Жената Лъв - 69-та тема

  • 30 855
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 336
Добър ден  bouquet.
Хайде на следобедното кафенце Hug.

Спонджи, много страшно звучи това с припадъка, дано не се повтаря Hug.
Фрапенце, все хубави неща при теб Hug. Кучо е страхотен, много обичам хъскита Heart Eyes.
Поли, да се оправяте бързо, боли ли я гърлото? А на младежа явно му е най-сладка кръвта, затова го хапят бубите Mr. Green.
Рейче, предума ли се за Каварна или остана да почиваш?
Вале, тия любовни драми са ми най-любими Heart Eyes.
Да дам отчетче - сватбата в събота беше хубава, весела Crazy. Снимки - няма Joy. За пръв път реших да не снимам, другите не се бутаха мен да ме имат на снимка ... Joy. Имам едни от вкъщи, мога да ги кача в албумчето ни newsm78.
Почнаха сериозните репетиции от танците за фестивала в Чехия, дано сваля някое килце покрай тях Mr. Green. Имаме един месец Crazy.
Хубав ден  bouquet.

# 61
  • Мнения: 156
Ооооо, кафенце Wink
Здрасти, както се казва Grinning
Спонджи, да не му се случва повече такова нещо на младежа ooooh! Hug Ужас!
Фрапенце, радвамсе за радостите около теб! За кучо също Wink
Хепи, айде здраво денс и ще си пушка в Чехия Hug
Полинко, как е Д.? А малкото човече вече може ли да си отдъхне от тия гадинки?
Рейски, ка вървят доматите?
Луси, голЕма си крадла 'начи Mr. Green

# 62
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
wavey и от мен лъвки мои  Hug Heart Eyes
По принцип историята на наш кучо е доста дълга и трябва скоро да седна да е напиша иначе се казва Найден защото е намерен.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.

Фрапенце, с нетърпение чакам историята Hug!
Къде избягахте значи Whistling Hug?

# 64
  • Мнения: 9 776
 Hug

Аз вчера бях на работа. Снощи само ви четох, стоим до късно навън и сядам за малко преди да легна на компютъра.
Питате ме за Д. и за Н. На Д. проблемът май ще се окаже никнещ 7-ми зъб. И както подозирах, АБ беше ненужен според зъболекарката. Водихме я в понеделник, намазаха с нещо венеца, и това беше. До вчера почти никаква промяна. Сега пак отиде с баща си и чакам да ми звъннат да кажат. Може и да трябва да се резне там едно нещо.
На Н. му лекувам пъпките. Намират се още гадинки въпреки пръскането с препарати.

Вие как я карате? Благодаря за кафето! Hug
Аз още си уреждам почивката и съм до под кривата круша. Whistling Баси, пращат ми едни оферти, все едно за Хавай. Тези луди ли са??? Сумират ми някакви цени от по 2000 лв. за хотел на Обзор примерно за 5 нощувки. #Crazy Че аз ако имам да отделя два бона за почивка, няма да отида в Обзор бре, тъпаци такива! Продължавам да търся нещо на по-нормални цени. Whistling

Толкоз от мен. Довечера съм нощна, ще дремя следобед. В събота съм на другарска среща. Толкова да не се вълнувам, че даже за тоалет не мисля. Ще облека каквото измисля на момента от наличните ми дрехи и това е. Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 64
ХОП  ЕТО НИ И НАС !  сега се връщаме от разходка, бяхме на кафе, на пазар купих зеленчуци.Калоян му биха ваксина морбили и въобще не плака, сега спи вече . Сега ще пия едно студено чайче и ще сядам да бачкам. Гледах в една сладкарница за торта за Г, нищо не ми ареса .
това е общо взето, имам  малко зеуе  с пиуе от снощи, утре ще му мисля .Ние тая година не знам как ще сме с почивката.Мъжо не знам дали ще му дадат отпуска въобще .Но иначе аз съм по планината повече.Може да идем на Доспат, преди 2 г бяхме и много ми хареса .Ходихме всяка вечер на яз.доспат и пихме бира с хубава пъстървичка. Crazy

# 66
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Ето ме и мен за малко, че съм на бач.  Hug Heart Eyes
Аз сигурно, ще съм си по града лятото, че ме чака писане на дипломна работа/държавен изпит, смяна на жилище  ooooh!и ако всичко е окей ММ ще става войниче октомври месец.  Blush Heart Eyes
Вале, ако искаш иди до цеха на Попимони на Коматевско шосе там правят много хубави торти а и цените не са скъпи.  Wink

# 67
  • Мнения: 451
юхуууууууу  Hug

влизам само да се пУФаля  Laughing имам нов телефон - "взех си го сама" хаха  Mr. Green не знам кога и дали ще ми остане време някога да му разуча всички функции,но е страОтен  Sunglasses

за лИбопитните
Скрит текст:
Samsung Galaxy S4  Heart Eyes

п.п. Hug за всички

# 68
  • Мнения: 11 496
Опииииииииииии минавам да ви кажа, че ви обичам!!!!


Луси , честито нов телефон да си се фръцкаш на воля с него!
Пази го от синковеца, че моят оня ден взел та изтрил целият софтуер и сега е на ремонт!  ooooh! Дано да успеят да го оправят!

