Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 797
  • 900
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
много взе да скърца шасито

Мъжът ти да я смаже и ще спре да скърца.При стоенето в кашоните по складове се разсъхват.

# 391
  • Мнения: 232
аз си я смазах и сама Simple Smile, но скърца механизма където се поставят кошовете, този за сгъването, иначе колелата аз най-редовно ги смазвам, да се тика по лесно.

# 392
  • Мнения: 1 308
Момичета, благодаря много! Всеки пост ми е полезен Hug Аз питах за гумите, но не бях обърнала внимание на гумата между крачетата, която Янтра спомена. Имаме още време, така че ще разгледам споменатия Бук +, а и ще следя темата  bouquet

# 393
  • Мнения: 232
Момичета, благодаря много! Всеки пост ми е полезен Hug Аз питах за гумите, но не бях обърнала внимание на гумата между крачетата, която Янтра спомена. Имаме още време, така че ще разгледам споменатия Бук +, а и ще следя темата  bouquet

♥Nimfea, моята количка е купувана тази година, тоест модел 2015 и няма такава гума.Току що извадих коша специално да проверя. Знам, че имаше пост относно това колко се нагрява, явно някой се е оплакал на производителите и е премахната като опция. Да, по лесно се чисти когато е изцапана от обувките, но наистина много ще се нагрява от слънцето. Так че не се притеснявай, отиди да видиш за себе си, защото разни хора, разни идеали Simple Smile

# 394
  • Мнения: 229
И аз ги гледах, но и аз избрах Макси Кози Тоби. Едно на ръка цената ми дойде по- добра, друго, че тестовете на тобито са отлични. Та в крайна сметка Перегото не ме грабна с нищо, за да го избера.
Благодаря ви момичета, въпреки че съм фен на Пег Перего, след вашата препоръка реших, че искам да вземем същото столче, само че първо ми се иска да го видя. Някой знае ли в кой магазин го има за гр.Ст.Загора, Пловдив или Бургас?
По темата и аз съм за шаси Book, добра маневреност и супер лесно се сгъва и побира в малка кола.

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой знае ли в кой магазин го има за гр.Ст.Загора, Пловдив или Бургас?

В Пловдив е един от директните вносители-ул. 'Брезовско шосе' № 47,032 / 651 478.Обади се и питай.Изключително са любезни
В другите магазини в града няма Пег Перего или поне аз не съм виждала

# 396
  • Мнения: 229
Някой знае ли в кой магазин го има за гр.Ст.Загора, Пловдив или Бургас?

В Пловдив е един от директните вносители-ул. 'Брезовско шосе' № 47,032 / 651 478.Обади се и питай.Изключително са любезни
В другите магазини в града няма Пег Перего или поне аз не съм виждала
Благодаря ти за включването, но аз питах момичетата, които ми препоръчаха столче Maxi cosi tobi, къде може да се види?

# 397
  • Мнения: 326
Изчетох всичко, че ще бъде Перего е ясно вече, обаче искам да съм максимално наясно, за да избера модел. Според мен основна разлика между коша на Book Plus и този на Pop up е, че при сгъването единият става като хармоника,а другия директно се маха,за да се сгъне шасито (Plus-а) и по отношение на това си мисля - дали сгъваемия кош е достатъчно стабилен, при положение, че се сгъва толкова лесно и дали достатъчно добре ще изолира зимата, щом е само от плат(ако не греша)? моето беби ще е зимно и коша за новородено ме интересува повече в случая...Ако някой има опит с това или знае, моля нека сподели   bouquet

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Изчетох всичко, че ще бъде Перего е ясно вече, обаче искам да съм максимално наясно, за да избера модел. Според мен основна разлика между коша на Book Plus и този на Pop up е, че при сгъването единият става като хармоника,а другия директно се маха,за да се сгъне шасито (Plus-а) и по отношение на това си мисля - дали сгъваемия кош е достатъчно стабилен, при положение, че се сгъва толкова лесно и дали достатъчно добре ще изолира зимата, щом е само от плат(ако не греша)? моето беби ще е зимно и коша за новородено ме интересува повече в случая...Ако някой има опит с това или знае, моля нека сподели   bouquet

