Аборт по желание. Страх ме е

  • 34 879
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 871
Милата... съчувствам ти. На мен прегледът в Св. Марина ми беше 35 лева, а абрупциото- 195. Не знам за София как са цените, обаче.

Имах нужда да чуя/прочета, че мисля трезво. Благодаря ти.
  bouquet

# 31
  • Мнения: 10
Милата... съчувствам ти. На мен прегледът в Св. Марина ми беше 35 лева, а абрупциото- 195. Не знам за София как са цените, обаче.

Имах нужда да чуя/прочета, че мисля трезво. Благодаря ти.
  bouquet

Колкото и да е тъжно-преценката ти е правилна.Аз първото си дете го гледах така-сама,без пари,с помощ от майка ми и нейните родители....беше ужас просто.Измъчих се.На 22 г. родих. Но се разведох почти веднага с бащата на детето ми. След дълги,дълги години срещнах друг мъж,с който живяхме добре,грижеше се за мен и детето ми,беше направо като в приказките. Забременях на 5-тата година,въпреки че не исках повече деца.Роднините му вече бяха започнали да се мъчат да ни скарат,защото той изкарва и до сега ужасно много пари и те искаха парите му за тях само. Е,успяха. Остави ме бременна. Иначе плати всичко по раждането и до сега дава пари,купува дрехи....но не е същото.А децата ми са най-голямата ми радост.Не съжалявам нито за миг.Но трето дете няма да имам..вече твърдо реших.Пък и таткото ...вече не го обичам.Но ми е болно и само рева....

# 32
  • Мнения: 871
Но ми е болно и само рева....
Милата, имаш една силна виртуална прегръдка от мен.

# 33
  • Мнения: 10
Но ми е болно и само рева....
Милата, имаш една силна виртуална прегръдка от мен.

Благодаря ти. Гушкам те и аз Hug И ти пожелавам един добър живот с достоен до теб човек!

П.П. Мисля си ,че едва ли някога ще искам отново да бъда с мъж

# 34
  • Мнения: 871
Благодаря ти. Гушкам те и аз Hug И ти пожелавам един добър живот с достоен до теб човек!
Hug Благодаря!

П.П. Мисля си ,че едва ли някога ще искам отново да бъда с мъж
По-малка съм от теб, но мисля, че може да се откажа и аз от тази "екстра".

Най-кофтито е, че докторката не ме съветва да отлагам забременяването. Каза да почина 2 месеца, 2 месеца да пия фолиева и да стартирам с опитите. Ама за спонсорство не обели и дума.

# 35
  • Мнения: 10
Благодаря ти. Гушкам те и аз Hug И ти пожелавам един добър живот с достоен до теб човек!
Hug Благодаря!

П.П. Мисля си ,че едва ли някога ще искам отново да бъда с мъж
По-малка съм от теб, но мисля, че може да се откажа и аз от тази "екстра".

Най-кофтито е, че докторката не ме съветва да отлагам забременяването. Каза да почина 2 месеца, 2 месеца да пия фолиева и да стартирам с опитите. Ама за спонсорство не обели и дума.

И аз мога без мъже....и без това само неприятности ми носят. Но едно не разбрах-направила си аборт,а докторката те кара да забременееш пак?!! Не ми стана ясно..къде е идеята?

# 36
  • Мнения: 871
И аз нямам идея.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 10

Ами питай я....да не би да е свързано с поликистозата ти,която може изобщо да не е поликистоза . newsm78

# 38
  • Мнения: 871
При положение че съм забременяла спонтанно, именно тя ми каза, че поликистоза просто няма.  Laughing Мисля си от няколко дни и смятам колко тротил ми трябва за онези идиоти, които искаха да ме режат и да ме тъпчат /и ме натъпкаха/ с контрацептиви, та ми се искаше да се метна от покрива на блока от мигрена, отоци по краката и високо кръвно.

Тя тва ми го сервира, докато още ми тежеше главата от упойката, а после се преоблече и си замина. Нахвърля ми и за раничката, цитонамазката след един месец и ми остави рецепти за доксициклин с изчанчено име за 17 кинта и анти-Д гамаглобулин /при положение че и двамата с таткото сме Rh отрицателни/.

