Автоимунен тиреоидит на Хашимото (29)

  • 71 933
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 209
Хубав ще е резултата, хубав!  Praynig Hug
Вече започвам да се психясвам,че нещо не е наред!
E не са ли готови вече, къде ги пусна?

# 61
  • Мнения: 11 762
Хубав ще е резултата, хубав!  Praynig Hug
Вече започвам да се психясвам,че нещо не е наред!
То обикновено като се психясваме предварително излиза, че всичко е ок. Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 10 704
Хубав ще е резултата, хубав!  Praynig Hug
Вече започвам да се психясвам,че нещо не е наред!
То обикновено като се психясваме предварително излиза, че всичко е ок. Laughing
Излезе ooooh! ТСХ 0.75 и ФТ4 17.95
чакам звярко да реши да ми слезне от скута да се обадя на Начев..не е зле ми се струва,но предвид, че съм и на Медрол май е по-височко Thinking

# 63
  • Мнения: 725
Момичета, като се пие селен и рибено масло не трябва ли да се правят и почивки.Споделете моля.

# 64
  • Мнения: 11 762
Хубав ще е резултата, хубав!  Praynig Hug
Вече започвам да се психясвам,че нещо не е наред!
То обикновено като се психясваме предварително излиза, че всичко е ок. Laughing
Излезе ooooh! ТСХ 0.75 и ФТ4 17.95
чакам звярко да реши да ми слезне от скута да се обадя на Начев..не е зле ми се струва,но предвид, че съм и на Медрол май е по-височко Thinking
Как ще е високо, бе! Ще ядеш шамари.  Laughing
Хайде, обаждай се за успокоение.
Супер ти е резултата.

# 65
  • София
  • Мнения: 10 704
Хубав ще е резултата, хубав!  Praynig Hug
Вече започвам да се психясвам,че нещо не е наред!
То обикновено като се психясваме предварително излиза, че всичко е ок. Laughing
Излезе ooooh! ТСХ 0.75 и ФТ4 17.95
чакам звярко да реши да ми слезне от скута да се обадя на Начев..не е зле ми се струва,но предвид, че съм и на Медрол май е по-височко Thinking
Как ще е високо, бе! Ще ядеш шамари.  Laughing
Хайде, обаждай се за успокоение.
Супер ти е резултата.
Ще се видя с него в четвъртък, въпреки топлото време се е покачило от преди месец,освен това не е 0.75 а повече - кортикостероида го понижава как да кажа..изкуствено,маскира го малко.
А май ще се развеждам с Кандиларов,срама нямат,цял ден да чакам резултати при пуснала кръв първа сутринта #Cussing out

# 66
  • Мнения: 11 762
А, ясно. Де факто, може да маскира реалния резултат и така всъщност самия резултат да не се приеме за реален, а да е малко по-високо! Така ли?
Иначе го видях лекарството, ама помислих, че действайки на имунната не би заблудило резултата.
Хайде, дано нямаш поводи за притеснение и всичко да е ок. Hug

trada, нямам идея за рибеното масло и Селена. Чувала съм, че каквато и да е добавка, когато се приема, трябва да има и паузи ( почивки), освен ако изрично доктор не е дал някакъв по-дълъг срок на прием на самото лекарство.
На опаковките нищо ли не пише?
За рибеното масло, аз си взимах една опаковка за месец. Изпивах я и после съм правила по 1 месец пауза. Но ако се приема в препоръчителните дневни дози и не е с цел лечение ( по-висока доза), то може да се пият повече време.
Скоро някъде четох за Пектина, че макар и полезен, той е добавка и трябва също да има паузи. Примерно - 20 дена прием, 10 дена почивка. Аз не спазвам паузите, защото вече не го пия всеки ден, а примемрно пия ден, два, после 2-3 дена не пия.

# 67
  • Мнения: 3 059
Аз не съм видяла, че има нова тема и се чудя защо никой не пише  Crazy Ноооо по-добре късно, отколкото никога Naughty

# 68
  • София
  • Мнения: 10 704
А, ясно. Де факто, може да маскира реалния резултат и така всъщност самия резултат да не се приеме за реален, а да е малко по-високо! Така ли?

Да,точно така Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 860
Запис и от мен. Още не съм ходила на ендокринолог, въпреки лошия резултат на ТСХ. Искам първо да говора с кардиоложката, защото имам кардиологичен сериозен проблем и бях чела някъде, че при това положение се оставя ТСХ да е по-високо, ама специалист трябва да каже.

# 70
  • Мнения: 11 762
Запис и от мен. Още не съм ходила на ендокринолог, въпреки лошия резултат на ТСХ. Искам първо да говора с кардиоложката, защото имам кардиологичен сериозен проблем и бях чела някъде, че при това положение се оставя ТСХ да е по-високо, ама специалист трябва да каже.
Гала, чак пък лош, хайде... не е толкова зле ТСХ. Има къде, къде! Твоя все пак е едноцифрено число.
Пиеш ли тироксин сега или изобщо не приемаш?
Дано се закрепят нещата. Много е лошо човек като го подхванат една след друга болестите. Знам как се чувстваш, а и не само аз. Май по тия теми всички си носим купищата болести в комплект и рядко се среща някой само с една болежка, за която чинно да си пие хапченцето сутрин.
Кураж и дано докторите дадат добра насока! Като не могат да ни излекуват, то да ни поддържат така, че да се чувстваме добре. Hug

# 71
  • Мнения: 2 860
Толкова ми е сериозен проблема със сърцето, че щитовидната жлеза ми изглежда като детска игра. Пия 4 хапчета за сърцето и съм постоянно зле, вземам и ел.тироксин по половинка. Знам, че няма да се излекувам, но каквото ми е писано, това е. Мъчно ми е само, че имам малко дете, и то милото е с увреждания /заради моето здравословно състояние сега цял живот ще страда/.

# 72
  • Мнения: 3 059
гала  Hug Понякога съдбата ни изправя пред много сериозни изпитания, но както и ти мислиш - каквото ни е писано, това. Пожелавам ти поне да се чувстваш по-добре.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 611
гала, понякога виждаме нещата в най-черните им краски, но невинаги дяволът е толкова черен. Погледни по-ведро на проблемите си, психиката е изключително важна - тя лекува, тя разболява. Hug

# 74
  • Мнения: 19 525
Моите изследвания са TSH 3,03 - това при норма до 4,2 е добре мисля, обаче ТАТ ми е 167 при норма до 115 и особено МАТ е 209 при норма до 34. Май трябва да пия еутирокс, обаче чак в понеделник ще се видя с лекарката да ми назначи лечение. На тези от вас, които взимат орални противодиабетни хапчета налага ли се увеличаване на дозата при прием на това лекарство, че прочетох, че влияе на кръвната захар?

Общи условия

Активация на акаунт