Отзиви за епилатор "PEARL"?

  • 11 088
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 490
Така като гледам по форумите доста хора са доволни от NO NO и смятам него да си поръчам, но трябва да събера пари.

Я казвай бързо тоз пък какъв е? Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Така като гледам по форумите доста хора са доволни от NO NO и смятам него да си поръчам, но трябва да събера пари.

Я казвай бързо тоз пък какъв е? Mr. Green
Ето го и отдолу е рекламата на български http://teleshop.bg/no-no.html

# 17
  • Мнения: 9 490
·٠• Hrisi•٠· , благодарско за инфото!   bouquet Уффф нещо съм скиптично настроена Rolling Eyes..гледах и уреда за дом.фотоеп. на филипс..ама то пък 1000лв Shocked + един куп условия при ползване  Crazy

# 18
  • Мнения: 240
Благодаря ви момичета  Hug Няма да ги оставя, естествено  Twisted Evil Ще се постарая да си понесат последствията. Аз също много се чудих да фотоепилатор, но го отложех евентуално за на есен, че нещо ме притеснява. Нали не трябва да се излагаш на слънце, пък аз както не обичам да се мажа с плажни масла  Laughing Сега си купих новия епилатор на Philips - wet and dry. Вярно, че си е старата схема на епилиране, но съм доволна. Пък на есен може да пробвам и с фотоепилаторите. Аз гледах тези на Ремингтон, че са на по-разумни цени, но ще видим  Grinning

# 19
  • Мнения: 0
Тъкмо мислех тези дни да си поръчам Пърл, но след като прочетох всичко се отказах.....Но Но изглежда много обещаващ,но нямам възможност да си го взема.Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Днес ходих в магазин на Топ Шоп, където се предлага този ПЪРЛ. Дадоха ми да го пробвам, ама аз се бях ощавила вече и дефакто единствено усетих затоплянето по кожата. Обясниха ми, че един вид пърли космите, в което няма лошо, стига да ги пърли наистина, а не да и м гори връхчетата. Дадоха ми упътване, но не ми вдъхнаха особено голям кураж, защото ми казаха, че уредът е нов, нямат отзиви, нямат връщания и затова дават да го пробвам в магазина, да си преценя дали това е моят уред или не, за да е доволен клиента - един вид си пазят името. Четейки написаното преди мен обаче се обезкуражавам и наистина се насочвам повече към Но Но.
Не съм го пробвала, обаче една мама в един от форумите беше дала много добри отзиви за него. Понеже имам приятелка в Англия, я помолих да следи за такъв, дори ІІ употреба, от тези които са с наддаване, но за съжалени едържат висока цена, не мога да си го позволя на този етап и затова все още го нямам. Там явно е много често купуван и обявят ли го на по-ниска цена бързо я качват различни потребители и така още не е стигнал до мен. От няколко седмици гоим а ив България, в ТелеШоп, който също има магазини в големите градове. От Телешоп съм купувала достатъчно боклуци, затова и тук съм малко скептично настроена, но пък и цената е доста по-вискока от тази на Пърл  400 лв. или 3 вноски по 150 - тук има оскъпяване, апри изплащането на Пърл няма. и така, колебая се още, но ако някой даде малко повече инфо ще му бъда благодарна, явно не само аз!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Да се включа пак и за Но Но. Понеже го продават в Телешоп, днес отидох до магазина им. В действителност Но Но и Пърл работят на абсолютно един и същ принцип, дори външно са много еднотипни, разликата е, че Но Но е израелско производство, а Пърл е произведен в Китай. Четох упътването - абсолютно едно към едно са. Разликата е в парите - 236 лв. е Пърл, 398 лв. е Но Но. Имат и двата малка и голяма приставка, както и гъба за ексфолиране. Много съм разколебана. Не съм от гладките, много искам такова уникално нещо, но наистина да върши работа.
За по-сигурно, дали работи, понеже аз съм обезкосмена в момента, пробвахме на ръката на мъжа ми. Продавачката възкликна, че няма как да подейства, защото космите били дълги. Не знам, това значи според мен, чепоне първия път трябва да се махнат по друг начин . Продавачката каза, че ползва Но Но от около месец, първата седмица се е обезкосмявала 3 пъти с него, втората веднъж, постепенно намалявали след 4 до 6 седмици, както пише и в упътването. Е, хайде хда се включи някой с опит, моля ви! Не сме малко желаещите да рискуваме, но поне помогнете ако сте патили или сте доволни от уреда!

# 22
  • Мнения: 812
интересна тема,ще ви следя,дано наистина има ефект

# 23
  • Мнения: X
Знаех си аз, че ако не намеря тук отзиви за този уред, няма къде другаде да е.
Записвам се да следя какви ще са отзивите за това No No.

# 24
  • софия
  • Мнения: 56
и аз запис ... така ми писна от косми ...

Общи условия

Активация на акаунт