Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 607
  • 900
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 49
Здравейте,

и аз съм Book Plus и съм безкрайно доволна, много маневрена и удобна. За багажника до сега съм нямала проблем, ама може би защото е монтиран правилно - до колкото разбирам е - има две кожени ъгълчета от страната на големите гуми които се закачат на едни копчета, нали?
Замислих се че зимата идва и се загледах в една майка с някаква друга количка, че имаше едни ръкавици огромни закрепени към дръжката. Та се зачудих за нашите колички няма ли такива ръкавици. Доста удобно ми се струва newsm78

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Та се зачудих за нашите колички няма ли такива ръкавици. Доста удобно ми се струва newsm78

Те са универсални и всяка марка става за всички колички.Аз си купих чисто черни,нови от тази мацка http://olx.bg/novi-rkavitsi-manshon-za-kolichka-i62004784

# 287
  • Мнения: 49
 Heart Eyes благодаря

# 288
  • Мнения: 430
Здравейте,
има ли някоя мама от Добрич или Варна ползваща Peg Perego Book с седалка Pop up, която да има желание да ми я покаже?

# 289
  • Мнения: 610
Здравейте Simple Smile
Закупихме си количка Пег Перего спортиво модулар. Оплаквания от количката нямам, освен, че ми идва малко тежичка. Друг ми е въпросът, предполагам, че ще може да изкажете компетентно мнение. В аксесоари за коша Navetta XL има изброени дъждобран, чанта с повивалник, колани за пътуване "KIT AUTO" и други. Някои от аксесоарите (повивалник и дъждобран) наистина ги има, но от тези колани няма и следа. Обърнахме се към магазина и към фирмата вносител "ЕкоБЕБЕ" от там ни обясниха, че коланите идвали отделно от фирмата производител, дори били отделно като позиция на фактурата им. Нищо, че са изброени като аксесоари в гаранцията. Аз не виждам логика някои от аксесоарите да са включени други не. И все си мисля, че просто искат да плащаме допълнително за колани и за други подобни неща. Не ми се вярва да идват отделно от фирмата производител. Просто не виждам логика, защо в комплекта ще се включват някои от аксесоарите, други няма, но ще са изброени всичките. Но може и да бъркам . Вие как мислите? При вас как е ?

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И ние не сме получили въпросните колани, но не съм и виждала да са били описани някъде. Нашата количка я взехме от другия вносител, който е П-в- Вито де Симоне.
Още в магазина като разпитвахме за всичко ни бяха казали за опцията тези колани да се закупят отделно.

# 291
  • София
  • Мнения: 43 903
Комплектът за път се води допълнителен аксесоар към  коша и се закупува  отделно, ако не е описано коректно в сайта им е техен проблем, т.е. грешка, но по принцип не са в комплекта.

Последна редакция: пт, 14 ное 2014, 10:29 от Angel_Dust

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
колани за пътуване "KIT AUTO" и други

Нямам ги.Плащат се отделно.Витото си го казват предварително

# 293
  • Мнения: 610
  Не е в сайта им, а в едни листи с описание на това, което сме закупили, приикрепени към гаранцията ни.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 Не е в сайта им, а в едни листи с описание на това, което сме закупили, приикрепени към гаранцията ни.

Не е коректно така.

# 295
  • Мнения: 610
 И аз така мисля и затова съвсем се обърках, то е ясно ,че ще се купуват, ама малко се изнервих.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И аз така мисля и затова съвсем се обърках, то е ясно ,че ще се купуват, ама малко се изнервих.


Аз бих се поразправила още с тях по тоя въпрос, щом въпросните колани фигурират в притурката към гаранцията. На български ли е описано всичко? Според мен имаш право да ги изискаш, щом са вписани. Фирмата вносител носи отговорснот за това, какво вписва в гаранцията.

Ние коланите не ги закупихме,защото за път винаги ползвахме кошницата. Возенето в коша за новородено не го препоръчвам, макар и с тези колани. Те държат коша, но не и бебето.

# 297
  • София
  • Мнения: 43 903
  Не е в сайта им, а в едни листи с описание на това, което сме закупили, приикрепени към гаранцията ни.
Вероятно са посочили възможните аксесоари и  работата с тях, ако ги имаш, нямам идея какво са  превеждали и т.н. Като е тяхна грешка може да се заяждате, да пробвате да подадете жалба, да ги съдите ако желаете и т.н., но е факт, че този кит никога не е бил час от стандартния пакет ни у нас, ни по света, купува се отделно. Както базите за столчетата за кола и  някои други аксесоари.

portokalche  - не е така, кошовете пригодени за превоз на бебе си имат колани и за бебето. Но все пак столчето е по-добрият избор.

Последна редакция: пт, 14 ное 2014, 10:41 от Angel_Dust

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
то е ясно ,че ще се купуват

Не са задължителни.Ние не ги купихме.Ползваме си кошницата за кола

# 299
  • Мнения: 610
На български са листите, описани са продуктите, както и как да се  ползват и никъде не ппише тези аксесоари са опция, тези ги има и т.н. Не знам какво и как е преведено и откъде,но рових из кашоните да търся аксесоари, кото по принцип не били включени, аз как да разбера? Предстои ни 9 часа път а бебето е малко още, затова си мислех, че ще му е по удобно в коша, отколкото в столчето ... може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт