Отзиви за епилатор "PEARL"?

  • 11 082
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте! Искам да събера повече информация за този продукт. Не се доверявам на казаното в рекламата му - може и да е вярно разбира се, но ми се иска да обменим мнения като потребители. Ще е чудесно, ако някой го е ползвал. Така ще има инфо от първа ръка Simple Smile  Hug Епилаторът е нов продукт и е на доста ниска цена, даже съмнително ниска. Но е термо епилатор - притеснявам се, че ако не е качествен може да доведе до неприятни последици. Ще е много полезно, ако някой сподели впечатленията си. Благодаря ви, момичета! Чудесно е,че има къде човек да попита и да поиска съвет!   bouquet  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 240
Аз все пак реших да го купя и да видя дали върши работа. В рекламата звучи супер.

# 2
  • Мнения: 255
Здравей zyzzzu, много ще съм ти благодарна, ако напишеш отзивите ти, че и аз съм се мераклисала. Мноооого благодаря предварително.

# 3
  • Мнения: 240
Здрасти  Grinning Тези дни или другата седмица смятам да го купя. Надявах се, че някой ще сподели нещо повече за епилатора, но май аз ще съм първата  Joy Ще пиша веднага след като го пробвам. Дано да излезе качествен, че обезкосмяването е супер досадно, особено през лятото.

# 4
  • Мнения: 2 526
И аз се интересувам, има и някакви гъби и гел в комплекта, те пък за какво ли са?

# 5
  • Мнения: 9 487
И аз се интересувам, има и някакви гъби и гел в комплекта, те пък за какво ли са?

И аз това се зачудих, и изтеглих "инструктажа" Laughing-за премахване на евентуално залепнали по кожата след епилацията косми, или ако има подкожни-да се ексфолира кожата и да "излезнат" Wink

Много му се чудя..чакам отзиви и аз Simple Smile (и как ли би се справил с мъжко окосмяване Thinking)

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 329
zyzzzu и аз ще чакам  отзиви  Hug
Хвърлила съм му око на епилатора, но никъде в нета не открих някой да го е ползвал.

# 7
  • Мнения: 9 487
Хвърлила съм му око на епилатора, но никъде в нета не открих някой да го е ползвал.

Аха-много е странно  Thinking
И друго се чудя-в указанията пише :
"17. Ако усетите миризма на изгоряло или се появи малко дим, това означава, че Пърл Хеър
Римувър работи правилно (за да разсеете миризмата на изгоряло, може да използвате ароматна
свещ или освежител)."
-и как не изгаря кожата Rolling Eyes..

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 243
И аз се интересувам от мнения за Pearl. Рекламата изглежда доста привлекателна за да е истина  Sunglasses Zyzzzu моля те пиши когато имаш впечатления.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Хвърлила съм му око на епилатора, но никъде в нета не открих някой да го е ползвал.

Аха-много е странно  Thinking
И друго се чудя-в указанията пише :
"17. Ако усетите миризма на изгоряло или се появи малко дим, това означава, че Пърл Хеър
Римувър работи правилно (за да разсеете миризмата на изгоряло, може да използвате ароматна
свещ или освежител)."
-и как не изгаря кожата Rolling Eyes..

Надявам се авторката на темата да оживее за да ни каже мнението си  Joy

# 10
  • Мнения: 25
Също съм заинтересован как би се справил с мъжко окосмяване  newsm78
Малко инфо да шерна какво намерих по света:
- Официалната страница 
http://pearlhairremoval.com/
Клипове:

Youtube

# 11
  • Мнения: 240
Здравейте. Не успях да пиша по-рано, защото бях заета да се занимавам с фирмата разпространител на въпросния епилатор. Купих го, заредих го според указанията. Направи ми впечатление, че лампичката, която би трябвало да свети по време на зареждането не свети. Обадих се на посочения телефон, за да попитам и от там ми казаха,че нямат представа дали е нормално, защото продуктът бил нов. Операторката им ми каза да го заредя до край и да го пробвам. Така и направих. Включих го и изненада- той нищо, ама наистина НИЩО не прави! Само пърли връхчетата на космите, но след около час опити се оказа, че нямам нито един наистина премахнат косъм! Обадих им се отново, казаха, че ще ми звъннат на следващата сутри. Така и стана - посъветваха ме да отида до магазина, от който съм купила продукта и да го заменя с работещ. Казаха ми, че не е нормално лампичката му да не свети по време на цялото зареждане, нито само да пърли връхчетата на космите. Разкарах се до магазина на Топ Шоп(бензин и нерви за моя сметка) и там един младеж възкликна:
- Е, ето вижте, и нашият епилатор не свети като се зарежда. Значи си е ок.
Като му обясних, че не обезкосмява, той леко раздразнен и с ирония ми каза:
- Ама той точно това трябва да прави - да пърли!
Побеснях естествено. Особено след като ми каза, че трябва да чакам няколко дни, за да реши управителят на магазина, дали да ми възстанови сумата или да заменят уреда с работещ (стига да имат такъв). След няколко дни се оказа, че "епилаторът е технически изправен и няма проблем" и затова без много-много шум ми върнаха сумата. Аз обаче смятам да подам сигнал в комисията за защита на потребителя. Най-малкото е безобразие да ми казват, че продуктът е технически изправен, просто не върши НИКАКВА работа, или поне не тази, за която е предназначен!
Така че, моят съвет е да не се лъжете да го купувате. По мое мнение е абсолютен боклук!

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 243
Много съжалявам за загубеното време и нервите, който си изхабила и най-вече за това че не върши никаква работа   Sad Човек никога не може да се довери на тези реклами!
Благодаря че сподели с нас мнението си   bouquet

# 13
  • Мнения: 9 487
Благодаря и аз за споделеното zyzzzu ! Hug  съжалявам за потрошените нерви  Confused...именно заради това, не оставяй нещата така! Аман от мошеници! #2gunfire

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Благодаря zyzzzu  Hug Големи мошеници  ooooh!
Така като гледам по форумите доста хора са доволни от NO NO и смятам него да си поръчам, но трябва да събера пари.

Общи условия

Активация на акаунт