Професионални серии за коса - тема 52

  • 65 017
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 500
Може ли някой да ми каже къде в Стара Загора могат да ми направят протеиновата терапия на МШ newsm78


Преди да си купя продуктите, писах на представителя за България във фейсбук с идеята да си ги купя от тях, но те отказаха с обяснението, че продават само на фризьорски салони и че могат да ми кажат салоните, които работят с тях.
Можеш да ги питаш за салон в Стара Загора, сигурно има.
Телефонът им е  088 775 8500, електронната поща - zbul@mail.bg, а в фейсбук - z.one concept Bulgaria

# 646
  • София
  • Мнения: 5 503
Защо са спрели Force Vector на Loreal?  newsm45

Много любима моя серия,дано да са я спряли поради същата причина поради която спряха и volume expand,новите все още не съм ги пробвала,надявам се да не са ги развалили.

# 647
  • София
  • Мнения: 4 777
И аз много обичам Форс Вектор, все още е налична на доста места- feelunique, аптеки, enzo.

# 648
  • Мнения: 3 420
Защо са спрели Force Vector на Loreal?  newsm45
Pro Keratin Refill има ли нещо общо с Force Vector?

Аз също съм имала проблеми като GodaiVa - уж все ползвах хубави продукти, а косата ми все по-зле ставаше - ту беше прекалено дървена, ту прекалено хидратирана  ooooh! а с маската Force Vector нямах подобни проблеми - косата си я чувствах  тежка, лъскава, хидратирана, здрава  Cry
А и миризмата ще ми липсва  Crazy Confused
Само маската ли ползваш или цялата серия?

# 649
  • Мнения: 3 675
И аз много обичам Форс Вектор, все още е налична на доста места- feelunique, аптеки, enzo.
В feelunique има само от малките опаковки. От Enzo не пазарувам, а в аптеките при мен изобщо не са чували за Force Vector.
Вчера видях на едно място една бройка от малките, но на мен ми се искаше да си купя от големите и все се надявах, че не са я спрели.  Cry

GodaiVa , само маската ползвах - тя единствено ми харесваше от цялата серия, но беше любимата ми маска  Cry

# 650
  • Варна
  • Мнения: 3 255
след пето боядисване с Макадамия официално се отказвам от боята -лющи ми скалпа .Предния път мислех , че е съвпадение , но сега пак стана така и вече няма съмнение . Казвам го с голямо съжаление , защото намерих най-накрая цветът ,който ми харесва и на всичкото отгоре имат коректори но уви.
Фризьорката ми работи с Пол Мичъл и мисля да пробвам следващия път техните бои .Даже каза ,че щяла да ходи на семинар другата седмица ,щели да представят някакво ново поколение безамонячни бои.Малко съм скептична към безамонячните ,но ако тя каже че са добри след семинара ,ще и се доверя ,близка ми е и няма да ме излъже. И така , някой все пак ползвал ли е бои на Пол Мичъл да ми даде някакви отзиви ?

# 651
  • Мнения: 3 420
Не, не се притеснявай!        Hug
С МШ това няма да се случи. Протеинът й е млечен, не житен. Последният втвърдява. Млечният протеин дава гъвкавост на косъма, също и жилавост, но го прави балансирано. Затова те насочих към салон за проба. Ако не ти се занимава със салон, пиши ми на ЛС, имам нещо предвид.

Допълвам, защото съм изпуснала да пиша по някои от въпросите.
Протеиновият спрей без отмиване на Афоджий май също беше с ниско РН. Л2 не искаш ли да си вземеш? Има малки опаковки по 100мл.
К-ПАК и Мойсчър Рикавъри на Джойко със сигурност са ниско киселинни. Ревиталукса им, който май спада към К-ПАК, също. Течният реконструктор на Джойко без отмиване и Хидратора са невероятни продукти. Отново с ниско РН, а протеинът е от постепенно натрупващите се и не би трябвало да усетиш отведнъж сухота и вдървен косъм.
Каква е консистенцията на това- http://www.enzo.bg/joico/k-pak-reconstruct-grizha-za-kosata-za-t … i-povredena-kosa/

# 652
# 653
  • Мнения: 3 420
Ооох,много съм проста,да вървя да си лягам,какво копвам и аз  ooooh! Та,ставаше дума за Joico K-PAK Reconstruct грижа за косата за повредена и химически третирана коса http://www.enzo.bg/joico/k-pak-reconstruct-grizha-za-kosata-za-p … i-tretirana-kosa/

# 654
  • Мнения: 3 675
Това вече е пяна - ползвала съм го преди доста време и не бих повторила.
Не беше чак толкова лош продукт до колкото си спомням, но и не беше нещо, което толкова много да ми хареса, че да повторя

# 655
  • Мнения: 3 420
Това вече е пяна - ползвала съм го преди доста време и не бих повторила.
Не беше чак толкова лош продукт до колкото си спомням, но и не беше нещо, което толкова много да ми хареса, че да повторя
Благодаря,значи се "връщам" на мойсчър рикавъри.Какво би казала за млякото им http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-mljako-za-sukha-kosa/ и кое би било по-добрияявариант спрея или млякото(косата ми е суха,жадна,гадна  Mr. Green)

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
GodaiVa , ако можеш най-добре си намери пробички на продуктите или поне на каквото успееш за да прецениш дали стават за твоята коса или не стават.

# 657
  • Мнения: 3 675
Това мляко не съм го ползвала и за това не мога нищо да ти кажа.

Най-добре дай почивка на косата ти - не я тормози, но и не и купувай маска след маска, крем след крем.
Понякога решението е в използването на добре измивен шампоан и маска, която да не е супер силна - в смисъл протеинова, която да ти втвърдява косата или хидратираща, която да я сплеска тотално
Намери си подходящ шампоан и добре балансирана маска

# 658
  • Мнения: 3 420
Това мляко не съм го ползвала и за това не мога нищо да ти кажа.

Най-добре дай почивка на косата ти - не я тормози, но и не и купувай маска след маска, крем след крем.
Понякога решението е в използването на добре измивен шампоан и маска, която да не е супер силна - в смисъл протеинова, която да ти втвърдява косата или хидратираща, която да я сплеска тотално
Намери си подходящ шампоан и добре балансирана маска
Точно това мисля да направя..От ноември толкова неща сложих на главата си,мия я през ден,като преди всяко мене маслени маски..може би я натоварих,знам ли вече.Ще и  дам един рестарт  Wink

# 659
  • Мнения: 3 675
Аз имах период в който я миех всеки ден, та и по два пъти на ден с надеждата, че като и сложа поредната порция маска и ще стане по-здрава и красива  Laughing Joy Ефект нямаше за съжаление или ако е имало, то е бил минимален.  Rolling Eyes
Тайната според мен е в добре балансираните продукти, които не са супер тежки и силни
И естествено трябва много да се внимава при боядисването и по възможност да не се използва преса, а сешоарът да се сведе до минимум или ако се ползва да се изчака първо косата да изсъхне малко и чак тогава да се суши със сешоар.

Общи условия

Активация на акаунт