НОЕМВРИйското коремче вече проличава, бебчо вътре взе да шава! Тема №7

  • 23 540
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 40
Добро утро момичета  Wink Как сте днес?

# 496
  • Мнения: 22
Добро утро

Честит 1 юни ден на детето
Пожелавам на всички малки и голями дечица:

Детство пълно със игри и безгрижни дни.

Детство пълно с щастие и смях.

Детство пълно с приключения добри.





# 497
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Роси, много съжалявам само това мога да ти кажа. Кураж и напред, а щом си ядосана, викай, троши набий някой ако трябва- излей си всичко

# 498
  • Мнения: 690
Честит празник на всички дечица и всички пораснали такива! Много настроение днес ииии .... не забравяйте  подаръците  Laughing

# 499
  • Мнения: 11
Влизам само да напиша едно изречение за кураж и стиснати палчета на Люси и да пожелая успех и много скоро нова радост на Роси!

# 500
  • Мнения: 3 499
Rosi, много съжалявам Cry
Люси, палчета... всичко ще бъде наред.

# 501
  • Мнения: 3
Добро утро на всички,честит празник на всички мъничета Wink)

Момичета искам да споделя нещо много полезно поне според мен с вас.Вчера попаднах на един филм в youtube ,който се казва "Дяволът в чинията" Мисля,че всички може да разберем нещо ново,за това как да избираме храната си,особено от сега нататък когато сме отговорни за още един живот.Всичко,което приемаме под формата на храна,напитки,лекарства има пряко значение върху здравето ни и съответнотова на детето.
Аз лично съм защитничка на тази позиция представена във филма,някои неща ги знаех отдавна ,а някои ме смутиха още повече Simple Smile
Надявам се да го гледат поне една малка част от вас и следващият път когато отидете на щанда със продукти да погледнат какво съдържа желаният от тях продукт и каква е вредата от постоянното му ползване. Thinking

Друго нещо,което исках да питам ,ако има мами от Варна-знаете ли някой добър диетолог?След няколко седмици се прибирам във Варна и искам да посетя лекар с когото да се посъветвам за режима на хранене.Ще съм ви благодарна  Hug
П.С. "ако може да ми препоръчате и гинеколог за преглед ще сте златни Hug

# 502
  • Мнения: 4
Добро утро на всички,честит празник на всички мъничета Wink)
Друго нещо,което исках да питам ,ако има мами от Варна-знаете ли някой добър диетолог?След няколко седмици се прибирам във Варна и искам да посетя лекар с когото да се посъветвам за режима на хранене.Ще съм ви благодарна  Hug
П.С. "ако може да ми препоръчате и гинеколог за преглед ще сте златни Hug

Здравей, за диетолог не знам дали ти е необходим - просто яж повечко плодове, зеленчуци, кисело мляко, месо, може и картофки, ако ти се прияда и някоя друга филийка хляб. И аз се замислих, че взех да качвам килца, а бях слаба и се харесвах, но това май си е неизбежно. Важното е да е в нормални граници. Овесените ядки за закуска за също добра идея.
Аз ходя в Майчин дом във Варна, при д-р Халачева. Другите момичета може да ти препоръчат още някой.

Поздрави от мен  bouquet

# 503
  • Мнения: 3
sashassb благодаря и аз си мислех за Майчин дом ,ще питам за нея.
Относно килограмите аз съм средата на 14 г.с. и съм качила около 2 кг(поне последният път така показа) вече може да са малко повече.Но се храня основно с плодове и зеленчуци,гледам веднъж в седмицата да ям прясна сьомга на фурна,супи и рядко ,но само пилешко месо Simple Smilechef

# 504
  • Мнения: 4
sashassb благодаря и аз си мислех за Майчин дом ,ще питам за нея.
Относно килограмите аз съм средата на 14 г.с. и съм качила около 2 кг(поне последният път така показа) вече може да са малко повече.Но се храня основно с плодове и зеленчуци,гледам веднъж в седмицата да ям прясна сьомга на фурна,супи и рядко ,но само пилешко месо Simple Smilechef
браво, и аз днес си направих овесени ядки и ще гледам вече какво ям. Аз бях 46 килограма, сега гоня 49 и се ужасих:)

# 505
  • Мнения: 837
Честит празник на всички малки ,големи и още по-големи момичета и момчета! Simple Smile

# 506
  • Мнения: 26
Честит празник на всички малки и големи  Simple Smile


sashassb за диетолог и аз не мога да помогна, но за АГ лекар както Iki_to вече ти е казала за д-р Халачева също и д-р Маркова. Ако не се лъжа и тя е в Майчин дом и всяка сряда приема в АГ-то на 7 етаж.
 

# 507
  • Мнения: 690
за това как да избираме храната си,особено от сега нататък когато сме отговорни за още един живот.Всичко,което приемаме под формата на храна,напитки,лекарства има пряко значение върху здравето ни и съответнотова на детето.


ами не е необходимо да сме бременни, за да се замислим какво ядем  Mr. Green Диетолог би ти бил необходим, ако имаш проблем с килограмите и не можеш да се "коригираш" сама... Аз например от мнооого време за закуска ям чаша прясно мляко с 3 с.л овесени ядки. Междинна закуска - плод /ябълка, фреш портокал, череши, ягоди - според сезона/. Наобяд обикновено ходех на фитнес, но по принцип салата с нещо си. Следобедна закуска - плодове, кафе. Вечеря - салата с месо или неголяма порция ориз/картофи. газирано не пия - много рядко кока-кола или пепси. Теста, бял хляб и сладки неща - ограничих от доста време /заради инсулиновата резистентност/. Трудно е, но се свиква и без тях. Това ми е бил режима въпреки, че никога не съм била НАД 52 кг.
таааа - не ти трябва диетолог, а воля  Laughing Laughing сега се сещам, че по повод яденето мога да ти пусна линк за един примерен режим  за бременни Peace много е добър, защото става и за други женици - небременни  Laughing
http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8/

а иначе диетолози има много в България - включително и такива, които могат да ти направят режим и по скайпа ...

# 508
  • Мнения: 40
Случайно да знаете къде във Варна има сватбени рокли ама под наем? направо незнам вече кво да правя и къде да ги търся..а бог знае дали изобщо има..

# 509
  • Смолян
  • Мнения: 326
Здравейте и от нас на всички Hug Hug
Ние до сега с малчо бяхме на вън прибрахме се за малко,и след час два пак излизаме
Пепи не знам дали ще ти е ползва,днес на живо видях,бутах и гледах Cangaroo STePHIE(надявам се да съм го писала правилно) страхотна е лека маневрена 2в1 плюс кош за кола и страхотна чанта,не като обикновенни бебешки раници или чанти,а цената и ме закова 397лв.
Мамите които вярват до янкъде в суеверия,и са усетили бебчетата купихте ли бяла шапчица,аз това от първото го знам,като го усетих да помръдва и взех,днес купихме и за бебчо,защото вчера вече го усетих ясно,че се обажда.
Роси много съжалявам.Кураж  Hug Hug
Веси ние и да забравим да подарим ,мъниците не забравят да искат.Моя от сутринта аз имам паник(празник) и се почна...Купихме тротинетка,количка,като за превозване на пясък,тениски,пуканки батути друга количка,и от само аз.Татко му довечера ще го изведе Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт