НОЕМВРИйското коремче вече проличава, бебчо вътре взе да шава! Тема №7

  • 22 517
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Еййййй няма такъв пост изпрасках Embarassed Embarassed Embarassed
Съжалявам! Rolling Eyes

# 61
  • London
  • Мнения: 73
Симонита, мисля че напоследък има много коментари и аз лично съм на работа и на голям зор, така че през седмицата през деня прочитам наведнъж куп неща и ако нещо се сетя отговарям. Надявам се да ти минат болките, аз имам режеща болка в кръста вдясно всеки път като се наведа  Sad затова почнах йога за бременни (по принцип съм голям любител на йогата) и се надявам да ми помогне. Не знам дали е за всеки но има линкове в началото на страницата.
Като че ли и моето кръвно е ниско, на два пъти ми се случва както съм по средата на лекция да ми спадне налягането в ушите и почвам да преглъщам като в самолет - на някоя мама да и се случва това? Все си представям какво шоу ще е ако се просна пред студентите, които все още не знаят че съм бременна.
Относно кафето: препоръчва се до 200 mg на ден кофеин (кафе, чай и шоколад), доколкото знам това са по едно-две кафета на ден, зависи от силата. По принцип сигурно знаете че както кафето събужда така и после има по голям срив, така че си е една зависимост без която може (въпреки че знам как е в БГто  Sunglasses ). Аз сега пия чат пат по едно капучино или лате, до скоро ми се гадеше от мисълта за кафе и мляко а сега само имам киселини от кафето. Иначе аз намирам портокалите и портокаловите фрешове много събуждащи, също и редовно трябва да се пие вода.
Desive, аз казах в работата преди две седмици, даже днес имам среща да говоря за майчинство, което ми е много любопитно какво ще е - аз от години работя като self employed което означава сама си плащам таксите, но платени болнични и почивки нямам.
Martini mama разсмя ме твоя син... Laughing
Doris значи и при вас е гадно времето... Ужасна работа... Още един месец и съм на път за Италия и БГ, ура, поне това ме топли.
Цветенце, видях че току що и ти си писала за цитруси за събуждане, радвам се че не съм само аз!
Лек ден, аз пак на работа  ooooh!

# 62
  • Мнения: 6
Плодчe , аз пия по едно кафе на ден и то с мляко.
Най-много след работа си позволявам и едно бяло фрапе.
Pufies и аз много се смях, ама то си е направо диагноза. ММ е много горд от работата, която е свършил  Laughing
Някоя от вас бутала ли е количка Quinny ? Събирам мнения, особено за модел Moodd 3 Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6
ехеее и аз да се запиша на 5-та стр. че докато смогна и тая тема ще свърши  Laughing
това с количките много сложна тема....има толкова марки и модели и ЦЕНИ....че просто....
аз лично не смея много да коментирам щото всеки е с различни изисквания...някой беше постнал един линк в предната или по-предната тема за количка на giordani ethos trio violet и много ми хареса
ама 1100лв. за количка 2011г. не ми се дават....и сега търся нещо подобно ама за по малко пари  Laughing

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, относно количката с мъжа ми ще си поръчаме от Англия - доста по-приемливи цени са, а и качеството е перфектно. Тук се продават с 100% надценка и тези търговци не засужават и пукнат лев от мамите. Не може една количка да струва 1500 лева, при положение, че същата се продава за 400 лева с всички екстри.  #Cussing out

# 65
  • Мнения: 0
Светулка,и на мен ми става така.Кръвното ми е 90/60 сега, а иначе 100/70.Имам шум в ушите и все съм си мислила,че е от мениера ми или раче нещо Shocked.Голям рев на ММ,че ще го оставя с две деца да гледа newsm45 Явно си въобразявам и съм облекчена,че не съм единствената.
Аз уж да работя ама....... Crazy
Моята количка е чиполино лятна,зимна и кошче в едно.дадохме 306 лв.Средна класа,но за сега не мисля да купувам друга.Аз лично не мисля,че е нужно да се дават луди пари,но това си е мое мнение Peace

# 66
  • Мнения: 0
и  giordani  и quinny са хубави,и аз искам комбинирана ама мн са скъпи гледах най-евтиния вариант с кош за кола за 400-500 лева...чудя се за този кош за новородени то има ли смисъл от него като бебетата ни ще са зимни идея си нямам коша за кола няма ли да играе сащата роля...вие как мислите?

