22-ро СОУ

  • 103 030
  • 492
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте мами на първокласници!  Времето наближава и започвам да се вълнувам. Моля да ми кажете колко от вас ще отидат на първия учебен ден с униформа, защото на родителската казаха, че може и без и за почвам да се чудя!

# 196
  • София
  • Мнения: 816
Е как Shocked,казаха СЪС униформа.....всички..... newsm78

# 197
  • Мнения: 4 192
Това съм го пропуснала и ще продължа да стоя на позиция, че не знам. Съответно- без! Peace

# 198
  • Мнения: 356
А адреса, от който можем да ги закупим дали го имате наличен?

# 199
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте мами на първокласници!  Времето наближава и започвам да се вълнувам. Моля да ми кажете колко от вас ще отидат на първия учебен ден с униформа, защото на родителската казаха, че може и без и за почвам да се чудя!

На първия учебен ден моите и двамата ще бъдат с униформи.  Peace

Благодарение на Сън в лятна нощ с нейната изчерпателна информация, вече се сдобихме с пълен комплект униформи и за двамата:
..........................
Униформите се купуват от магазин на ТПК,,Димитър Благоев,, на ул.Краище БЛ.3/не номер 3/ намира се преди кръговото на трамваите вляво от аптека Ремедия.
Работното време:
От П-до П- от 11:00 до 19:00 Събота от 10:00 до 17:00 Почивни дни неделя и понеделник!!!!!
Можем да изберем елементи през седмицата,на празници е задължителна униформата.Комплект 78 лв.

# 200
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте, може ли някой да публикува списъка с тетрадките и пособията, че не мога да си го намеря. Благодаря предварително!

# 201
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, може ли някой да публикува списъка с тетрадките и пособията, че не мога да си го намеря. Благодаря предварително!
Този списък ли имаш пред вид?

# 202
  • София
  • Мнения: 56
Хиляди благодарности t_ilieva, обърнах къщата да го търся!!!

# 203
  • София
  • Мнения: 56
Само за информация! По телефона ще се информирам кога ще получат риза с къс ръкав.

# 204
  • Мнения: 4 192
Вчера в "Джъмбо" гледах пуловер без ръкав с видимо по-прилично качество за 8 лв. Естествено, червен и без лого  Tired.
Намерих от баткото 3-4 бели ризи, смятам с тях да караме. Ще купя полата, пуловера и вратовръзката. Щом е елемент- вратовръзката може би ще става на всичко. 52 лв Crazy

# 205
  • Мнения: 4 204
Как не ги е срам!
Като знам какво е качеството на панталона и плетива, тези цени са още по- голямо безумие.

# 206
  • Мнения: 356
Извинета като мама на първокласник се интересувам дали ще има друга родителска среща преди 15.09. Имам спомена, че нашия господин спомена, че ще е насрочена след като децата започнат.

# 207
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Извинета като мама на първокласник се интересувам дали ще има друга родителска среща преди 15.09. Имам спомена, че нашия господин спомена, че ще е насрочена след като децата започнат.
Обикновено е в края на септември.  Peace

# 208
  • Мнения: 140
Здравейте дами, можете ли да ми препоръчате добри госпожи в 3-ти и 4-ти клас тази година? Нещата, които ценя в един преподавател, ги е описала много добре ето тази мама:
 
Тайничко се надявам да  е човек, който не гони утвърден учебен план, а има личен подход и творческо мислене. Надявам се да накара децата да обикнат ученето, а не да го считат за досадно задължение. Да ги научи да мислят, а не да учат наизуст. Да ги научи да се уважават и помагат.
Също така, може ли някой да ми даде повече информация за организацията в училището като цяло - смени, малки/големи ученици, пропусквателен режим отвън навътре и от вътре навън, и пр? Благодаря много предварително!   bouquet

# 209
  • Мнения: 356
Мами, купих риза, пуловер, и пуловер без ръкав с вратовръзка. казаха ми, че панталони няма за момчетата. Възможно ли е или не съм разбрала?
Всичко излезе 75 лв.

Общи условия

Активация на акаунт