Професионални серии за коса - тема 52

  • 65 043
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 420
Момичета,кажете ми нкой хубав продукт за блясък.Забелязвам,че косата ми е станала една такава матова..на какво се дължи?

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 127
Feeling от тук видях ихфо-то https://www.facebook.com/photo.php?fbid=531925370200735&set= … ype=1&theater Така като гледам 10-те действия са същите, но никъде не пише дали разликата е само в аромата, но пък и да е - звучи много сладко, лятно и примамливо  Heart Eyes
Не се бях интересувала как действа, но сега като разбрах и ме заинтригува   bouquet

# 632
  • Мнения: X
______Freya_______     аз имам това http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/bc-bonacure-sun-prot … na-ot-slnce-kosa/ , разплита косата, хидратира, мирише приятно иии много прилича на балсамите без изплакване на Шварцкопф, който се предлагат по козметичните магазини, утаява се като Л2 и трябва хубаво да се разклати за да се смесят частите.
Благодаря   bouquet Сега се двоумя между този спрей-балсам и спрей-олиото, защото видях че едното е за след слънце. Обаче май клоня към олиото като си мисля,че ще е по-обгръщащо косъма и по-предпазващо, не знам дали е така всъщност.  newsm78

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, какво мислите за комплектите за трайно изправяне на Лакме? Например, това: http://www.zlatnaribka.com/stilizirane-i-blyasak/stilizirane-i-b … -lakme-k-straight
Наистина ли има ефект?

# 634
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте!!
Опитвам се да ви следя от няколко теми, защото съм решила да си купя професионална серия за коса.  Моля, насочете ме, защото има страшно много продукти и се обърквам. Косата ми е чуплива, не я боядисвам, но е със сухи и късащи се краища. Издухвам я с дифузер. Днес я подстригах и малко живна.  Моля, насочете ме за първо време за шампоан, маска и крем за оформяне на къдрици.
Благодаря!!!!!   bouquet

За оформяне на къдриците можеш да си вземеш това - http://www.enzo.bg/goldwell/stylesign-curl-khidratirassh-krem-za-chupliva-kosa/ Много е хубав крема, гъст, по-скоро хидратиращ, не втвърдява и оформя добре къдриците. Крема на Макадамия има силна степен на фиксация и доста втвърдява косата, на мен затова не ми харесва.

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Благодаря за отговорите! Сега ще избера нещо и ще продължавам да се уча от вас   bouquet

# 636
  • Мнения: 3 420
Момичета,от няколко дена забелязвам,че косата ми няма блясък,след баня ,след всички процедури  преди косата ми беше жива(нещо като рекламата на Уош енд голд)-разклатя коса и тя на забавен каданс хахаа Шегувам се,ама ме разбрахте,предполагам.Сега една такава..сякаш е пръскан лак за коса(нали знаете след лак ако я срешите как стои матова и се движи ограничено) .Фризьорката ми каза,че съм запушила скапла с толкова масла и щуротии(аз маска и на скалпа слагам)и,че съм напоила много косъма с толкова неща..Даде ми дълбокопочистващ шампоан на Виталитис,каза да се измия 2 пъти с него,да не слагам маска,като излезна от банята да сложа олио Макадамия и да увия с кърпа да попие хубаво.
Та резултата: очаквах да стане косата на камък..не.Състоянието и е такова,каквото когато слагам-маска,спрей без изплакване,протеина на Чи,термозащита-нектара,финал-кристали Лакме..Т.е. пак си е матова и вяла.. Инали всички тези щуротии ги слагам,за да стане косата мека,хидратирана и т.н. .. и без тях си е на същото ниво  ooooh!
Каква е тая работа,вече ми писа от тая коса  Crossing Arms Crossing Arms

# 637
  • Мнения: 372
Ползваш ли нещо с ниско ph?
Голяма част от продуктите на Джойко са с ph 3.5-4.5 (по спомен).
За подвижност - Елстисайзър Екстрийм ползваш ли?
Горещо препоръчвам протеиновата терапия на МШ. Може като за пръв път да идеш в салон, за да ти я направят и с терапевтичната преса.

# 638
  • Мнения: 3 420
Ползваш ли нещо с ниско ph?
Голяма част от продуктите на Джойко са с ph 3.5-4.5 (по спомен).
За подвижност - Елстисайзър Екстрийм ползваш ли?
Горещо препоръчвам протеиновата терапия на МШ. Може като за пръв път да идеш в салон, за да ти я направят и с терапевтичната преса.
Идея си нямам  Rolling Eyes Кои са такива(знам само за Л2но го нямам)?
За Елстисайзъра-малко по-горе бях писала,че понеже ми омръзна да си давам парите за маски,където имат ефект= маска от супермаркет ,смятам да си купя голяма разфасовка и да правя редовно преди баня.Само от него чувствам косата си жива!Само да не стане като другите продукти,косата да се пренасити бързо и да няма ефект.
За МШ замислям терапия,въпреки,че след протеин косата ми е слама!!

# 639
  • Мнения: 372
Не, не се притеснявай!        Hug
С МШ това няма да се случи. Протеинът й е млечен, не житен. Последният втвърдява. Млечният протеин дава гъвкавост на косъма, също и жилавост, но го прави балансирано. Затова те насочих към салон за проба. Ако не ти се занимава със салон, пиши ми на ЛС, имам нещо предвид.

Допълвам, защото съм изпуснала да пиша по някои от въпросите.
Протеиновият спрей без отмиване на Афоджий май също беше с ниско РН. Л2 не искаш ли да си вземеш? Има малки опаковки по 100мл.
К-ПАК и Мойсчър Рикавъри на Джойко със сигурност са ниско киселинни. Ревиталукса им, който май спада към К-ПАК, също. Течният реконструктор на Джойко без отмиване и Хидратора са невероятни продукти. Отново с ниско РН, а протеинът е от постепенно натрупващите се и не би трябвало да усетиш отведнъж сухота и вдървен косъм.

Последна редакция: чт, 13 юни 2013, 16:49 от Feeling

# 640
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
искам да ви помоля някоя от вас може ли да ми сравни разликата в действието върху косата на тези 2 маски на Kerastase
- Маска за обем и сила Kerastase Volumactive
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … olumactive-200-ml
и тази
- Маска за тънка и изтощена коса Kerastase Ciment Anti Usure
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … anti-usure-200-ml

Интересува ме как се отразява на тънката коса едната и другата маска, тъй като съм в дилема коя да си взема.

Благодаря предварително  Hug

# 641
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Може ли някой да ми каже къде в Стара Загора могат да ми направят протеиновата терапия на МШ newsm78

# 642
  • Мнения: 259
И аз много искам да я пробвам ,но в Смолян няма къде Sad .Момичета колко струва иначе терапията и от къде я поръчвате  Praynig ?

# 643
# 644
  • Мнения: 3 675
Защо са спрели Force Vector на Loreal?  newsm45
Pro Keratin Refill има ли нещо общо с Force Vector?

Аз също съм имала проблеми като GodaiVa - уж все ползвах хубави продукти, а косата ми все по-зле ставаше - ту беше прекалено дървена, ту прекалено хидратирана  ooooh! а с маската Force Vector нямах подобни проблеми - косата си я чувствах  тежка, лъскава, хидратирана, здрава  Cry
А и миризмата ще ми липсва  Crazy Confused

Общи условия

Активация на акаунт