Аватарно - турска / Тема No 29

  • 19 492
  • 720
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 197
Честита победа,Креми  newsm51
Честито и на подгласничките и призьорките   bouquet

Всички бяхте разкошни Heart Eyes

# 661
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Честита победа на Креми   bouquet Честито и на другите момичета, всички бяхте страхотни.

Чакаме новата тема с нетърпение  smile3508

# 662
  • София
  • Мнения: 1 794
Нямах нет до преди минути  ooooh!,  пропуснах гласуването. При всички положения нямаше да променя крайният резултат, щото щях да гласувам за Джой  Party.
Честито на печелившите   bouquet.

# 663
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Креми,честито   bouquet
Бързо мисли  Wink
И на другите момичета също за красивата игра поздравления   Hug

# 664
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Честито на Креми!  bouquet Честито и на останалите подгласнички и призьорки!  Hug Разкошни бяха всички, за отбелязване е, че аз го казвам, понеже както споменах имам фобия от птици  Crazy . Лока, страхотна игра.

Силве, браво на теб!   bouquet

Аз да мрънна набързо,
Скрит текст:
току шо си изгубих час и нещо при социалните, как успямвам да си вдигна винаги нервите там, не знам  Laughing . Освен това оказа се, че още 35 лева месечно на човек и със сина ми влизаме в групата на богатите хора, чиито семейства нямат право да получават детски  Shocked . Е, няма такъв смях, особено като се има предвид, че взимам по-малко отколкото декларирам, защото се пише сумата преди данъка. Та явно трябва да се радвам, че не са ми повишили заплатата миналата година, че да мога тази да вземам заветните 35 лева.  Laughing

# 665
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Така е да за съжаление,дори някви си стотинки влият Tired Нямаш си и на идея,като се смятали за отпускане на помощи за отопление,някви си не значителни 2-3 лева и нямаш право,просто законите са шибани,служителите не могат да направят нищо,поради факта,че като се прави компоримис за един,то и другите ще искат,ни тъй,ни тъй иначе Rolling Eyes Peace

Креми честита победа,давай тема Crazy Hug Hug Hug

# 666
  • Мнения: 7 236
Честита победа на Креми!  bouquet
Честито и на останалите в класацията !  bouquet

# 667
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
О, Плами, аз съм наясно, че е от законите, за това не виня служителите, както навсякъде, има много свястни измежду тях. Но пак както навсякъде, има и откровени змии. Няма да забравя как бременна в девети месец отидох да попитам какви документи трябва да подготвя като се роди бебето, за да подам молба за социално майчинство и служителката ми каза "Много сте се разбързала, да се роди бебето, и ако е живо и здраво, чак тогава ще дойдете да питате и да Ви обясня." Е, може би аз не съм в ред, ама не може на жена, която ще ражда скроо да й казваш  нещо, от което се предполага, че нещо с бебето й може да не е наред.  Tired

# 668
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О да на всякъде ги има такива,особено в администрацията,щото се мислят за велики Tired А такива хора са там с връзки,тези които имат знанията,се чудят кво да правят  ooooh!

Днес съм по щастлива сякаш,вчера бях много отчаяна за бъдещето,ама днес ми светна,като разбрах плановете на една добра приятелка,та ми дава криле Crazy Party Party Party И тоя път ша си мълча Mr. Green Ама искам да кажа,че съм щастлива Heart Eyes Crazy

# 669
  • Мнения: 1 270
Честито Креми   bouquet
Ройс без да погледна бях сигурна, че ти се оплакваш от социалните  Laughing Защо ли всичко ми е толкова познато  ooooh!  Помощ от никъде нито можеш да осъдиш бащата за издръжка, нито можеш да ползваш облаги от социалните. Да ми е жива и здрава гърбината, че ще съм и татко и майка и баба и дядо  Laughing

# 670
  • София
  • Мнения: 2 813
Креми, честито!   bouquet
Честито и на подгласничките и призьорките!   bouquet

# 671
  • Мнения: 2 186
Честито на Креми!
Честито и на подгласничките! Всички бяхте прекрасни  Hug

# 672
  • Мнения: 9 309

Креми, честито!   bouquet

Честито и на останалите момичета   bouquet

# 673
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Креми, честито!    bouquet

Честито и на подгласничките   bouquet

# 674
  • Мнения: 12
 Shockedвлизам и хоп....сюрпризирахте ме....благодаря на всички, не го очаквах  bouquet  и сега какво...тема Thinking..до 18ч. ще я измъдря

Общи условия

Активация на акаунт