Та сега се чудя тая раничка предната докторка на 30-ти април дали я е видяла и всъщност дали изобщо имам раничка, а не гледат на мен като на портмоне за изпразване /щото нали съм в частна клиника/.

# 39
  • Мнения: 10
При положение че съм забременяла спонтанно, именно тя ми каза, че поликистоза просто няма.  Laughing Мисля си от няколко дни и смятам колко тротил ми трябва за онези идиоти, които искаха да ме режат и да ме тъпчат /и ме натъпкаха/ с контрацептиви, та ми се искаше да се метна от покрива на блока от мигрена, отоци по краката и високо кръвно.

Леле,леле....тия лекари могат да побъркат човек направо. Като вариант можеш да отидеш за консултация при друг специалист. Просто за твое успокоение  bouquet

# 40
  • Мнения: 871
Мисля да им плюя на мненията и да си живея живота вече. За свое успокоение ще си пусна полови хормони /миналата пролет ми бяха изрядни  Laughing въпреки становищата за поликистоза, та затва на своя глава реших, че няма да пия контрацептиви/.

# 41
  • Мнения: 10
Мисля да им плюя на мненията и да си живея живота вече. За свое успокоение ще си пусна полови хормони /миналата пролет ми бяха изрядни  Laughing въпреки становищата за поликистоза, та затва на своя глава реших, че няма да пия контрацептиви/.

И това е вариант,при това - най-добрият може би Laughing Живей си живота и не се занимавай с глупости. Grinning

# 42
  • Мнения: 5 513
Не си губете времето и нервите да обяснявате постъпките си на хора които дори не познавате.Всеки си носи отговорност за постъпките си.И за вярващите в Господ/аз не съм от тях но.../ Само Господ може да съди останалите за постъпките им...И на тази земя безгрешни няма.И аз вярвам че нероденото дете което абортирах се върна там горе и се нареди на опашката да чака "верния "родител ,който не бях аз.Защото ако беше останало с мен сигурно хиляди щяха да ме съдят че е гладно или незадоволено ,зле облечено и мръсно,най -вероятно щеше да краде или да бие другите деца за си вземе това което аз не мога да му осигуря.Нямаше да види почивка защото и едното ми дете за 3 години веднъж отиде на море за 2 дена.Това не е ли престъпление че не мога да се грижа за него като го родя.Печеля добре но освен това рядко някой ми дава каквото и да е.Да исках да видя какво ще е ,как ще изглежда.....но после да го подхвърля в дом за деца,на някой богаташки праг...това по малко престъпление ли е.

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 22:53 от Tatti

# 43
  • Мнения: 10

И това е така,всеки си знае... Но съм тук за да споделям именно с хора,които не познавам,защото познатите ми няма да ме разберат. Тук съм,за да чуя личната история и на други,които са били на моето място и им се е налагало да вземат подобно решение.Ако на вас ви харесва да го преживявате сама-това си е ваш избор.Моят вече го направих!




Не си губете времето и нервите да обяснявате постъпките си на хора които дори не познавате.Всеки си носи отговорност за постъпките си.И за вярващите в Господ/аз не съм от тях но.../ Само Господ може да съди останалите за постъпките им...И на тази земя безгрешни няма.И аз вярвам че нероденото дете което абортирах се върна там горе и се нареди на опашката да чака "верния "родител ,който не бях аз.Защото ако беше останало с мен сигурно хиляди щяха да ме съдят че е гладно или незадоволено ,зле облечено и мръсно,най -вероятно щеше да краде или да бие другите деца за си вземе това което аз не мога да му осигуря.Нямаше да види почивка защото и едното ми дете за 3 години веднъж отиде на море за 2 дена.Това не е ли престъпление че не мога да се грижа за него като го родя.Печеля добре но освен това рядко някой ми дава каквото и да е.Да исках да видя какво ще е ,как ще изглежда.....но после да го подхвърля в дом за деца,на някой богаташки праг...това по малко престъпление ли е.

# 44
  • Мнения: 871
spasova, колежке, не приемай написаното за насочено лично към теб- имаше спам от един определен потребител и темата е редактирана от татти, затова се губи нишката на разговора.  Wink

desitkata77 е от нашия отбор  Wink

Общи условия

Активация на акаунт