НОЕМВРИйското коремче вече проличава, бебчо вътре взе да шава! Тема №7

  • 22 514
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте майчета! Как сте?
И аз да се причисля към педагожките Simple Smile уча социална педагогика. Взех си 6 изпита за втория семестър и другата седмица имам още 2, които не знам как ще взема защото въобще не съм учила. Нямам сили и желание честно казано. Аз обаче съм все още 1-ви курс и моята е много далечна за завършване. А за парите, аз знам също, че не се връщат, трябва да дават и 80 лв. стипендия за майки до 6г. възраст. Една моя преподавателка ми каза, че и за евростипендия може да се кандидатства.
Целувки от мен

# 721
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте! Сутринта бях на консултация и всичко е върви перфектно с бебчето и майка му  Mr. Green
Май ще си имаме момченце, но не е 100% сигурно, така че ще разбера със сигурност като отида на 4Д. Вие бяхте ли вече на това изследване, защото доки ми каза, че се прави около 22-ра седмица, а аз мислех, че е по-рано?

# 722
  • Мнения: 90
absolutpartystar , ФМ(на 3D или 4D)-се прави м/у 19-21г.с
Аз ще я правя в петък и ще бъда края на 19гс-началото на 20г.с
Твоят лекар, щом така ти е казал, значи има нещо в предвид за 22г.с Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 1 289
absolutpartystar , ФМ(на 3D или 4D)-се прави м/у 19-21г.с
Аз ще я правя в петък и ще бъда края на 19гс-началото на 20г.с
Твоят лекар, щом така ти е казал, значи има нещо в предвид за 22г.с Peace
Значи явно ще почакам още месец. А как ми се искаше да съм сигурна за пола  Crazy

# 724
  • Мнения: 90
И аз съм нетърпелива, виж колко много пиленца има на 1-ва страница:)
Спокойно и ние ще разберем скоро Hug

# 725
  • Мнения: 5 468
Опитвам се да завърша Мултимедия, графичен дизайн и анимация в НБУ...
Записала си страхотна специалност. Дано успееш да я завършиш някой ден... ще успееш, много ясно, но дано е скоро. Аз 10 години съм работила като графичен дизайнер по вестници и списания. Омръзна ми и се отказах. Омръзна ми много здраво... не ми даваха пари, все бях виновна за всяка точка и запетая, правих по 5 вида реклами, за да си изберат една, и се изчерпах и откъм идеи и откъм нерви. Иначе работата е страхотна... ако успееш да си намериш, къде да я прилагаш - ще е добре. Аз не успях. Все връзки трябва, за да почнеш в хубава фирма, всеки нареден от някой... търчах по интервюта, надявах се на чудо и - дедовия... Арома, Труд, Лов и риболов, Блясък, Всеки ден... - връзчици имаш лиии?  Tired Дори по едно време се бях замечтала да си направя мой вестник. Ама ми трябваше съдружник и - познай - дедовииияяяя  Joy Joy.
Накрая, след дълго подмятане по гъбясали офисчета и жалки редакцийки... записах да уча за медицинска сестра  Rolling Eyes. Пълен обрат! Но... няма да се мазня на никой, за да работя. Просто, за да работя. Дефицит голям има за мед. сестри, особено в чужбина ги търсят като топъл хляб - еми това е положението...
Така приключи моята жалка кариера. Дано ти успееш, пожелавам ти го от сърце Mr. Green


Хайде да пускаме новата тема Simple Smile

# 726
  • Мнения: 11
Стоя си аз в офиса и попълвам досадни протоколи.. а в коремчето ми се усеща туп туп я от дясно, я от ляво Simple Smile))))) най-невероятното усещане, нищо друго вече не е толкова важно ..

# 727
  • Мнения: 146
Стоя си аз в офиса и попълвам досадни протоколи.. а в коремчето ми се усеща туп туп я от дясно, я от ляво Simple Smile))))) най-невероятното усещане, нищо друго вече не е толкова важно ..

Искам Like Button  Simple Smile Наистина е най-невероятното усещане!

