Какъв метод на обезкосмяване използвате?

  • 30 495
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 199
Ох, ти си варненка, знаеш ли колко често съм търсела продукти на Дева в Сф и не намирам. Ако ги взимаш от място като верига - примерно ДМ или някоя подобна пиши, за да видя и там.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Julia_21

Моят съвет е на първо време за тези места да ходиш на кола при козметик.

Особено за интимната зона.

След това, ако си уверена в себе си, ще продължиш сама.

Но в началото при козметичка. Така ще видиш в каква посока тя дърпа, как точно ти трябва да държиш.

Не знам цените в София как са, но във Варна кола на подмишници е 5лв, а на цял интим 10лв. Аз ходя веднъж в месеца.

# 62
  • Мнения: 4 199
Може да ви се сторя луда, ама ме е срам, ще се мъча сама Embarassed

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Минала съм през това Simple Smile, знам какво е да умираш от срам.

Аз пък не мога да си представя, че на интимната част ще дърпам сама. А дупето как се достига, за да се изчисти, защото и там си има окосмяване Simple Smile

Нещо, което знам от моята козметичка, сигурно и другите момичета, които си правят кола сами ще потвърдят. На един участък от кожа, дърпаш с лентата най-много 2 пъти, защото от повече дърпане и разтягане може да си докараш рани.

Аз купувам Дева от Карфур - това е за мъха над горната устна, мисля че и другите видове ги има.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Какъв метод на обезкосмяване използвате?
Какви са предимствата и защо сте избрали точно него?
Каква е трайността?


Аз искам да кажа ,че използвам епилатор,но искам да разбера и други методи.Моя приятелка я е страх от обезкосмяването с епилатор и използва самобръсначка ,но не е доста трайно,та иксах да видя Вие каво предпочитате newsm78

                                                                   Благодаря Ви  Hug

интимната област - фотоепилация - 1 процедура на 6 месеца

за крака и ръце - епилатор  Peace

# 65
  • Мнения: 1 432
Ох, ти си варненка, знаеш ли колко често съм търсела продукти на Дева в Сф и не намирам. Ако ги взимаш от място като верига - примерно ДМ или някоя подобна пиши, за да видя и там.

В Карфур и Кауфланд има продукти Дева.
Интим сама дърпам, не бих за нищо на света се разчепатила да ме скубят там  Embarassed

# 66
  • Мнения: 4 199
Особено като си представя как трябва да им се надупя по-хубаво и от на гинеколог, и свят ми се завива Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 224
Кои марки кола-маска за вкъщи са хубави? Глеах тези, които са в Лили, но видях по-горе че не сте доволни от този вид  Rolling Eyes
Аз съм много доволна от кола маската на Перфект патронче,която я продават в  Лили ,върху себе си съм я  изпробвала,сестра ми и приятеля ми,мога да твърдя,че тя най-много ми харесва.


За тези патрончета на перфект трябва ли машинка за подгряване  ако трябва от къде се купува?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 498
Сега рекламират някаква нова система на Вийт... ама все хващам само края на рекламата.
Някой да е чул нещо?

# 69
  • Мнения: 233
Кои марки кола-маска за вкъщи са хубави? Глеах тези, които са в Лили, но видях по-горе че не сте доволни от този вид  Rolling Eyes
Аз съм много доволна от кола маската на Перфект патронче,която я продават в  Лили ,върху себе си съм я  изпробвала,сестра ми и приятеля ми,мога да твърдя,че тя най-много ми харесва.


За тези патрончета на перфект трябва ли машинка за подгряване  ако трябва от къде се купува?

Пак от Лили или ДМ се купува машинката   bouquet

# 70
  • Мнения: 131
Мишници и интим фотоепилация,крака и ръце кола маска при козметик,понякога краката от коляно надолу и сама с епилатор

# 71
  • Мнения: 0
Кои марки кола-маска за вкъщи са хубави? Глеах тези, които са в Лили, но видях по-горе че не сте доволни от този вид  Rolling Eyes
Аз съм много доволна от кола маската на Перфект патронче,която я продават в  Лили ,върху себе си съм я  изпробвала,сестра ми и приятеля ми,мога да твърдя,че тя най-много ми харесва.


За тези патрончета на перфект трябва ли машинка за подгряване  ако трябва от къде се купува?
Да трябва машинка,пак козметичните магазини,ако взимаш патрончетата от Лили ,точно до тях на равта има и машинка.Около 35-40 лв мисля,че беше машинката.

# 72
  • София
  • Мнения: 224
Момичета вижте на какво попаднах...Мисля че е супер оферта...
http://tediata.blogspot.com/2013/06/perfect.html

# 73
  • Мнения: 0
Аз лично ползвам епилатор и бръснене, за по деликатните места. Мен лично ми е неудобно да отида при козметик  Blush Успокоява ме това, че има и други хора като мен, на които им е неудобно  Laughing

# 74
  • софия
  • Мнения: 2 543
Аз лично ползвам епилатор и бръснене, за по деликатните места. Мен лично ми е неудобно да отида при козметик  Blush Успокоява ме това, че има и други хора като мен, на които им е неудобно  Laughing
Не  ходя при козметик. Обезкосмявам се с Veet. Щом мъжа ми одобрявява метода, на съседките ли да се отчитам....Проблемът е дъщерята. Трябва да ѝ се предложи нещо по-вървежно и актуално. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт