Жената Лъв - 69-та тема

  • 30 815
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Добър вечер!
Поли, дано лесно и евтино ти се отремонтра фурната, че си е важна.

И аз да ви се оплача, вчера нъл ме гони луд ентусиазъм, заведох детето на манифестация. На средата на пътя почна да пръска, ама викам то ще е закратко. И после като ни запука един дъжд... Rolling Eyes ужасТ. И за капак аз - конти кокоронти с рокля и чехли на висок ток се пльоснах насред една локва и в резултат имам навехнат глезен. Tired

За почивка - края на юли ще е. Поне така си мисля и се надявам да не ми мине котка път. Нейде планинско наблизо, само да излезе ваучер.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет  Hug! Ние сме в Копривщица от вчера, тук е разкошно  Heart Eyes!
Лятната почивка ми е хиксова, нали съм на нова работа... Все пак се надявам да спретнем нещо в края на август, както обикновено.

# 17
  • Мнения: 9 776
Тони, изглеждаше да е комично, до момента с навехнатият глезен. ooooh! Пожелавам ти бързо да се оправиш, че да се грижиш за домочадието пълноценно! Твойто М прибра ли се?
Вени, за почивните дни ли сте там? Май не съм ходила никога като се замисля. newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, Поли, дойдохме специално за празниците. И аз никога не бях идвала, за което вече съжалявам! Толкова история има в това мъничко градче, много ни хареса.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Ох, Поли, то и на мен ми комично сега като се сетя. Само, да не се налага да ставам за нещо от дивана. Да, ММ се прибра тази сутрин и преди малко му разпаравих с детайли случката, умрЕ да ми се хили.
Вени, приятна почивчица да имате!

# 20
  • Мнения: 9 776
Хубаво е човек да пообиколи повече кътчета в Бг. Даже не знам къде точно се намира Копривщица. newsm78 Общо взето Южна Бг ми е тъмна Индия. Crazy Ходила съм тук-таме, но като ученичка и честно казано нямам много ярки спомени. Хубаво да си изкарате и хубаво време да случите! Peace

Тони, твойто мило ще те глезка сега, а? newsm53 Ми нема ставаш бе, я питай тука Кам май имаше подобна случка. newsm78 Само седеше на диванчето и я обслужваха. Laughing Или пък обратното ли беше - тя обслужваше нейното? newsm78 Ама имаше нещо, да ти даде акъл. Mr. Green

Утре ще правя пенкейкс за закуска. Ще вдигна дечурлигата да помагат като искат да ядат. Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Добро утро!
Хайде на закуска у Поли  Wink


Приятна неделя на всички! Hug

# 22
  • Мнения: 9 776
Еееееее, Тони, изби рибата с тези пенкейкс! Crazy Нашите станаха почти толкова ...... вкусни. hahaha За формите отговаряше каката и малко не ги биваше на външен вид, но важното е, че въобще се захвана. Mr. Green

Хубава неделя и от мен! Hug
Моите се чудя дали да ги изведа на разходка, или да си стоим в къщи. Времето е чудничко.

# 23
  • Мнения: 12
Здравейте  Simple Smile
Приемате ли нови попълнения ?  Mr. Green
АЗ съм родена на 14 август 1991 и също съм зодия ЛЪВ  Simple Smile
Ще се радвам да ви чета Simple Smile

# 24
  • Мнения: 11 337
Добро утро!

Вчера на вилата - днес с мускулна треска навсякъде  Mr. Green

Днес:

Ходих да пазарувам, направих закуска - принцески. Сега пържа кИфнаци и пека за първи път в живота си тиквички на фурна, дано станат.
Ще правя и макарони на фурна   chef ooooh!

Трябва да чистя и следобед сме на Еко парка на РД .  Joy

Не съм ходила на Копривщица, но съм сигурна, че е готино.
Вени, ще чакам снимки  Wink

Аз съм резервирала седмицата след 15.06 за 2 дни в Двореца на Балчик, нали миналата година ходихме и мн ни хареса, та ще повторим. Ако ние с ММ не можем ще пратим децата с баба им и дядо им.
Имам и една седмица през август, та ще сме най-вероятно на море  Joy във Варна  Joy

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 740
Привет девойки,
Теди благодарско за новата тема  Hug

днес се завърнах от Балчик
цяла седмица не видях ни компютър , ни нет
но.... няма такъм кеф, човърках си градината
с удоволствие , подреждах си къщата, на плаж
ходихме,  тен имам вече.
Имам малко снимки и на фейса ще ги пусна.

# 26
  • Мнения: 156
Здрастииииии!
Наде, добре си ни дошла! Разполагай се удобно thumbsup
Оф, с тия отпуски е голЕма мъка. Дано август да мога да изляза, пък тогава каквото сабя покаже Wink
Рейски, шЪ сЪ измориш, бре Mr. Green По-полека, какъв е тоя ентусиазъм у куФнята Hug
Оооо, Спонджи, добре си се завърнала Hug Радвам се, че си си починала!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Ооооо, Спонджи, а шекерени пръчки яде ли на сбора?  Laughing Бравос за плажа и тена, ще чакам да видя снимките. Hug
Рейчо, викаш на вилата, а? А доматките обгрижи ли ги?  Flutter
Наде, добре си дошла!
ТедкоHug

# 28
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро, лъвки  bouquet.

Тони, да ти минава бързо глезенчето Hug.
Спонджи, хубаво си си починала, завидох за тена Crazy.
Аз за лятна почивка не съм мислила, ама няма да е море, по- скоро искам планина с басейн Crazy.
И да се оплача с елементи на забавление:
Събота и неделя ходих да видя тати и мама, навръщане я докарах нея, че нали е софиянка Mr. Green. И на едно кръстовище в София ни удариха ooooh!. Бях си спряла на червен светофар и една голяма бяла птица просто се вряза в багажника. На нас нищо ни няма, само ламарини и мама се поуплаши, дамата от другата кола има шевове на носа(пак малко се е разминала, при положение че е карала без колан). Слязох много ядосана, ама като я видях каква е уплашена и неадекватна и ми стана жал. То и тя не го е искала, важното е да сме живи и здрави Simple Smile.
Чакахме 3 часа КАТ, накрая за малко да ми загубят талона на колата, дали го на оная Joy hahaha Joy. Но пък приятелят ми и една приятелка дойдоха, докато чакахме, ядохме, пихме чай, снимахме се за спомен - все пак първо ПТП Joy. Умрях и от студ, защото бях тръгнала едно лятно, лятно, добре че приятелката ми живее наблизо и ми донесе ботуши и яке Joy.
На вас ви желая лек ден и успешна седмица  bouquet.

# 29
  • Мнения: 668
Добър ден!
Тони, как е крачето. Аз бях така миналата година. Много е гадно и боли. Да минава по бързо.  Hug

Хепи, много гадно, ако си се уплашила лей си куршум. Неприятна работа. Аз така след една катастрофа години не и се качваше в кола.  ooooh! Ама си беше доста сериозна.  Tired

Наде, добре дошла. И аз съм на 14.08, ама +/- има няма 14-15 годинки.  ooooh! Малииии осъзнах колко съм дърта.  Mr. Green
Рейчо, и к'во? Изядохте ли всичко?  Crazy

Изобщо не знам нищо за почивка това лято. newsm78 Може би уикендите на плаж.

Ще правя ремонт в края на седмицата, а ме мързиии....
Кво да готвя днес се чудя?

Общи условия

Активация на акаунт