Работа, CV-та, HR-и, съвети - 32-ра тема

  • 78 756
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 058
Много правилно. Трябва да има съответствие между заплата и задължения/отговорности. За деловодител или портиер може да е ОК, но за мен си остава пълна загадка как може заплатата на един лекар в болница да е 6-7 стотин лв. Или на една касиерка в банков клон, която носи такава отговорност и която няма право и на секунда разсейване да е под 500  ooooh!.

Хайде, кой ще пуска темата?
Който я пусне - до изписването и ще бъде с мечтаната нова работа  Mr. Green Hug  bouquet

# 751
  • София
  • Мнения: 2 058
Е, хайде, щом никой не иска, пускам я аз  Rolling Eyes
НОВА ТЕМА

# 752
  • Мнения: 7
privet na vsichki !
Nadqvam se da ne sym sbyrkala temata no imam nujda ot pomosht i syvet .
Priqtelqt mi raboti v golqma chujdestranna firma koqto prez zimniq sezon redovno gi prashtat v chujbinana komandirovka, no stava taka che iskat da zaobikolqt zakona i da gi prashtat za mnogo poveche vreme kato gi karat da podpisha dopylnitelno sporozumenie s koeto da mogat da gi izprashtat s poveche ot 6 meseca v chujbina . Imai dr toi e podpisal 5 g dogovor koito toi ne moje da napusne predi tova bez da plati bezumno obeshtetenie .
Molq kajete kak mojem da otkajem da ne podpishe dopylnitelnoto sporazumenie ili kyde mojem da namerim kompetenten praven syvet dali v buroto po truda ?
molq pomognete

# 753
  • Мнения: 79
privet na vsichki !
Nadqvam se da ne sym sbyrkala temata no imam nujda ot pomosht i syvet .
Priqtelqt mi raboti v golqma chujdestranna firma koqto prez zimniq sezon redovno gi prashtat v chujbinana komandirovka, no stava taka che iskat da zaobikolqt zakona i da gi prashtat za mnogo poveche vreme kato gi karat da podpisha dopylnitelno sporozumenie s koeto da mogat da gi izprashtat s poveche ot 6 meseca v chujbina . Imai dr toi e podpisal 5 g dogovor koito toi ne moje da napusne predi tova bez da plati bezumno obeshtetenie .
Molq kajete kak mojem da otkajem da ne podpishe dopylnitelnoto sporazumenie ili kyde mojem da namerim kompetenten praven syvet dali v buroto po truda ?
molq pomognete

Първо- да, объркала си форума. Обърни се към счетоводната тема или към юрист.
И второ- ако не пишеш на кирилица никой няма да ти чете постовете  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт