Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между белите и цветните перилни препарати?
Какви са препоръките за премахване на петна от дрехи?
Какви са разликите между различните марки перилни препарати?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между белите и цветните перилни препарати?
-
Какви са препоръките за премахване на петна от дрехи?
За отстраняване на петна от дрехи се препоръчва предварително третиране на петната с подходящ препарат за отстраняване на петна, последвано от пране при подходяща температура с качествен препарат за пране. За бели дрехи използването на избелващ агент може да бъде ефективно. За цветни дрехи, специализирани препарати за цветно пране са предпочитани.
-
Какви са разликите между различните марки перилни препарати?
Разликите между марките перилни препарати включват техния състав, концентрация, избелващи свойства, аромат и специализирани формули за различни видове тъкани. Някои марки се фокусират върху по-ниски цени, докато други наблягат на високо качество и специализирани формули. Разликите между различните марки перилни препарати включват концентрация, опаковка, цена, дозировка за пране, ефективност при премахване на петна и запазване на цветовете, както и аромат. Например Cooccolinо, Lenor и Bingo са известни марки с различни концентрации, опаковки и цени; вносните омeкотители обикновено са по-евтини от българските. Освен това различните марки предлагат различни формули, които могат да повлияят на тяхната ефективност при пране.
-
Какви са препоръките за пране на бебешки дрехи?
-
Какво означава надписът „Σύνθεση Ενεργής Στάχτης με λευκαντική δύναμη“ на опаковката на гръцкия Диксан?

за новата тема-в момента си отмирисвам пералнята
мих,търках сега я пуснах на 90 градуса с прах за бяло пране!Дано тия дни се похваля с постижение!Много сте ми полезни благодаря ви
Едва сега след 1 год. ползване разбрах как се сваля пластмасата с отделенията за праха и омекотителя от пералнята,понеже е с горно зареждане!
Почистих я и се надявам тия дни да е ок,макар ,че винаги съм я оставяла с отворен капак след пране
Ще си купя малко прахове сега да ги редувам поне с течните
Толкова съм доволна от праха, че днес, ако можех да платя с карта, бях грабнала течен за цветно. Но сега мога да питам да не сгреша.
Повъртях се и пред избора между Савекс, Бонукс и Рекс, взех Tide. Като се прибрах, се оказа, че и избелващите таблетки са свършили
Купувам си за цветно,защото бялото по -малко преобладава в моето семейство .Устройва ме и малка кутия напр.Ариел или някакъв друг.Течен не съм ползвала има го при нас,но предпочитам прахообразните.Все си мисля,че прахообразния ми пере по-добре .Изкл. гел капсулите на Ариел и Персил.Но и от тях си вземам прахообразните варианти.