Щастливи заедно след "Aşka Sürgün" с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '22

  • 75 953
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Мераба, къзлар  Hug

Не знам дали ме помните, но докато излъчваха сериала по Бтв бях с вас и участвах много активно в темата  Heart Eyes
Когато видях, че ще го дават по нова много се зарадвах и най - вече, че турските серии няма да са накъсани така грозно  ooooh!  
Таня  Hug  ме беше поканила за РД на Махсун да си припомняме ЩЗ, но уви имах адски много изпити и не успях за което много съжалявам  Sad
Виждам много познати лица, а и Силвето я "видях" няколко пъти в темата "Огледален свят"

Гледам колежката, страхотно добре се справя с темите  Peace   Hug

Азз... какво става с мен, освен, че още малко и ще проговарям турски  Mr. Green  друго няма, от толкова гледане на сериали на турски взех да го разбирам тоя език Simple Smile

# 736
  • Мнения: 69
Силве, благодаря, чудесна е песничката  Hug. За лежерните филми, определено ги предпочитам,  Evim Sensin много ми бръкна в сърцето, а се оказа че бил реплика на корейска драма, която обаче не изгледах, не ми харесаха актьорите и се отказах.

Дениии, как ще те забравим с твоите забавни резюменца  Hug, добре дошла отново.

Забравих да приветствам и Ежко-Бежко wavey, дано се забавляваш с нас!

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Благодаря, Ди  Hug

Аз да си питам, забравя се, и мина доста време.
Тези първите серии не бях ги гледала предния път или по - точно не толкова подробно, та днес си поревах да ви кажа  Mr. Green

# 738
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
ДениHug 

# 739
  • Мнения: 0
Дении  Hug слънчице,
Колко се радвам, че си дойде у дома. Така ми липсват твоите резюмета в тандем с колажите на Тара Peace
Пиши по честичко, дано намериш време. А твоята пеперудка сигурно вече е на повече от 1 годинка, нали? Спомням си чертичката ти Heart Eyes
Ще споделя за темата "Огледален свят", слагам го в спойлер, за да не досаждам все пак.
Скрит текст:
Страхотно оформление, много приятен хумор, безкрайно отзивчиви момичета, готови винаги да помогнат и със снимков материал, и с преведени серии. Съжалявам, че не мога да бъда по активна там,защото ми липсва време, и адски се ядосвам на такива, които имат време, а влизат с претенции и обиди към момичетата. #Cussing out За моята класация е № 1, когато и да я отворя, винаги има какво да науча, да се разтоваря, да се срещна с млади и интелигентни хора. А чувството за хумор е несравнимо, като балсам за душата. Може би защото и аз обичам да се шегувам, та затова искрено им се радвам.
Ако искаш им предай моите добри пожелания към тях и добре е, че ги ИМА!

Ди Peace, радвам се, че ти е харесала.

# 740
  • Мнения: 3 436
Ей, Дени,  Hug днес те извиках с думички в един пост с Луси, понеже те зърнах на балкона, но да не ставам досадна - изтрих си "повикването". А то взело, че стигнало до теб. Може ли човек да ти забрави резюменцата - като "бърза помощ" бяха за работещите.  Simple Smile
И на мен ми хареса поздравът на Силвето за Ди, и препоръката на Ди за Силвето.  Grinning
Силве, ти днес си редактор на поздравителния концерт. Какво ли следва като продължение или за "Лека нощ".   Laughing

