ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 075
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз в събота пазарувах от H&M  в Сердика, но не видях клинове.За това пък има всякакви панталони и летни дънки - много съм доволна.Клинове си купих от  Terra Nova i Caliope.

# 31
  • Мнения: 9
И аз да се запиша Simple Smile
 Благодаря за темичката.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 131
Ето ме и мен.
Catalonia,   bouquet

# 33
  • Мнения: 7
И аз се записвам. Цял бански няма ли да е малко неудобен, особено ако са ни по-големи коремите  newsm78 Аз мисля да си карам с половинките. Нямам търпение да отидем  Sunglasses Завиждам на всички, които вече са били Simple Smile

# 34
  • Мнения: 42
запис, мерси за темата  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 169
Аз пък много се притеснявам за почивките на море. Чисто от суета не знам дали ще успея да се пусна по бански  Confused . Иначе съм с две ръце и два крака за половинките  Simple Smile , а и ще ни е по-удобно Peace .

# 36
  • Мнения: 21
Айде и аз да се запиша в новата темичка.  Не се виждам при термините, аз съм на 27 септември.

За клиновете направо ви завиждам, аз вече и в панталоните за бременни не се чувствам комфортно, кецовете също ми пречат.
Подносих рокли с джапанки и това е.

# 37
  • Мнения: 20
 Catalonia благодаря за темата, за това, че съм добавена и оцветена   bouquet
За банските мисля, че половинките са по-удобни. С един памучен потник, който да крие корема и готово. На мен също ми харесват танкини, ще видя дали ще взема.
С две ръце съм за некстдирект, има страхотни неща. От там обличам малкия, качеството е отлично.
Бременни дрехи и бански не съм взимала и не мога да дам отзиви.
Момичета от няколко дни усещам ужасно сърцебиене, става внезапно и без причина. Все едно съм пред изпит в университета. Не е свързано с физическо натоварване. Някой с подобно оплакване?

# 38
  • Мнения: 70
Аз оттук гледам банските, според мен всеки от видовете е добър, всеки си знае какво ще му е най-удобно.  bouquet

http://www.motherhood.com


# 39
  • Мнения: 169
maria_magdalenna, има те в списъка явно не си видяла Peace

# 40
  • Мнения: 7 803
аз като легна на лявоимам жестоко сърцебиене, като легна на дясно ме боли корема, като лежа по гръб ми става зле. сега я карам полуседнала и ме боли гърба  Tired

# 41
  • Мнения: 2 850
Здравейте, момичета:)))
Аз пък имам ужасно сърцебиене, като лежа надясно и киселини, като се обърна наляво Cry Като седна на стола, седя 20мин и край - не мога да стана, много се схващам на таза и горната част на краката. Но сърцебиенето го имам още от началото на бременността и според док е нормално.

# 42
  • Мнения: 91
И аз имам сърцебиене от време на време и понякога не ми достига въздух. Гаденето ми отминава, световъртежът също. Остават си безсънието и газовете  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 20
аз като легна на лявоимам жестоко сърцебиене, като легна на дясно ме боли корема, като лежа по гръб ми става зле. сега я карам полуседнала и ме боли гърба  Tired
Май само с главата надолу ти остава. Ужас, не ти е лесно  Hug Дано да ти мине по някое време.
Сърцебиенето ще го сметна за нормално, ще питам и докторката все пак. Мерси за успокоението.

# 44
  • Мнения: 5
Клинове гледах онзи ден в Мама Конти в Пловдив. Има различни цветове и материи. Ето тук онлайн магазинът им http://conti-bg.com/cat/52/klinove-za-bremenni.html

Сърцебиене имам и аз понякога, идва от нищото. Пулсът ми стига до 130. Повече ме притеснява обаче един задух, който получавам нощно време. Събуждам се по някое време и не мога да си поема въздух до края. Дишам, но съм с гадно усещане, че не поемам достатъчно кислород. Това ми се случи преди няколко месеца от стрес след като катастрофирах. Сега обаче съм супер спокойна и не намирам причина да ми се случва това. Някакви идеи?

Общи условия

Активация на акаунт