Жената Лъв - 69-та тема

  • 30 814
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 776
Тедко, не са хубави тез' работи. Naughty Мани го професионалния, ама личният план като не върви, пфу. Макар че всичко е пари в този живот май. За жалост. Whistling Надявам се всичко при теб да се нареди по най-добрият начин! Hug

Аз имам пак майстор в къщи. Пържа дроб и пека ориз с маслини. ТрЕбЕ да боря пустият хемоглобин. И дано намеря скоро малко време да си обърна внимание. И на зъболекар още не съм ходила. Embarassed Сега разбирам как човек завъжда разни гадни болести, понеже няма време да си обърне внимание. Confused Утре сме на РС на каката. Ще отидем, няма начин. Нова класна, трябва да ни види. Междувременно и торта да поръчам оттам, да понапазарувам. Баси как хвърчат парите. ooooh!

# 736
  • Мнения: 64
Пусти  пари....ей сега  изхарчих 600  за сметки  Shocked.
320  лв вноската  за апартамента,310 лв  за климатика  ooooh!
10 лв  в магазина за 1 мляко,2 вр .магданоз, 2 моркова  и 4 пил.бутчета Tired
ще  правя пиле с ориз  и пил.супа. и за децата  после биск.торта.
Теди,желая скоро  да се похвалиш с добри новини,ама  семейството е по-важно  ,от професията.
дето вика Поли, тъй е...ама в днешно време  заради тея пусти пари хората и по 2-3 места бачкат.
Ох...не е лесно  живота е суров.
но както се казва  Лъва  е силно  животно, и вярвам  че всички Лъвки ще успеем.
 Hugза всички,ставам да готвя.

# 737
  • Мнения: 156
Момичета в семеен план имах предвид свеки, съмняват се за тумор в мозъка и може да си представите как се чувства мъжа ми, трябва да съм му упора.
Стига вече с тези лоши работи!
Цопвайте се в новата тема и нека в нея да пишем само за хубави неща!!!

Общи условия

Активация на акаунт