# 728
  • София
  • Мнения: 15
И аз също усещам доста често бебо,особенно в легнало положение.А за име,това което ни харесва е Елица за момиче,а за момче не сме избрали още,дано само всичко е наред.Но ние държим името да е българско.

# 729
  • Мнения: 29
Вампи, то общо взето дедовия е навсякъде. Аз съм завършила Социология и си обожавам спежиалността, но реализация... дедовия!!! Отиваш чирак в някоя голяма социологическа агенция, организираш и провеждаш едно прочуване, подложен си на стрес и напрежение, после си обработваш данните (като сроковете ти са от днес за вчера), с огромна любов, талант и творчество пишеш доклада си и накрая... някой шеф се подписва с името си като автор и реализатор, продава проучването ти на една от най- известните курви - BTV, NOVA или друга подобна, за доста солидна сума... аз затова я получа, я не получа някой лев и за к'во съм му треперила на това проучване, както майка трепери над детето си??? Еми баш заради дедовия!!!
absolutpartystar, поздравления за хубавите новини от прегледа! Все така добре да сте! Аз също много искам да знам пола ама ще почакам и аз някъде до средата на юли.
Пепитке, ти промени тотално представата ми за глаголи и от този миг нататък най- любимия ми и най- употребяван глагол за мен става "скрибуца". Мога да кажа, че никога не съм чувала по- як глагол от този! Кажи ми кой е този Даскалов- същия онзи от Селената ли е или някой друг? И аз трябва да ида на 3 или 4 Д в Пловдив, но не знам при кой лекар. Сподели малко за този левент.
Kiss_tinka, много хубаво усещане си изживяла сигурно. Много се радвам! Аз още не съм усетила бебето, ама това сигурно е заради мазнинките, с които съм го повила  Joy , май след като родя ще се наложи доста често да ми СКРИБУЦА корема, за да си добия вида от преди да забременея.  Joy
lusi anhelova, и на мен ми харесва името Елица. Винаги си представям детето на една приятелка. Малката се казва Елица и има коса къдрава колкото на негърче

# 730
  • Мнения: 407
tanya_misha аз не знаех,че на майките ,които са родили преди 2007 г са им опростили тези връщания на парите  Thinking Чудно ми е защо след като аз съм родила 2006 г също връщах пари?!

# 731
  • Мнения: 5 468
Вампи, то общо взето дедовия е навсякъде.
Peace Така е. За това кака ви Вампи като завърши, ще си накриви капата с перата, ще си вземе лачената чанта и ще иде в Европата. Не мога да ги трая вече бе #Cussing out ooooh!. Знам, че ще ми е трудно и какво ли не още, може и нищо да не стане, ама поне ще опитам, да не седя тук и да ме е яд само.. тюююю...

# 732
  • Мнения: 140
Симонита д-р Даскалов има и в Медикус Алфа мисля,че за него има прекрасни отзиви.Аз също ще ходя в Пловдив.Казаха ми и за лекарите на Пещерско,че са добри та не съм решила още  newsm78

сега се информирах малко и се оказа,че той работи с няколко клиники и май става въпрос за един и същи лекар  Flutter

http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … =48&Itemid=57

виж най-долу

# 733
  • Мнения: 29
те в Европа поне социална политика имат, защото ние тук, даже и дефиниция не можем да дадем на това нещо, защото никога не е упражнявано върху нас

merian_bg сега и аз ще се поразровя, похвалиха ми на мен и д-р Караьозян (не знам дали му изписах правилно името) от втора градска, но пък там болницата била кофти, та той си имал и частен кабинет

# 734
  • София
  • Мнения: 297
Момичета, чета ви непрекъснато, но рядко пиша, радвам ви се много за хубавите новини и усещания на бебетата  Hug Просто исках да споделя адмирациите си към Вампи, за това че не стои на едно място, а е решила да просперира като започне на ново   bouquet Само това исках да кажа  Hug Поздрави и слънчев ден и много весели бебоци в коремите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт