Дила ханъм и Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~стари участия и нови проекти тема72

  • 32 653
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 36 795
"Памуковата принцеса" (Beyaz Gelincik) - нов хитов сериал с Еркан Петтекайа започва от 03 юни по Диема Фемили

http://tvnovellas.blogspot.com/2013/05/beyaz-gelincik-03.html

Касандра много ти благодаря за тази новина  newsm51 smile3521  love001 newsm68 newsm44
Няма да скучаем лятото - ще гледаме любия сериал на Еркан  Peace

"Памуковата принцеса" (Beyaz Gelincik) - нов хитов сериал с Еркан Петтекайа започва от 03 юни по Диема Фемили
    
 - От 03 юни, понеделник, в ефира на Диема Фемили ще започне премиерният турски сериал "Памуковата принцеса" ("Beyaz Gelincik)  с епизоди всеки делничен ден от 21.00 часа.  Поредицата ще замести приключващия премиерен турски сериал "Готова на всичко" ("Aliye"), чийто последен епизод ще бъде излъчен на 01 юни (ден петък), от 21:00 ч.

# 451
# 452
  • Мнения: 825
Здравейте  Simple Smile Чувствам се зле  Sad Не мога да остана на компютъра  Confused

# 453
  • Мнения: 36 795
Здравейте  Hug

Здравейте  Simple Smile Чувствам се зле  Sad Не мога да остана на компютъра  Confused


Дилаханъм, какво се случва  Thinking Болничка ли си  newsm78 Да не би отново алергия да имаш  newsm78 Почивай си  Peace



# 454
  • Мнения: 36 795


Aciktan koyuyaaa:))))

Добре се забавляват нашите хора в края на сезона  Peace Peace Peace

# 455
  • Мнения: 825
Здравейте  Hug

Здравейте  Simple Smile Чувствам се зле  Sad Не мога да остана на компютъра  Confused


Дилаханъм, какво се случва  Thinking Болничка ли си  newsm78 Да не би отново алергия да имаш  newsm78 Почивай си  Peace



не е алергия  Naughty
Когато се прибрах от училище Почувствах внезапно болен ......гадене  Sad
говорим по-късно  Simple Smile

# 456
  • Мнения: 36 795
Айча Варлъер нещо ми се губи в последно време...



Bana Goz Kulak Ol'un ilk etkinlik hazirliklari..

# 457
  • Мнения: 36 795
Здравейте  Hug

Здравейте  Simple Smile Чувствам се зле  Sad Не мога да остана на компютъра  Confused


Дилаханъм, какво се случва  Thinking Болничка ли си  newsm78 Да не би отново алергия да имаш  newsm78 Почивай си  Peace



не е алергия  Naughty
Когато се прибрах от училище Почувствах внезапно болен ......гадене  Sad
говорим по-късно  Simple Smile

Добре миличка  Hug Hug

# 458
  • Мнения: 7 044
  Здравейте момичета,

  да взема отношение  за пост № 442 на нашата КРАЛИЦА ЕЛИЗАБЕТ.

Азер към Ръза:" СЛЕД СМЪРТТА НА БРАТ МИ.....ТАКА ЛИ НЯМАШЕ И ЗА ТЕБ ДРУГА ЖЕНА, ТА......СЕ ВЛЮБИ В ЖЕНАТА НА БРАТ МИ!!!????......
   - ТА....И АЗ КАТО ТЕБ.....СЕСТРА ТИ ОБИКНАХ......"

    Аз също смятам, както Кралицата, че Азер отдавна е намислил да спаси Ръза.  Азер винаги е знаел, че Ръза няма да стреля в него...и....така беше...спомнете си на поляната?...Ръза отиде до него, но въобще нямаше да стреля.......Той стреля, защото Азер пръв стреля по Ръза.
      Обрата направи Фатма, която отиде в болницата при Азер но.....под давлението на Дила...тя я прати там.
  Целувката на Фатма по бузата на Азер направи обрат в мислите му.   Азер тогава разбра, че има шанс да спаси любовта си към Фатма....