С поп ап съм.Да,кошът за новородено е само от плат.Няколко слоя и според мен за зимата е достатъчно.Това,че кошът се сгъва е много удобно.За да се сгъне се дърпат две лостчета и няма как просто така да се сгъне.Т.е стабилно е
Разлика има и в летните седалки.Букът има едни странични,които много ще ограничават детето след годинката.В един момент със зимното яке е трудно да се събере.Разбира се е и до едрина на детето.Заради тези страници предпочетох Поп ап

# 399
  • Мнения: 326
Elfita много благодаря! Това за лятното изоообщо не бях се замисляла. Ходих да ги гледам на живо в събота,но магазина беше затворен.  Друго си е да се пипнат. Благодаря  bouquet

# 400
  • Мнения: 229
Изчетох всичко, че ще бъде Перего е ясно вече, обаче искам да съм максимално наясно, за да избера модел. Според мен основна разлика между коша на Book Plus и този на Pop up е, че при сгъването единият става като хармоника,а другия директно се маха,за да се сгъне шасито (Plus-а) и по отношение на това си мисля - дали сгъваемия кош е достатъчно стабилен, при положение, че се сгъва толкова лесно и дали достатъчно добре ще изолира зимата, щом е само от плат(ако не греша)? моето беби ще е зимно и коша за новородено ме интересува повече в случая...Ако някой има опит с това или знае, моля нека сподели   bouquet
Здравей, за зимният кош аз съм много доволна от Navetta XL, вярно че не може да се сгъва, но е с много добра изолация, самият е изработен от дебела пластмаса и изолиран със стериопор, има и мекичка подложка. Ние също хванахме зимата и дори детето не съм обличала дебело, защото има плътно покривало, което се затваря почти до горе, супер удобен и широк и така си изкарахме в него до март, когато вече искаше да става. Модела е 500, за което знам, че има разлика в плътноста на материята. Най-добре ги разгледай, защото са с различни големини и материи и до сега не съм видяла на някое дете до 2год. да му е тясна седалката. Успех!

# 401
  • Мнения: 326
tifani_81  Благодаря ти  Hug

# 402
  • Мнения: 6
Здравейте.

Имам въпрос относно Пег Перего Бук +
Попаднах в полски форум където преобладаващите мнения изразяваха следните недостатъци на количката:
1во - няма амортизация количката и много друса. Особено казват за новородено, чe едва ли не по неравности като се минава, вътре се удря от единия борд в другия.
2ро - По големи деца се свличали от седалката, защото била плитка(къса).
3то - Гумите. Много малки били

Може ли да споделите Вашето мнение?

# 403
# 404
  • Мнения: 229
Здравейте.

Имам въпрос относно Пег Перего Бук +
Попаднах в полски форум където преобладаващите мнения изразяваха следните недостатъци на количката:
1во - няма амортизация количката и много друса. Особено казват за новородено, чe едва ли не по неравности като се минава, вътре се удря от единия борд в другия.
2ро - По големи деца се свличали от седалката, защото била плитка(къса).
3то - Гумите. Много малки били

Може ли да споделите Вашето мнение?

Здравей, моето мнение, че всеки човек си има свое виждане за мечтаната количка и с това не мога да се съглася с нито едно нещо написано от поляците, които са засипали нашият пазар с техни колички, които аз лично не харесвам.....може лично да направите сравнението като посетите някой магазин с предлаганите полски колички и този на пег перего...
* Колела с 12 сачмени лагери, въртящи се на 360°, с 30% по-малко усилие....
*До сега не съм видяла подобно нещо на дете до 2год.
* В сравнение с полските изглеждат малки, но са функционални

Успех в изборът!

Общи условия

Активация на акаунт