Какъв метод на обезкосмяване използвате?

  • 30 536
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 559
До скоро на ръцете не бях ги пипала космите,но просто бяха едни много дълги - ползвам редовно кола маска и няма никакви проблеми,дори подкожни не забелезвам ,дори са оредели и изтънели ,а и от слънцето кожата е изпечена.
И аз досега не съм ги махала, но ми се ще да пробвам.... Каква кола маска ползваш - студена или топла?

# 106
  • Мнения: 1 467
Аз моите ги махнах с топла кола маска при козметик. Почти всички бяха подкожни и вече повечето успяха да избият, но още имам белези от пъпките. Стана време пак да ги махам, но не мога да се реша - обсипана с пъпки бях доста по-зле отколкото с косми.

# 107
  • Мнения: 0
Aз ползвам топла кола маска ,която е от патронче с нагревател,много е удобно,патрончетата са на перфект,околоо 3 лв .

# 108
  • Мнения: 233
даааа аз тази седмица си купих най-после нагревател за кола маска на Natura verde  патронче кола, ленти и олио за след депилация! Изключително съм доволна - ръцете ми станаха като след козметик. Дано имам същия резултат и по другите места!   bouquet

# 109
  • Мнения: 1 438
Здравейте, момичета! Отдавна никой не е писал в темата. Аз малко бях позабравила нагревателя на Перфект, но днес пак го използвах. Направих си кола маска на краката, ръцете, наполовина на триъгълника, че ми свършиха лентите, а и доста ме боля там. Надявам се, че с времето косъмчетата ще стават по-тънки и няма да е толкова болезнено. Вие на колко време си правите кола маска? Имам спомен, че някой от вас беше казал, че е хубаво след кола маска да не се мокри кожата, за да не се получат възпаление. Преди постоянно допусках тази грешка като се епилирах с епилатора, веднага влизах да се къпя, в следствие на което кожата ми се зачервяваше доста.

# 110
  • Мнения: 0
аз използвам  http://www.krasivotialo.com/me-my-elos-soft-%D1%84%D0%BE%D1%82%D … %D0%BE%D1%80.html   и съм много доволна от него.Взех си го на изплащане.

# 111
  • Мнения: 0
Топла кола и епилатор, бръснач само ако се наложи. Simple Smile Зависи къде, но по 2/3 седмици не се занимавам с обезкосмяване след това.

# 112
  • София
  • Мнения: 9 970
Трябва да си махна космите от единия прасец (еднократно), след това обаче ми се ще да си възвърне симетрично окосмяването, а не да стане по-космато примерно.
Какви са вариантите?

ПП: Има ли филм, в който ако си махам 1г космите на краката, реша да ги пусна пак - да не си личи много че съм ги махал?

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 01:08 от hakama

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Крем депилатоар-маха космите на принципа на бръсненето,но след това израстват със същата мекота,т.е. не загрубяват както след бръснене Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 9 970
Ще пробвам с Elea  Peace

# 115
  • Мнения: 184
Здравейте, не ми се пускаше нова тема, а тук сте обсъждали продуктите на вийт. Simple Smile

Чудя се между тези 2 уреда за кола маска -
Veet Easy Wax
Veet Spa Wax
Някакви отзиви за тях? Харесва ми, че вторият е без ленти, но си представям голяма мазаница, та май клоня към първия. Четох обаче, че затоплянето отнема към час. Има ли смисъл или готовите ленти на Вийт вършат същата работа? (не съм ги пробвала още, но на Балеа са голям боклук ooooh!)

# 116
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
При втория и според мен ще пада мацаница, а и дискове не знам дали има в Бг.Поне аз още не съм го виждала, но може вече да се предлага.Това с чакането на 30-60сек да изсъхне също не би ми било по вкуса, а и дърпането с ръка на самата кола без ленти.
Иначе според мен има разлика между машинките и готовите ленти  Peace

# 117
  • Мнения: 807
Аз ползвам лентите за епилация на балеа и съм изключително доволна, но ги затоплям на радиатор точно преди да залепя. Ефектът е в пъти по-голям отколкото ако се затопля между дланите  Peace маха почти всички от първия път.

# 118
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Мустак и вежди с конец, подмишници и интим с бръснач (и на двете зони съм правила лазерна епилация и съм плешива като бабичка Mr. Green ), всичко останало с епилатор. Обмислям покупка на домашен уред за фотоепилация, но още съм на етап проучване.

# 119
  • Мнения: 184
Аз ползвам лентите за епилация на балеа и съм изключително доволна, но ги затоплям на радиатор точно преди да залепя. Ефектът е в пъти по-голям отколкото ако се затопля между дланите  Peace маха почти всички от първия път.

Аз последните дни нямаше нужда да ги затоплям, даже ги слагах в камерата - на 32 градуса се топяха и никаква работа не вършеха.  Laughing
Пробвах лентите на Вийт, малко по-добър ефект имат, но техният восък няма измиване, дори с техните кърпички е трудно.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт