22-ро СОУ

  • 103 596
  • 492
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 821
Миналата готина ул. Карнеги влизаше в района, защо мислите, че 6-то и 7-мо са по-близки? Тази информация откъде я имате?
Може и да са по-далече, но са в една и съща община, в Средец, а 22-ро е в Триадица. За пръв път чувам зад НДК да е район на 22-ро, може и да греша ...
По принцип района е заключен между бул. Витоша, Скобелев, Прага, Славейков, плюс двата малки квартала (единия м/у Витошка и НДК, другия между Витошка и Майчин дом. Колкото адреса е по-близо до училището толкова повече точки носи.

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 19:40 от .Ели.

# 106
  • Мнения: 356
На Лаги какъв й е профила да й пиша на лични за карта. В 22 СОУ още не са обявили критерии и съответно картата. Звънях, казаха ми края на март. Моите спомени са: Районът между Прага и Витошка и Пенчо Славейков до Бузлуджа, Малкият район около Майчин дом и около Фр. Нансен малките улички.

# 107
  • Мнения: 356
Май сте прави, объркала съм малкия квартал от другата страна на Витошка към НДК с Фр. Нансен

# 108
  • Мнения: 356
Ако някой знае да се дава под наем апартамент в района, моля ви пишете.

# 109
  • Мнения: 4 204
Освен адресната регистрация, тежест имала и давността й.
Вероятно записванията почват от 01.04.,/устна информация/, на сайта им няма нова информация.

# 110
  • Мнения: 59
Здравейте, искам да попитам дали училището организира дни на отворените врати през които да се посетят учебните часове на преподавателите от начален етап. Също така, когато се подават заявления за кандидатстване, може ли да се впише желание за учител? Има ли голям наплив за прием на първокласници и ако някой може да сподели какви извънкласни дейности са организирани в училището.
Благодаря предварително!  bouquet

# 111
  • Мнения: 252
Здравейте
Освен въпроса на elimat, който е много на място, моля и за информация от приетите вече дали и за прием в 22-ро предните години са се правели някакви списъци/тетрадки и тягостни бдения на дежурни родители, както четох в предишната тема за 20-то? Направо съм потресена от такава перспектива!  ooooh!
Мерси предварително

# 112
  • Мнения: 356
Здравейте,
Видях, че са излязли критериите. Надявам се, това че ще живеем до Мадарската и ще сме с 50 т. + това че таткото е учил да стигне, за да бъдем първокласници. Може ли само да ми разясните по графика, да разбирам ли че периода на подаване на заявлението е от 02.04 до 29.05? Просто в началото заявленията се подават в 32 кабинет, а след 14.04 в канцеларарията.

# 113
  • Мнения: 4 204
Благодаря за сигнала, Мария Емануилова. Вчера гледах и нямаше нищо ново. И ние сме в същата категория 50т +5т. Графика го разбирам и аз така. Миналата година районът не беше ли до Скобелев, или греша? За нас не е от значение, но все пак?
Отворих заявлението, там има питане ще посещаваме ли ПИГ. Какво е ПИГ?

# 114
  • Мнения: 65
ra2,  ПИГ означава полуинтернатна група - това е занималнята след учебните часове. Успех!

# 115
  • Мнения: 4 204
Благодаря за разяснението Hug

# 116
  • София
  • Мнения: 816
Оооо и ние се нареждаме с 50+10 за работещ родител в района.
Нещо за учителите научихте ли?Аз нищо ново.

# 117
  • Мнения: 4 204
и аз не. Няма и кого да питам.

# 118
  • София
  • Мнения: 816
Горещи новини от мама на настоящ първокласник.
Много добра зам.директорка на началния курс.Всички учители във началния курс са били много добри и много добре ръководени.Каза,че във началния курс е много доволна,проблемите започвали нагоре.
Очакваме още инфо за конкретните учители споменати по-горе,които ще изпращат 4-тите класове.
Много добра занималня,класната и учителката в занималнята ги взимат,водят ги на обяд и госпожата от занималнята ги качва горе,детето трябва да е взето до 17:30,но обикновено ако е последно,го оставят при охраната Sad
Обяд в стола-на нейното дете,не му харесва,а той е почти всеяден и това ме притеснява.
Униформите ги виждате-можем да изберем елемент.

# 119
  • Мнения: 7 821
Униформите ги виждате-можем да изберем елемент.

Всъщност не може да се избере елемент. Трябва да са облечени с пуловерите и с блузи/ризи с бели ръкави, ако първите са без ръкави. При топло време по тениски или ризи. Надолу е свободно облеклото.

Общи условия

Активация на акаунт