Пол, тия луди ли са бре!!!! 2000хиляди лева - егати наглите!!!  Crossing Arms

Хепи, не ходих с ММ, че той реши с мотора, а аз нИ мога така, ами ако завали !!!!!  Joy Той и в събота и в неделя беше на Каварна. Гледа Deep Purple, Accept.
Иска да ходи и на Rammstein.

Тедко, много добре вървят доматите, пу да не им е уроки  Peace Снимах градината с телефона, ама след като Мишо ми изтри всичко няма как да покажа. Другият път ще взема фотото и ще снимам да се пУфаля  Grinning

Някой да я запознат с интернет на флашка как става и т.н. и Мтел имат ли някаква добра и евтина оферта?

# 69
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Рейчо, да ти кажа аз съм на флашка от Виваком и съм много доволна в сравнение с тази от Глобул дето не тръгва на таблета а ѝ покритието на Виваком е добро, но си избери на Виваком има един тарифен план за 10лв. на месец, но Интернет не е като на домашния да те предупредя.  Wink

# 70
  • Мнения: 64
аз съм  интернет  на Глобул, 4-5 пъти за две години съм ползвала.не съм доволна хич.
лУСИ, ЧЕСТИТ ТЕЛ С КЕФ СИ ПОЛЗВАШ.
ММ мин.година се пребира и ми казва  понеже мноу ма слушаш ти направих подарък и ми дава такъв самсунг галакси ес  модел.за две сим карти. и аз доволна много,ама го дадох на брат ми да ми направи едни настройки,и понеже човека искаше такъв тел подобен,а майка  каза,че нямала му вземе и ММ вика,ай телефона от нас ще е.уж само го настрой брата тела 7 месеца е в него .
иначе ние на изплащане го взехме к,ва файда кат лапам мухите аз  #2gunfire
ама ай,брат ми е  ще му простя .
гуш на всички,бегам да бачкам  Hug

# 71
  • Мнения: 2 463
Здравейте, това е моята нова любима тема, за лъвиците  Simple Smile
Приемате ли нови членове? Party

# 72
  • Мнения: 64
Добре дошла ,Брилянтина !   bouquet
Аз  звънях да поръчвам торта за Г. Звънях в Сладък рай, те най малкта била 25 парчета такава дето искам, и аз и обяснявам, че искам по-малко, щот деца ще ядат, те ако изядът по 1 голямо парче торта, къде ще им иде обяда на децата.
накрая звънях в Кичука в една сладкарнсица, и там си поръчах торта от 12-16 парчета, с Том и джери и надпис ЧРД  3 Г. В неделя ще си е взема и понеделник ще нося торта със   сокчета и барнита и това друго няма нося.Директоркта казала, излишно да не носим много неща . Сега за вкъщи вечерта ке поръччам от същата сладкарница Маша и Мечока . иначе, днес пропуснахме разходкта с К,че пустоо  тея документи край дъно нямат. пффф
Вие как  сте ? Я, драснете по един ред   Mr. Green

# 73
  • Мнения: 9 776
Здравейте, това е моята нова любима тема, за лъвиците  Simple Smile
Приемате ли нови членове? Party

Всеки е добре дошъл! Peace Дано ти хареса при нас.

Фрапе, какъв войник ще става твойто? newsm78
Луси, честито ново телефонче! Със здраве да си му се кефиш! Hug
Норче, снимай пак градинката да видим доматките. Flutter
Валерке, сигурна съм, че ще изкарате най-хубавият рожден ден. Peace
Кам, приключи ли ремонта? Hug

Нищо ново при мен. Бях на фризьор и така ще отида и на събирането в събота. Поканиха ме и за другата събота в Русе, но сигурно няма да мога да отида, че ММ ще бъде извън страната пак. Ако намеря начин, ще отида де. newsm78


# 74
  • Мнения: 11 496
Добър вечер и от мен!


brilqntina, добре си дошла и щом темата ти е от новата любима, пиши нещо за теб   Wink


Пол, доматите ММ каза: нищо няма да стане от тях  Crossing Arms, обаче мен ме обучиха на една работа, че независимо, че са на сянка ако ги счупя от тук и там ще станат   Joy Ибаси майката - мерак има, ама те ако не станат - ще си купувам от пазара  hahaha
Инак ще снимам с фотото и ще пусна актуална снимка куту ида до там  Wink

Да Ви се поФаля: купих си холандски лимон,който ще засадя скоро и догодина ме увериха, че ще бера 4-5 лимона  ooooh! Joy а на следващата година щайгА  Joy hahaha аз не вервам, ама то не пречи да пробам:)

Общи условия

Активация на акаунт