Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 824
  • 900
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Аз разглобявам изцяло всички части na GT3 и пъхам в пералнята. Сенника целия, с арматурата влиза в пералнята. Отделно свалям калъфа на седалката и пъхам в следващата пералня. Чантата, покривалото за крака , багажника и разните дреболии в трета. Програма за "ръчно пране" или деликатни тъкани и светват Simple Smile Нищо не пера на ръка. За вашите - огледайте ги, специално на GT3, освен тик-так копчетата има и два болта с гайки да се развият и се сваля всичко. Упътванията им са много подробни, въпреки че на пръв поглед изглеждат сложни.

Това лято за насам-натам пак извадихме баба ти количка, защото народа се уморява и на смени сядат да се повозят и починат. Малко е смешно 7 годишен да му стърчат коленете от количката Simple Smile Но пък е удобно като 3 годишния си заспи и поседнем на сянка.

Янтра, сенника досега не съм прала. Просто го изваждал от защипващия механизъм и переш целия в пералнята ли? Без центрофуга?

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Да, на GT3 сенника се вади от едно с плъзгане. Моята пералня е от 6кг нагоре и се събира, в стандартна 5кг нямам идея дали се събира. Пускам го на "ръчно пране" или "деликатни тъкани". Май има някаква центрофуга 300 оборота...

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Да, на GT3 сенника се вади от едно с плъзгане. Моята пералня е от 6кг нагоре и се събира, в стандартна 5кг нямам идея дали се събира. Пускам го на "ръчно пране" или "деликатни тъкани". Май има някаква центрофуга 300 оборота...

Благодаря! За съжаление не се събира в моята пералня Sad

# 258
  • Мнения: 431
Здравейте, момичета!

Имам голяма чуденка Book plus или Pop up? Аз ще поръчвам от сайт а не съм ги оглеждала обстойно, еднакво и мястото за дупето при седнало положение при двата модела имат ли разлика? И има ли разлика в легналото положение, при Pop up само от гледане на клипове ми се струва май, че не ляга напълно или се заблуждавам.
Аз ще взема и кош за новородено но искам лятната част да става за новородено.

С първото си дете бутах количка на която лятната част пада цялата и крачетата са вирнати, сега не искам да е така а пълно хоризонтално положение.

Аз съм висока 175 дали ще ми е добре дръжката?

Коша за новородено ще го вземам от близка но не съм го виждала и не знам дали ще става за момче, цвета е Lavanda 

https://www.google.bg/search?q=navetta+xl+LAVANDA&espv=2& … anda&tbm=isch

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 19:58 от eivalin

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
eivalin,задължително трябва да ги видиш на живо.Според мен ще са ти ниски колички.
На поп ап е по-широка седалката като цяло.Няма ги тези ограничители от страни.Аз заради това взех поп апа,но още сме с коша за новородено и не мога да ти кажа точно как е летния кош за лягане.По спомен беше добре.Още повече щом не е за новородено

Това е реална снимка на Лавандата.

# 260
  • Мнения: 431
А може ли да помоля притежателките на pop up шаси да ми измерят разстоянието от земята до най- вдигнатата позиция на дръжката?

Мислите ли черното ще избелее?

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
107 см е най-високата позиция на дръжката
За черното не знам дали избелява.Моята е тъмен джинс с циклама и мисля,че ще носи добре на слънце.Ще видим

# 262
  • Мнения: 431
Благодаря ти ♥Elfita♥,
измерих си старата количка и мисля, че ще е добре.

Знам, че не е тук мястото но си търся кош за новородено цвят отговарящ за момче, моля да ми пише на лични.

Шасито и лятната ще си ги купя нови, но не ми се дават толкова пари за коша. Аз ще раждам края на ноември и не знам колко ще го ползвам.

# 263
  • Мнения: 13
Здравейте,
аз си взех Peg Perego Mini по време на намаленията.
С преден борд,чувалче,дъждобран.
Исках лека количка.После излязоха новите модели и се загледах в Si Swiтch.
Пише,че е 7.2 кг,но дали е реално.Скоро ще раждам и се чудя дали да взема тази или да си остана с минито.Много ми е важно да е супер лека и да не заема място

# 264
  • Мнения: 6 992
Аз имам старото Си, много е лека, да, не съм я мерила на кг, но беше най-леката, която открих  Laughing
Мисля, че я водиха 8 кг newsm78 И ако я сгънеш, не заема никакво място  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Някоя от вас да е използвала Пег Перего скейт и по-точно коша за новородено? Много ме терзае един въпрос...

# 266
  • Мнения: 431
Здравейте момичета,
един от вносителите на марката пусна 30% намаление на Book с седалка Pop up и новия кош за новородено. Чудя се дали сте срещали повече от това намаление? Да чакам ли коледа или това ще е най- добрата цена?

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Чудя се дали сте срещали повече от това намаление?

Не

Аз съм с Поп ап.Всичко е супер,но кошът за покупки е отврат просто.Висва и се влачи по бордюрите,къса се в следствие на влаченето.Мислех да сложа твърда плоскост,но тя пък пречи,за да се сгъне колчката,а често ми се налага.Иначе всичко друго е много добре измислено.Кошът за новородено се свива и става плосък.Така взима малко място.Има положение на гръбчето

# 268
  • Мнения: 256
Elfita аз си направих твърда подложка, то иначе за нищо не става нея кошница! Махам я всеки път но по-добре така!

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Elfita аз си направих твърда подложка, то иначе за нищо не става нея кошница!

И аз май ще слагам.Вързах го с едни черни ластици,за да го държат горе.Преди това го дадох на шивачка да му обере висването.И сега е добре,но с подложка ще е още по-добре

Общи условия

Активация на акаунт