Какъв метод на обезкосмяване използвате?

  • 30 525
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 371
Крака - епилатор, но само под коляното, защото нагоре ме боли мнооооого. Иначе самобръсначка, а интимната зона - кремче. Пробвах там с епилатор и кола, но болката е нетърпима, разранявам се до кръв и после ставам на пъпки и враснали косъмчета - кому е нужно! А със самобръсначката направо ми се смъква кожата, не знам защо се получава така. добре че ги има кремчетата.

# 76
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Крака,подмишници  с кола маска ,която си правя сама у дома

http://tediata.blogspot.com/2013/06/perfect.html

Триъгълник засега с бръснача,но мисля и там да мина на кола маска  Peace

# 77
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Май на правилмното място попаднах  Laughing
Някой, ако е ползвал туй чудо
моля да ми каже аз ли съм смотана или флакона - пръсна точно 1 път и до там. Никакъв шанс за повече, а е пълен.

# 78
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз от повече от три години карам с кола маска у дома...
http://beautifullsin.blogspot.com/2013/07/perfect.html

# 79
  • Мнения: 1 425
Май ме навихте и мен да си взема такава кола маска  Wink Както казах имам скъп епилатор, но няма никаква полза от него, защото къса космите, а и понякога се забиват в кожата Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 2 437
Пак да повдигна темата, защото искам да си купя машинка за кола маска.
Пуснах търсачката във форума и ми излезнаха тези джаджи http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/power_pro_wax_heater , но темата е от преди няколко години.
Някой има ли скорошни отзиви?
Иска ми се да не рискувам с евтини продукти, защото и без това имам ядове с кожата.
От години действам с епилатора, но кола маската ми харесва повече...най-малкото заради пилинга на кожата. Бръсненето го преминах мноого отдавна.

# 81
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Пак да повдигна темата, защото искам да си купя машинка за кола маска.
Пуснах търсачката във форума и ми излезнаха тези джаджи http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/power_pro_wax_heater , но темата е от преди няколко години.
Някой има ли скорошни отзиви?
Иска ми се да не рискувам с евтини продукти, защото и без това имам ядове с кожата.
От години действам с епилатора, но кола маската ми харесва повече...най-малкото заради пилинга на кожата. Бръсненето го преминах мноого отдавна.

Два поста по-нагоре е линка с подробности от мен.

# 82
  • Мнения: 1 432
Пантера, намви ме да си взема такова чудо!  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 216
Сега рекламират някаква нова система на Вийт... ама все хващам само края на рекламата.
Някой да е чул нещо?
Машинка за рол он на Вийт е 50лв, а на Перфект в момента в Лили е под 15лв Wink
Аз ходя на козметик, но имам и епилатор, който ползвам основно за ръцете. Само мишниците си ги бръсна. Обмислям да си вема и такава машинка.
За фотоепилация, мисля не е сега сезона. Но трябва да се запзная с този метод, цени и поддръжка, че май това е истината

# 84
  • София
  • Мнения: 2 510
Фотоепилацията си изисква пари и време.
Аз ходих на подмишниците и още тогава козметичката ме предупреди - след ударните процедури трябва поне веднъж на 6 месеца да ходиш.
Аз забравих, не ходих и сега година по-късно пак се бръсна. Да, правя го 1 път седмично, а косъмчетата, които се появяваха бяха доста по-тънки и руси, но усещам, че с бръсненето (а и няма как иначе) пак си се сгъстяват и смятам да отида отново.

Не е проблем през лятото, просто не трябва да е непосредствено преди плаж.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 437
Пак да повдигна темата, защото искам да си купя машинка за кола маска.
Пуснах търсачката във форума и ми излезнаха тези джаджи http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/power_pro_wax_heater , но темата е от преди няколко години.
Някой има ли скорошни отзиви?
Иска ми се да не рискувам с евтини продукти, защото и без това имам ядове с кожата.
От години действам с епилатора, но кола маската ми харесва повече...най-малкото заради пилинга на кожата. Бръсненето го преминах мноого отдавна.

Два поста по-нагоре е линка с подробности от мен.

Благодаря, pantera666, но ме интересува за апарата посочен в линка. Wink
Изчетох доста мнения за различни апаратчета от различни марки. В крайна сметка, ако няма много инфо може да се доверя на брой мнения, а не на лична преценка  Simple Smile

# 86
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Крака,подмишници  с кола маска ,която си правя сама у дома

http://tediata.blogspot.com/2013/06/perfect.html

Триъгълник засега с бръснача,но мисля и там да мина на кола маска  Peace

преди няколко дни пробвах кола маската и за триъгълника,доста болеше предвид това ,че 15 години съм действала с бръснача в тази зона,но съм много доволна от резултата-за няколко минути без косми,няма синини ,само леко зачервяване което отмина за ден Peace

# 87
  • Мнения: 1 425
За мое огромно съжаление в нашия град няма магазин на Лили. Проверих в ДМ за нагревателите на "Перфект", но имат само на Вийт на цена от 36лв, като едно патронче беше 16лв. Shocked В продавалника нагревателя на Перфект е 30лв. Ще потърся и в другите козметични магазини и в краен случай ще си поръчам от интернет ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 224
За мое огромно съжаление в нашия град няма магазин на Лили. Проверих в ДМ за нагревателите на "Перфект", но имат само на Вийт на цена от 36лв, като едно патронче беше 16лв. Shocked В продавалника нагревателя на Перфект е 30лв. Ще потърся и в другите козметични магазини и в краен случай ще си поръчам от интернет ooooh!

За току що си купих такъв от Лили,имам още един талон за отстъпка,ако искаш мога да ти купя и да ти го изпратя.

# 89
  • Мнения: 98
Всичко си е до кожа и косми....мойта кожа е чувствителна и с дебели тъмни косми...с бръснач става като мъжка брада...с епилатор се обръщат и врастват,затова ползвам кола маска(купих си нагревател с рол-он патрончета,(+ленти и масло)бяха на промоция-50лв преди 2 години от един магазин на една пресечка на ул.Пиротска) и съм доволна -космите оредяха  и са по тънки и не се врастват...използвам на всички зони,но с интима имам още проблеми,още не мога да привикна на тая болка  и понякога се бръсна....

Общи условия

Активация на акаунт