пак ми се щеше да го обсъдя с Ганчева newsm78

# 28
  • Мнения: 20 172
k@li, ние с теб май пишем и в една друга тема, на мен заради ЧПВ ми изписаха Биозин, обаче на него пише, че не се препоръчва при автоимунни заболявания и не смея да го пия. Ендото ми пък каза че не знае дали ще ми пречи, мислех да питам Ганчева за нещо друго за имунната система newsm78

# 29
  • Мнения: 22 908
Mомичета,аз пих КОРДИЦЕПС когато бях с дисплазията.Предписа ми го хомеопат.

http://www.bb-team.org/articles/3582_korditseps
http://www.aktivnibiodobavki.com/product/7/korditseps.html

Общи условия

Активация на акаунт