Защо роклите по абитуриентските балове стават все по-.... на вид?

  • 138 082
  • 2 793
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22
Нашите направо бледнеят пред американския разкош и изобретателност... hahaha

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 744

Това е по-зле от абтуриентките. На тези какво им е извинението да изглеждат като поодъртяло Барби-кич; Барби, което се е чудило дали е каубой или сервитьорка от 70-те; някакво недоразумение в Синьо и Цветна лехичка в запустение.


О! Има и по-зле на злето. Избягало розово фламинго, леко пооскубано, но с фльонга

# 77
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
като сте тръгнали да показвате чуждоземните. Ето и норвежките



Няма значение за коя година ще гледате. Все са еднакви Simple Smile Разликата е в годината написана на гащеризоните.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 883
Тия хайлайф хепънинги в снимки от фейсбука ме хвърлят в смут всеки път и винаги съжалявам, че съм ги отворила. Crazy

# 79
  • Мнения: X
Първата ми харесва, ако отива да си вземе Грами-то. На позабременялата не мога да схвана идеята - да бъде бебето на чист въздух ли?  Laughing


Ами да, и да може да вижда все пак. Sunglasses

# 80
  • Мнения: 10 547
Отново ли се събрахме естетите, надарени с невероятното умение да съчетаваме дрехи и бижута да се преброим?

# 81
  • Мнения: 12 665
Ще ги стигнем амеуриканците

# 82
  • Мнения: X
На тази роклята и е две в едно. Хем бебето вижда, хем се вижда татуировката  Laughing

# 83
  • Мнения: X
Отново ли се събрахме естетите, надарени с невероятното умение да съчетаваме дрехи и бижута да се преброим?
Ама Каси, как ти се струва този "Хай Лайф"? Наистина ли ти харесва такова парвенюшко излъчване?
Личи си, как още ги боде осила някои дами от този велик хепънинг.
А рапсодията в синьо, направо ме разбива с нацупената си усмивка.
Наистина приличат на мащехата и сестрите на Пепеляшка от анимацията  hahaha
Ами ако хай лайфа се носи така, какво остава за Пенка от Маджерито примерно? От кого да вземе пример душата? Ами майка и ако разбира от мода колкото магаре от космос, защо да не си надене един чаршаф с дупка, като показаните по-горе? И ще си я харесва майката даже и с гордост ще и разнася снимките из селото. Нормално.

Онова с боди арта не би било толкова смешно, ако девойката:
1. Беше с по-добро тяло.
2. Не беше избрала такива марули, за да си закрие срамните части.
3. Не беше наблегнала толкова на пИпИрудите.
4. Ако наистина имаше някакво послание различно от това да се покаже колко е оригинална.

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 09:32 от Анонимен

# 84
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Каси, не за това беше темата първоначално.

# 85
  • Мнения: 10 547
На Каси й пука, честно казано. Така се харесват, така се носят. Моят мироглед не страда от техния кич, независимо дали са абитуриентки или бал-дами.

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
изобщо не съм изненадана от коремите - в момента, ако са ми верни сметките, учениците вземат диплома на по 19 години. Още на 18 имат право да се женят и някои вече се женят, а защо не и да бременеят! На практика те са възрастни хора.

# 87
  • Мнения: 4 841
изобщо не съм изненадана от коремите - в момента, ако са ми верни сметките, учениците вземат диплома на по 19 години. Още на 18 имат право да се женят и някои вече се женят, а защо не и да бременеят! На практика те са възрастни хора.

 Peace Което някак трудно кореспондира с изявления от вида "Как я е пуснала майка ѝ"... Изобщо задържането на децата толкова дълго в среден курс, и то без някакъв смислен ефект, е сериозен проблем според мен, но е и обект на друга тема.

# 88
  • Мнения: 8 808
Като гледам подобни снимки и винаги си задавам един въпрос: какво е отнело чувството за срам у определени хора? То, мисля, е естествено чувство, или нещо се бъркам...... Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 4 516
Като гледам подобни снимки и винаги си задавам един въпрос: какво е отнело чувството за срам у определени хора? То, мисля, е естествено чувство, или нещо се бъркам...... Rolling Eyes

Точно същият въпрос си задавам и аз. Дори да си отгледан в определени просташки среди, дори да си тъп като галош, пак имаш някакви граници. Кое нещо кара тези граници да изчезнат? По същия начин се питам кое чувство/ген или не знам какво в човек умира, за да се решиш на самоубийство или за да отнемеш човешки живот /умишлено/.

Общи условия

Активация на акаунт