Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 716
  • 900
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 196
Някой слагал ли е кош Наветта (не ХЛ) на Бук Плюс? Има ли вероятност да не стане?

# 196
  • София
  • Мнения: 622
Става и е стабилно- няма проблем.

# 197
  • Мнения: 68
Моля да ми помогнете, че много се обърках-седалката на плико switch http://www.vitodesimone.com/content/view/126/167/ същата ли е като на бук плюс? Днес ги гледах в магазина, ама ми слагаха една и съща седалка на бук плюс и на switch- никой не спомена Плико, а в сайта като гледам в името има Плико-не мога да схвана друг модел ли е или съшщия switch?  Май не се изразих много ясно Sad
Детенцето ми е на осем месеца и наесен все още ще е малко, затова държа за количка с покривалце, затова се ориентирах към комплето. Обаче сега започна чуденето- за бук плюс чета че сте много доволни, в магазина обаче switch а ми хареса повече визуално, някак си по лека ми се струва/тя си е де/, бук плюс а има по тежка визия. Гледах и Si и тя ми хареса, естествено ми се струва по нестабилна, но пък ми се стори че е по дълбочка седалката в седящата част. Някакви отзиви за swich и SI? Кое бихте ми препоръчали? И за цвета да питам- искам в синьо, като гледам има два варианта- деним и еклипс-ако някой го е виждал или има моля да сподели какво синьо е, хубаво ли е? Денима го видях, нее лош ама ... не знам, струва ми се че по трудно ще  се поддържа.Моля да ми помогнете, че да мога да се включа в промоцията Laughing

# 198
  • Мнения: 6 992
Аз имам СИ. Но това е единствената количка, която съм имала, така че не мога да я сравня дали и е дълбока седалката.  newsm78 Иначе не е нестабилна. Много лека и маневрена е. Нашата е синя, но май беше осеано цветът Thinking

# 199
  • София
  • Мнения: 44 014
Asta - то е PLIKO SWITCH, та не се тревожи, същото си гледала, на тях им се върти седалката в двете посоки, стария им модел беше PLIKO P3 при която седалката гледа само напред.
За килата суич и буук плюс имат някакви грамове разлика, не знам има ли и половин кг дори.

# 200
  • Мнения: 351
Коша Navetta перфектно пасва на Book - a. Аз съм с шаси на Бук, седалката на Pop up и кош Navetta (не XL). Всички си пасват перфектно!:)

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Коша Navetta перфектно пасва на Book - a. Аз съм с шаси на Бук, седалката на Pop up и кош Navetta (не XL). Всички си пасват перфектно!:)

 А дали е така със столчетата за кола?Стар модел дали ще пасне на шасито на Поп Ап

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 23 605
Коша Navetta перфектно пасва на Book - a. Аз съм с шаси на Бук, седалката на Pop up и кош Navetta (не XL). Всички си пасват перфектно!:)

 А дали е така със столчетата за кола?Стар модел дали ще пасне на шасито на Поп Ап
Ако Наветата се закрепва и старите модели Примо Виаджо се закрепват - еднакво им е захващането.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ако Наветата се закрепва и старите модели Примо Виаджо се закрепват - еднакво им е захващането.

Логично  Crazy

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой с новата седалка Pop Up?Нали сенника пада до борда,когато е в седнало положение седалката?Т.е голям е.На снимките изглежда малък,но мисля,че се отваря с цип и става по-голям

# 205
  • Мнения: 72
Къде в София мога да видя на живо моделите на Peg Perego? Интересува ме конкретно Pliko Mini. Почти не мога да събера отзиви за нея. Единствено в тази тема е писано повече за този модел, но ми е много трудно да преценя, затова искам и да я видя.
Благодаря предварително.

# 206
  • Мнения: 236
Виж в магазина Прима Папа на бул.Г.М.Димитров дали няма. На сайта на вносителя Екобебе има координати на всички магазини, в които ги предлагат, в Прима Папа имат доста изложени модели, а можеш ш да звъннеш по телефона да питаш, за да не се разхождаш напразно.

# 207
  • София
  • Мнения: 622
Подкрепям- Минито го има в Прима Папа!

# 208
  • Мнения: 72
Благодаря.  Hug Ще отида направо там, за да я видя. Засега съм набелязала нея и Макларън Куест да пробвам. Ще видя коя от двете ще ми е по-удобна. Важното е да е с ниски дръжки, защото сега продавам почти новото си Косато Сюпа само заради високите й дръжки, на които не можах да привикна.

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Бръмбар, аз бях писала за Минито. Не го купи,х но ходих да го гледам в магазина. Дръжките са ниски, много маневрено е.

Общи условия

Активация на акаунт