Езиколюбителна пивница - 21 хряпащи пълнолетници! И у САЩ!

  • 14 302
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 912
Бебетаааааа!  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 736
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Крис, мен веднъж ме хвърли в оркестъра дете, което живее в Англия и ми съобщи, че пишеа тема за Ан Болеу.  Shocked Умрях права. И под дете имам предвид тийн, не първокласниче, което се е объркало в азбуките. Та явно наистина го има проблемът с "пиша, каквото чувам".

О, и още един случай. Пълнолетна госпожица ми обясняваше настойчиво, че името Edward се произнася ЕдЛърд. Три пъти ѝ съобщих, че няма как гласна да се произнася като съгласна, но тя настояваше, че така било.  hahaha

ПП Настоявам да отбележа, че всичко, свързано с езиковедството, което пиша, е проява на самохвалство. Не ме питайте защо, така е!

# 77
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Саркът може да отваря, всичко е бебета. Бебетааа!  Heart Eyes

Саркът отворил одма, като прочел да не отваря!  hahaha

# 78
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 912

О, и още един случай. Пълнолетна госпожица ми обясняваше настойчиво, че името Edward се произнася ЕдЛърд. Три пъти ѝ съобщих, че няма как гласна да се произнася като съгласна, но тя настояваше, че така било.  hahaha



Сепак някои хора пишат и "чал". hahaha

# 79
  • Мнения: 3 818

О, и още един случай. Пълнолетна госпожица ми обясняваше настойчиво, че името Edward се произнася ЕдЛърд. Три пъти ѝ съобщих, че няма как гласна да се произнася като съгласна, но тя настояваше, че така било.  hahaha



Сепак някои хора пишат и "чал". hahaha
Мда, и децата ми много обичат какало hahaha
А пък аз като малка обичах много анимационните фюмчета Laughing

# 80
  • Мнения: 3 784

ПП Настоявам да отбележа, че всичко, свързано с езиковедството, което пиша, е проява на самохвалство. Не ме питайте защо, така е!

Онази тема ви влияе зле.  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 3 736
Не на мен, за жалост. Confused

# 82
  • Мнения: 1 993
Ми тя моята щерка не може да пише още, но се опитва и последната и извинителна бележка към мен изглежда така:

Скрит текст:
НЕ ДЕЙ ДА СЕ СЪРДИЖ РАДВАЙСЕ

СТАВАМ НА 7 ГОДИНИ ХУБАВОЕ МОЛА

ТЕ НЕ БАДИ НА МРЩЕНА УСМИХНИСЕ

МОЛАТЕ ОБИЧАМТЕ

Така го чуло, така го написало. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 736
 Heart Eyes Размазня.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 658
Криста, страхотно! И моята госпожица ми ги реди подобни излияния, аз си ги пазя... някъде.

Такива котешки скрити и аз ги кльопам много  Mr. Green

А явлението У=Л го има и при моя третокласник. Направо полудявам, като го видя и му нашоквам репата всеки път. Не пише чал, но всеки път има ново попадение в тази област  Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 3 818
Кристеее hahaha

Аз наскоро намерих един скъсан лист от тефтера на щерката. Пишеше приблизително следното - Скъпи тевтер, Косьо (брат й) пак прави простутии Joy

# 86
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Айде, мъ, Кицоооо, расти!

# 87
  • Мнения: 3 784
Пуц, ще ти напомня това, когато запищиш на тийнейджър след няколко години.  Mr. Green

На Попския плаж на въпросното Цървулево по едно време строяха нещо, което трябваше да се казва Попски Бикини Бийч.    После беше Коста дел Кроко, след което


Ако сте пропуснали, имена на курорт.  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 5 658
Попски Бикини! СБСМ!  ooooh!

# 89
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha

Знам, колега, знам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт