Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 86

  • 22 205
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

Лагуни  Heart Eyes убедена съм, че Кузей дори и сега обича брат си.

Фенче,  Heart Eyes ми може да размисли тогава  за Дж. Пък и ако моята теза се окаже вярна...

Чудя се защо са снимали чужди пръсти, какво пък лошо има с неговите да й даде халка  Crossing Arms

Щото най- вероятно тези сцени, са ги снимали по- късно и затова са използвали чужди ръце. Peace
Наричат се “инсърти“ ! Peace

Пак научих нещо ново от теб!  Heart Eyes  bouquet

# 16
  • Мнения: 214

Да инсъртнат нещо за възрастни вече, стига детски приказки и залъгалки викам аз.  tooth

# 17
  • Мнения: 0
Ромина  bouquet, благодаря и аз!

# 18
  • Мнения: 3 371
Чудя се защо са снимали чужди пръсти, какво пък лошо има с неговите да й даде халка  Crossing Arms

Щото най- вероятно тези сцени, са ги снимали по- късно и затова са използвали чужди ръце. Peace
Наричат се “инсърти“ ! Peace

Еее, Госпожата! Ти пък съвсем прозаично..  Crossing Arms  Laughing
Ясно, не знаех за тези похвати.   bouquet

Ми да ви приземя малко !  Mr. Green

Лагуниии,  Heart Eyes Hug Heart Eyes благодарение на милото демонстрирам такива широки познания, нали знаеш !  Wink


Да инсъртнат нещо за възрастни вече, стига детски приказки и залъгалки викам аз.  tooth
Еееее, ама и ти - от вратат за краката ! Сакън ! Нали ще се поцелуват първо малко ! Пък тези инсърти за възрастните, са в един още по- късен часови пояс !  Wink
Липсваше ми чувството ти за хумор !  Hug

# 19
  • Мнения: 1 012
Еее, стига са се целували! Цяла нощ се мотат по крайбрежието, то бива бива..  Crossing Arms Малко хард изпълнения!  Laughing

# 20
  • Мнения: 18 545
Лагуни  Heart Eyes за твое съжаление няма да размисли за Джемре  Joy Joy Joy
сега отново гледах фрагмана - леле, как си прокарва нослето по челото и....направо ме заболя корема...много нежно и красиво беше. Утре ще е страхотна серия, момичета! Нямам търпение вече...
Еми  Heart Eyes наистина ни липсваше, джанъм!
Лека нощ от мен, че утре пак трябва да ставам с кокошките...аман! Искам да изляза в отпускааааа!

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лагуни, Hug искам да те питам от какво точно е наранен Гюней? Питам защото не съм имала възможност да ти следя позицията отначало...за което ще се поправя. Embarassed

1. Уби човек, брат му лежа в затвора. Можеше той да си поеме вината
2. Напусна Джема по собствена воля и се ожени за Бану. Можеше да се ожени за Джема
3. разведе се с Бану след като и изневери. Можеше да не и изневерява, да си налегне парцалите и да си живее със жената която сам си е избрал
4. знаеше, че Кузей обича Джема...нищо ново. Нали заради това вика, че я е напуснал.
5. изгониха го от холдинга заради машинации и развод...можеше да не прави тия машинации
6. майка му беше до него, не до брат му ...и тн. Той грам не се притесни от това.

Та с какво е наранен...защото аз си мисля, че всичко сам си го направи.

# 22
  • Мнения: 214
Еееее, ама и ти - от вратат за краката ! Сакън ! Нали ще се поцелуват първо малко ! Пък тези инсърти за възрастните, са в един още по- късен часови пояс !  Wink
Липсваше ми чувството ти за хумор !  Hug

 Hug  Hug  Heart Eyes И аз бях на "г*з път да види", едва смогвам да прочета дебатите. А последните ти постове за преживяване на загуби - веднага разбрах от кое лице си ги написала, защото ...  аз също.    Peace

# 23
  • Мнения: 18 545
Лагуни, Hug искам да те питам от какво точно е наранен Гюней? Питам защото не съм имала възможност да ти следя позицията отначало...за което ще се поправя. Embarassed

1. Уби човек, брат му лежа в затвора. Можеше той да си поеме вината
2. Напусна Джема по собствена воля и се ожени за Бану. Можеше да се ожени за Джема
3. разведе се с Бану след като и изневери. Можеше да не и изневерява, да си налегне парцалите и да си живее със жената която сам си е избрал
4. знаеше, че Кузей обича Джема...нищо ново. Нали заради това вика, че я е напуснал.
5. изгониха го от холдинга заради машинации и развод...можеше да не прави тия машинации
6. майка му беше до него, не до брат му ...и тн. Той грам не се притесни от това.

Та с какво е наранен...защото аз си мисля, че всичко сам си го направи.


Зиз  Heart Eyes  newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 0
Зиз, направо ме е страх за Гюней, ако се срещнете hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 0
Лагуни  Heart Eyes за твое съжаление няма да размисли за Джемре  Joy Joy Joy


Е, чак пък за съжаление...Искам и аз да разбера като Дафне какво съм схванала от филма бе, Фенче  Heart Eyes Много неща се случиха, много важни неща и за мен това не е с цел да се докаже ,че "любовта ще спаси света", както някой днес, не помня кой точно беше казал. Добре, може и така да е . Ама кой свят? Нали в този свят живеят и такива като Г. Според мен, ако любовта във филма е така чиста, дълбока и т.н., както смятате, то тази любов ще трябва да окаже своето благотворно влияние върху околните. Включая Гюней....

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 00:13 от sinq laguna

# 26
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes и аз съм убедена, че Кузей, въпреки всичко, продължава да обича брат си и мисля, че така ще е до края ! Затова смятам, че все още има колебания, относно решението си, затова мисля, че се появи “онзи“ поглед . Защото някъде, дълбоко в себе си, той може би осъзнава, че му предстои един много, много тежък избор ! Невъзможен, бих казала !  Peace

Еми,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 685
Цитат
Зиз, направо ме е страх за Гюней, ако се срещнете

Ще и каже-" Не ма бий , сам ще легна" Laughing Laughing Laughing
 Joy Joy Joy

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз, направо ме е страх за Гюней, ако се срещнете hahaha hahaha hahaha
Ще се види у празници... Joy hahaha Joy hahaha
После бих му обяснила как нещото е нищо, ама и нищото е нещо.... Crazy Crazy Crazy

# 29
  • Мнения: 214
Лагуни, Hug искам да те питам от какво точно е наранен Гюней?

Та с какво е наранен...защото аз си мисля, че всичко сам си го направи.


Е, ти пък сама си задаваш отговори! Как от какво е наранен милият прецакан изоставен от всички Гюней, неслучил в живота на брат, жена, рода. Една Джема е любовта на живота му и тя му показа червен картон без право на обжалване. Той Гюнейчо още от родилното е наранен завалията.  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт