The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 296
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2


За кое Отмъщение говорим? За това с Емили Ванкамп ли?  Mr. Green Извинявай, ако те обиждам, но тази боза, която не знам защо и аз гледам НЕ може да се сравнява с Троновете


тя си е написала, че за СПАРТАК говори.

да но нали после изброява и другите

Той май го излъга, че отиват да "изкопаят" Сайлъс, реално май искаше да се отърве от него, нали на брега вече започна да шикалкави и онзи го заплаши с върколашката отрова в куршумите. Аз поне така го разбрах, хич не ми се стори странно, не ми е направило впечатление.

dejie, да той нещо го измами, но все пак тоя Вод досега искаше да го убива и после тича след него като кучнце ..

# 61
  • UK
  • Мнения: 4 311
Той искаше първо да го заведе при Сайлъс, после да го убие.
Но вече говоря наизуст, не помня въобще кой беше тоя Вон и що искаше да освободи Сайлъс.  Crazy

# 62
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Вон е от ловците и искаше да даде лека на Сайлъс и да го убие  Peace
любимита ми сцена от финалето  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 12:17 от Mystik

# 63
  • Мнения: 33 435
spam2
И аз гледах отмъщението до 12 епизод на 2 сезон. Много ми беше интересен, а после тотално загубих интерес. Не знам дали изобщо ще ги наваксам епизодите  Tired
Емилито лекинко ми падна в очите, като разбрах за тъпата й постъпка към Джоузеф  Sick

# 64
  • UK
  • Мнения: 4 311
То след това става интересно, аз съм много доволна от Отмъщението и от финала на втори сезон.  Peace

# 65
  • Мнения: 1 117
Емилито лекинко ми падна в очите, като разбрах за тъпата й постъпка към Джоузеф  Sick
A какво всъщност става с тях двамата, защо се разделят?  newsm78

# 66
  • Мнения: 33 435
Емилито лекинко ми падна в очите, като разбрах за тъпата й постъпка към Джоузеф  Sick
A какво всъщност става с тях двамата, защо се разделят?  newsm78
Не съм 100 % сигурна, но бях чела, че му е изневерила със сегашното си гадже Джошуа Боуман Tired ooooh!

# 67
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз не знаех, че тия двамата са били заедно. Simple Smile Много съм назад със светските клюкини.
А последно Нина и Иън разделени ли са наистина или е било само слух?

# 68
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Емилито лекинко ми падна в очите, като разбрах за тъпата й постъпка към Джоузеф  Sick
A какво всъщност става с тях двамата, защо се разделят?  newsm78
Не съм 100 % сигурна, но бях чела, че му е изневерила със сегашното си гадже Джошуа Боуман Tired ooooh!

По скоро като започна с Отмъщението,започва да се влюбва в Джошуа Боуман и зарязва Джоузеф,за изневяра не знам аз  newsm78

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 74


Все си мислех, че са слухове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


На мен много ми харесват двамката.

# 70
  • UK
  • Мнения: 4 311

На мен много ми харесват двамката.

А тази пък коя е?

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Пърша Уайт.  Играе майката на Бони в ТВД.

# 72
  • Мнения: 0
Здравейтеее хорааа  Hug Вижте какво Иън си е публикувал днес:

# 73
  • Мнения: 2 369
записче:)

# 74
  • UK
  • Мнения: 4 311
Пърша Уайт.  Играе майката на Бони в ТВД.
Никога нямаше да я позная по тази снимка, и по друга сигурно също, вече не я помня.  Хубаво ще е като поствате снимки на тоя и оня да слагате по един надпис отдолу за по-невежите фенове като мен.

Общи условия

Активация на акаунт