И преди избори, и след избори и във време, когато няма избори тази борба се проявява навсякъде. Според мен тя придоби главозамайващи размери-тук, в радиото, в телевизията, вестниците, списанията.....Какви са основните и цели? Запазване на статуквото и смачкване на всякакви наченки на гражданско общество. Ангажирани са доста хора, на които е платено добре, те непрекъснато демагогстват и се стараят демагогията им да бъде възприета като истина от последна инстанция! Хвърляне на мъгла и замазване на положението-тези неща и то в комплект ги срещаме постоянно. Даже аз смятам, че са ги пращали на специални курсове как да манипулират населението. Когато започна война с тях, те стават особено безпардонни и арогантни, понякога и цинични. Демагогията се проявява като смисъл на живота им. Не зная какви финансови резултати постигат. Но твърде често крадецът вика "Дръжте крадеца!"

Възмущава ли ви тази борба? Търсите ли причините за нея? Коментирате ли я с ваши близки и познати?

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 15:16 от vl