# 741
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Да продължаваме с музиката тогава :

# 742
# 743
  • Мнения: 0
Ей, Дени,  Hug днес те извиках с думички в един пост с Луси, понеже те зърнах на балкона, но да не ставам досадна - изтрих си "повикването". А то взело, че стигнало до теб.  Simple Smile
И на мен ми хареса поздравът на Силвето за Ди, и препоръката на Ди за Силвето.  Grinning
Силве,
Скрит текст:
ти днес си редактор на поздравителния концерт. Какво ли следва като продължение или за "Лека нощ".   Laughing
Танче, аз също си помислих дали и ти няма да изгледаш предложения филм, незнам, така ми дойде.
Щом и теб те изненадвам, замислям се дали да не си променя ника от Истинско сърце на Изненадата Joy Joy
И понеже вечерта е за купони, я това сега http://www.youtube.com/watch?v=v-8eHrqO6VU
Ии... ръчички горе, айде, яваш, яваш, на Мегамикса за 2013 г. Мустафа Сандал! Темата е страхотна и и прилича тийн музика. Peace newsm44  love001

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Иве  Hug

Танче  Hug , не съм го видяла, но викам си не мога да не им пиша  Peace

Силве,
Скрит текст:
и аз я харесвам темата и момичетата там, преводите стават много бавно, самата аз взех участие в два епизода, но е много трудно още повече че попълвам липси, тоест мъча се  Mr. Green  да превеждам от турски ... мъкааа  Mr. Green Mr. Green ще се справя де, иначе и аз се дразня много на госпожици, които влизат с претенции, ама дори няма да им отделя време да ги коментирам
За хумора темата, даже няма да ги коментирам тези откачалки там  Mr. Green Mr. Green
Малката порасна да, вече е на 1 год и 4 месеца почти, расте, дивее, бели прави, ходи, мъчи се да говори един малък сериал е всеки ден с нея  Heart Eyes

Песента е страхотна, една от любимите от АФК (Огледален свят) има и още една, но тя е много тежка, все пак ще ви я пусна

[/b]

# 745
  • Мнения: 2
   Добра вечер щастливи момичета! Радвам се, че макар и късничко тази вечер, все пак успях да се присъединя към вашата прекрасна компания.
   Дени, добре дошла отново у дома! Радвам се, че през времето, в което ни липсваше, си успяла да постигнеш доста неща. А пък другото хубаво нещо е, че ще можеш да ни подсказваш отделни думички и събития от турски, че Миленка е много ангажирана и не може да ни смогне.
   Ежко Бежко, добре дошла в нашата пристрастена към Хазар/Махсун и неговото творчество компания. Искрено се надявам да се чувстваш супер добре.
   Силве,  Hugняма защо да ми се извиняваш, аз приех поздрава, но на драго сърце приемам и втория. Филма ме заплени отново с отлична игра , музика. Знаеш, че изгледахме и НИЗМ, но останах огорчена от финалния за сезона епизод. Е, ще видим как ще приключи и Карадайъ. Танче, остава ни да стискаме палци за сносен финален епизод. Ще ми се още филми да изгледам, но поради липса на време нещо не ми се получава.
   След малко започва повторението на филма. На тези, които не са успели днес да гледат, пожелавам приятно гледане. А за всички вас една прекрасна песен на патрона на темата.



Среща по-късно по някое време.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Иве, извинявай, че те дублирах за момент, но се постарах да се коригирам. Изпреварила си ме.  bouquet
   

# 746
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Гинче  Hug  липсвахте ми, ще помагам, стига да успявам, не си мислете че съм перфектно турско говоряща  Mr. Green

# 747
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Иве, извинявай, че те дублирах за момент, но се постарах да се коригирам. Изпреварила си ме.  bouquet

muci62, важно е да пее калпазанина. Пък като изкара една песен по 2 пъти няма да е зле.  Mr. Green

# 748
  • Мнения: 0

Дении Hug, велика е, както и думите "Ти си моето Всичко", едно опустошено сърце на млад човек, неизживяна докрай любов от родители-деспоти #Cussing out

Муци, Иве, и по 2 пъти е още по хубаво. Нали това ни събира все пак  Peace

# 749
  • Мнения: 69
Драги щастливки заповядайте в новата тема. Засега успях това да направя, до 24 часа мога да редактирам.

Важно е и любопитната и богата информация от Милена да се отваря, защото там има безценни преводи!!!

Общи условия

Активация на акаунт