# 67
  • Мнения: 11
Някой може ли да ми каже цена на феталната морфология във МЦ Фемина?

# 68
  • Мнения: 191
Привет  Hug разгледах 2-3 сайта с колички и си харесах една ама не ми допада това,че е с малки гуми,а от другите мами знам,че трябва да е с големи за по-голямо удобство http://slonbalonbg.com/kombinirana-bebeshka-kolichka-chipolino-3 … vanilla-2013.html ноо има доста време и тепърва ще се разглеждат бебешки неща и на живо  Peace  
И креватче успях да си харесам ама е по поръчка а ми се щеше да го огледам първо http://bebelandia.bg/productv/37446/dizain-baby-detsko-leglo-adelina-luks.html
Laila33 ще споделиш ли сайта от който ще поръчвате да му хвърлим един поглед  smile3508

И тази също ми е любима http://slonbalonbg.com/disney-hauck-malibu-all-in-one-pooh-doodle-brown.html

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 13:21 от paulina7

# 69
  • Мнения: 277
Здравейте мами Simple Smile
Аз днес се поразходих и даже ме наваля накрая на 100 метра от нас Joy
Взех си резултатите от БХС-то и феталната Simple Smile. Двата бебока са с абсолютно еднакви рискове, за Даун са 1-25000, а другите две 1-120000 и 1-650000, всичките ни органи от феталната са правилно разположени и развити, аве, както каза док днес, и тримата сте отличници, нямате нито една забележка Simple Smile Живи и здрави да сме така до края, а и на всички вас го пожелавам  Hug
Симонита, никакъв спамер не си и да не ти минават такива мисли, че ни натоварваш с постовете си   Naughty Аз не съм ти отговаряла, защото не знам какво да те посъветвам  Sad, единственото което ми минава наум е да се допиташ, дали може да отидеш на чекръкчия. Знам, че тези хора са със златни ръце и без снимки и лекарства оправят болежките, ама дали е препоръчително за бременни, никаква идея. Дано ти мине най - накрая, че не искам да си представям какво ти е всеки ден  Hug
Лайла, може ли да те помоля да дадеш линк, от където гледате колички в Англия. Аз също мисля, че ще ми излезе много по - евтино да поръчаме от другаде.
Момичета на вас 1000 лева ви се струват много за количка (те са си много  Peace), а аз, като разгледах тези за близнаци мигах два дена на заето Shocked Оказва се, че среден клас количка, без никакви екстри, само лятната част + чувалчетата за краката струва 1300 лева, отделно кошовете за новородени са от 400 до 700 на бройка, а ние без тях няма да минем.... Отделно са столчетата за новородени за кола по 200-300 пак на бройка, зависят цените от това коя марка ще изберем. И накрая тотала минава 2000  #Crazy
Плодче, на мен от миналата седмица док официално си ми каза да си пия кафе, без да го мисля, е и да не прекалявам де. Докато бях в болницата ни мереха кръвно всеки ден по два пъти. При мен коментара беше, ще те пиша 80/50, че ако главната акушерка види, че ти е по ниско кръвното (а то беше 75/48), ще ме пита постоянно това момиче живо ли е Joy  Но за мен това си е нормално, мм редовно сутрин ми се смее колко съм неадекватна Simple Smile
Поздрави и се извинявам за дългия пост  Embarassed

# 70
  • Мнения: 191
Zviara браво за хубавите новини, нека сте така и за напред   bouquet
В сайта на слон балон гледах колички и за близнаци на Bertoni ,но не знам дали ще ти допаднат понеже са доста евтини от тези които ти се гледала  Thinking

# 71
  • Мнения: 277
Ооо то има и колички за по 200 лв., но не мерси - малки гуми, няма изцяло легнало положение на гръбчетата и никакъв шанс да се сложи кош или каквото и да било друго. А за 4 алуминиеви тръби и един промазан плат и 200 са много Simple Smile. Сложна работа ще е ... За сега съм харесала тази, но не съм я виждала на живо, добре, че имаме още време Simple Smile http://kasida.bg/tfk-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-twinner-twist … own-44-20128.html

# 72
  • Мнения: 3 499
Чета, че обсъждате колички. Досега с малкия бяхме със Stokke, но я продадох, защото му купихме лятна. За второто бебе твърдо съм решила отново да вземем същата марка. Тук в БГ са около 2000лв, ако някой ми предложи сайт, дори и не български, в който да я има / пълния комплект с двата коша/ за до 1500лв ще бъда много благодарна. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 502
За кошарките ще се включа, след пуснатия линк.
Горещо ви съветвам кошарата да има махащи се решетки, т.е. в един момент детето само да влиза и излиза от леглото. Високо легло за прескачане може да е изключително опасно.
Също по възможност решетките да са дървени, а не метални, за една идея по- малко цицини.  Heart Eyes

За количките правило номер едно е, летният кош да има легнало положение на гърба. Нашите деца през следващото лято ще бъдат точно на възраст да спят цял ден по градинките.

Другите ми непоискани съвети по двете теми ще ги получите с течение на времето.  Laughing

# 74
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, относно количката с мъжа ми ще си поръчаме от Англия - доста по-приемливи цени са, а и качеството е перфектно. Тук се продават с 100% надценка и тези търговци не засужават и пукнат лев от мамите. Не може една количка да струва 1500 лева, при положение, че същата се продава за 400 лева с всички екстри.  #Cussing out


И аз се интересувам откъде мога да си поръчам количка, можеш ли да дадеш линк към някой сайт, или ако някой друг има предложения за покупка на количка от чужбина да даде идея.

Общи условия

Активация на акаунт