    И....не само заради това....има и нещо много важно....

    Спомнете си.....в планината, когато се стреляха....Азер направо предизвика Ръза да стреля....така както Ръза стреля по Азер в първи епизод, но улучи Ихсан пак Азер го провокира....Искам да кажа, че Азер добре познава манталитета на Ръза и знае, че щом го провокира, той ще отвърне на провокацията...И....така и стана!!!

    Това е ...много важно!!!

    Азер беше толкова много отчаян, че искаше да умре....направо да умре,....защото любовта му към Фатма беше невъзможна....Това е факт...Или: стрелбата на Ръза по Азер беше провокирана от последния.  Защо?....Защо?....Защото Азер искаше да умре но...с цената на какво????.....Кой трябваше да плати за тази смърт на Азер???  Кой???  Ами Ръза.....той трябваше да плати.....

     И...така и стана!!!... Ръза  трябваше да плати
 заради неосъществената любов между Азер и Фатма.....Разбирате ли???.....Дано го обяснявам разбрано.....

   Спомнете си....първи епизод....с него започнахме......Азер спасява от смърт Фатма....донася я в конака....Ръза пристига на кон....величав....властен....господар на всички планини - бей -...и вместо да благодари на Азер, защото е спасил живота на Фатма...той му удря плестница....Ето....това е....
Или - благодарността на бея е плестницата.....над всичко това пък Азер се влюбва от пръв поглед във Фатма и то се влюбва безутешно...невъзможно.....забранено....фатално....

      От този момент представете си, в душата на Азер таят два големи, огромни като хали урагана - единият -  безграничната му любов към сестрата и..... вторият - омразата към брата, който е пречка за осъществяване на тази любов.

    Сега....връщам се в планината....Азер иска да умре и си казва:" Аз ще умра заради любовта ми към Фатма, но Ръза ще изкара остатъка от живота си в затвора......Така Ръза ще изкупи греха си за моята нещастна и фатална любов....."

     Азер въобще не е глупав, както си го мислехме преди. Азер е умен и е съставил този план с хитрост.
Ще стане - живот за живот..... "Аз умирам....Ръза плаща с живота си в затвора.... Фифти....Фифти....".   
      Но..... умът на Дила и куража на Фатма обърнаха филма на обратно....И...добре се получи.....Вече гледаме " екшън".

      Мисля, че Ръза разбра това и той по този труден за него начин...но добре стана.....

      Моля ви, момичета, изкажете се...така ли е???

       Кралице, така ли е????


 

# 459
  • Мнения: 36 795
Здравей Сиси  wavey
Много дълги постове пишеш джанъм.... Изчетох го....Мисля, че имаш една неточност - шамара на Ръза не беше когато Азер е спасил Фатма, а когато отвлече момичето първия път и Сеит бей се чудеше какво да прави....Тогава дойде Ръза и пред всички удари шамар на Азер......Може и аз да греша....поправете ме ако е така.....
С останалото съм съгласна.....Преди малко гледах съдебното заседание. Мелике беше вперила поглед в съдията, но когато Азер каза, че не Ръза го е прострелял нещата се обърнаха....в буквалния и преносния смисъл на думата....Изненадата на всички беше голяма....затова се наложи намесата на адвоката с въпроса дали не вярват на неговия клиент......Не стигнах до края, за да видя последната реакция на Селчук.....през цялото време той запази една и съща физиономия....неразгадаема...

# 460
  • Мнения: 36 795


А това какво е  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Хатиджето го е пуснала преди малко  Thinking

# 461
  • Мнения: 36 795


haticesendil
#temel reis:)))


# 462
# 463
  • Мнения: 36 795
Добро утро Хубав ден



# 464

Общи условия

Активация на акаунт