The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 261
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте, хораааа!!! Гледам сериала вече две години и съм голяма почитателка, надявам се да ме приемете тук при вас.  Hug Hug

На мен единственото нещо което не ми хареса в последния епизод беше смъртта на Бони, а другото нещо което ми хареса най-много е, че Елена най-накрая си избра Деймън.

# 46
  • Мнения: 2 845
Не само, аз примерно не я харесвам не само заради отношението (не че е маловажно), а и заради това, че постоянно критикува актьори (Иън постоянно) а като се видят на събитие или интервю се държи така, сякаш са първи приятели. Ужасно мазно същество е, аз лично съм имала няколко спора с нея на туитър. Да не говорим колко и бях набрала за един плакат, който спечелих и не искаше да ми изпрати до Европа. Та благодарение на Нели ( Heart Eyes) си го получих.

# 47
  • Мнения: 2
  Освен това е голяма подмазвачка, много нагла и е хейтърка,  и мрази Клаус и Кер като двойка. Вие видяхте ли, когато написа teamtonkin в туитър  Sick.

   
  

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 15:38 от {Бебълс}

# 48
  • Мнения: 33 421
Не знам мен страшно ме изнервя с цялото си отношение към феновете. И тя като каква се явява, че критикува актьорите.  #Cussing out
Не знам дали да разчитам на това, че два минуса(Джулата и Карина) правят плюс или от сега да развея бялото знаме за "Древните" Joy Joy Joy Joy


Тия в tumblr още повече ме кефят след това :  Carina MacCrap  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 15:50 от ~_Т_~

# 49
  • Мнения: 2
   Ние ще си имаме ли отделна тема за Древните или ще си пишем в тази ?

 hahaha
 
 

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 74


Копирам ти статуса си от снощи: Yoanna Ilieva
13 hours ago
Carina Mackenzie joins "The Originals", what did I do to deserve this??!?!?!?!?!?! Oh.God.Why.

Шоуто е обречено.


Уф..... Жалко за готините актьори...

# 51
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ами май ще трябва нова тема за древните newsm78

# 52
  • Мнения: 2 845
Е ще си имаме, но е рано, не са стартирали, затова викам лятото да са в обща Simple Smile

# 53
  • Мнения: 33 421


Все си мислех, че са слухове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 6 219
слухове са, той е с мен!

# 55
  • Мнения: 33 421
слухове са, той е с мен!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Супер тъкмо се притесних, че с Мис грозна татуировка не си отиват особено Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Чак сега намерих време да ви изчета.  Hug Аз гласувах за Деймън и Елена, Джереми се завърна и Мат и Ребека.  Засега поне също имам намерение да гледам Древните.

В предишната тема четох, че бил много кървав Троновете. Ами книгата е още по- кървава. А Троновете в сравнение със Спартак - " Кръв и пясък ", " Отмъщението " и " Войната на обречените" , изглежда направо като детска приказка  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2
Чак сега намерих време да ви изчета.  Hug Аз гласувах за Деймън и Елена, Джереми се завърна и Мат и Ребека.  Засега поне също имам намерение да гледам Древните.

В предишната тема четох, че бил много кървав Троновете. Ами книгата е още по- кървава. А Троновете в сравнение със Спартак - " Кръв и пясък ", " Отмъщението " и " Войната на обречените" , изглежда направо като детска приказка  Mr. Green

За кое Отмъщение говорим? За това с Емили Ванкамп ли?  Mr. Green Извинявай, ако те обиждам, но тази боза, която не знам защо и аз гледам НЕ може да се сравнява с Троновете


Хей, някой забеляза ли в 23 епизод, когато дойде Вон и застреля Деймън, пък после първи дружки отиват да намерят Сайлъс ... WTF?!

# 58
  • UK
  • Мнения: 4 311
Той май го излъга, че отиват да "изкопаят" Сайлъс, реално май искаше да се отърве от него, нали на брега вече започна да шикалкави и онзи го заплаши с върколашката отрова в куршумите. Аз поне така го разбрах, хич не ми се стори странно, не ми е направило впечатление.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 219


За кое Отмъщение говорим? За това с Емили Ванкамп ли?  Mr. Green Извинявай, ако те обиждам, но тази боза, която не знам защо и аз гледам НЕ може да се сравнява с Троновете


тя си е написала, че за СПАРТАК говори.

Общи условия

Активация на акаунт