Почивка на планина-Къде?

  • 87 796
  • 260
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 96
Дами, помагайте.Има изгодни ваучери за Елена. Едното предложение е за Костадиновите къщи или новия хотел Съни Хилс, а другото е за хотел Елена.До довечера трябва да реша какво ще правя.Благодаря предварително.
Не съм ходила в нито един от трите хотела и помощта ми ще бъде от типа "тоя казал, оня рекъл". Предното лято се чудихме за хотел Елена, който е на центъра на града. Отказахме се, защото не видях нито градина, нито двор и прекалено цивилизовано ми се видя, а търсехме спокойствие и гора. За Костадиновите къщи съм чувала само добри отзиви от познати, но не сме ходили.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 478
Изчетох темата с интерес, защото искаме лятото да отидем на планина. Ходили сме в Бели Осъм и мъжа ми иска пак там да сме във вила Тилия. Аз искам да разнообразим, затова ако имате други предложения за Трявна, Рибарица, Елена Simple Smile

# 107
  • Мнения: 18 037
Изчетох темата с интерес, защото искаме лятото да отидем на планина. Ходили сме в Бели Осъм и мъжа ми иска пак там да сме във вила Тилия. Аз искам да разнообразим, затова ако имате други предложения за Трявна, Рибарица, Елена Simple Smile

Около Елена- Къща Дивна, страхотна  Peace, ама трябва сами да си готвите  Confused
Комплекс Елица - пак около Елена, ох толкова много има там, успех  Peace

# 108
  • Мнения: 1
Относно комплекс "Тера Верде" в село "Орешак" - Троян
Изключително неприятни изненади Ви очакват, когато за първи път посетите това очарователно място, в Троянския предбалкан. Снимките са правени от професионалист, и трудно се добива представа за пропорциите на каквото и да е в комплекса, но ако вече сте на рецепция........ Малки стаи с гардероб 40см на 1.80м, бани и тоалетни с квадратура от под 2 квадрата, куче с лош нрав, вързано на 1 метър от люлката за деца, липса на храна, поръчва се само в определени часове от строго определена механа, и затревена площ, с размер на паркинг за 4 автомобила. Не забравяйте да си вземете стотинки, защото единственият достъп до напитки, сладки, снаксове и др., е през две вендинг машини, извинявайте но щях да забравя, имате басейн, който по думите на собственика се пълни еднократно в началото на сезона и се третира с химикали през останалото време. Приятно прекарване, все пак има "водна пързалка" но там е друга история. Наслаждавайте се.

# 109
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте,искаме да отидем с детето на 1.8 г. е ма планина,да избягаме малко от жегите,да има детска площадка,басейн,тихо и хладно,моля да ми препоръчате добри хотели в Пампорово,Банско,Боровец които мога да посетя с малко дете.Благодаря  bouquet

# 110
  • София
  • Мнения: 30 209
Търся отзиви за "ГЪРМЕН ХИЛС". Някой да е ходил скоро? В гориста местност ли са къщите?

# 111
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте,искаме да отидем с детето на 1.8 г. е ма планина,да избягаме малко от жегите,да има детска площадка,басейн,тихо и хладно,моля да ми препоръчате добри хотели в Пампорово,Банско,Боровец които мога да посетя с малко дете.Благодаря  bouquet

Ние отиваме в събота в Камелия Пампорово. Дано да останем доволни, като се върна ще пиша. Имат детски кът на открито и закрито, доста тревно площи, басейн 32 гр. Ще видим.

# 112
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Meggysan ,и аз ще запазвам за събота някъде,дано улучим добро място.Весело изкарване   bouquet

# 113
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Meggysan ,и аз ще запазвам за събота някъде,дано улучим добро място.Весело изкарване   bouquet

Дано, приятно и на вас Simple Smile.

# 114
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Търся отзиви за "ГЪРМЕН ХИЛС". Някой да е ходил скоро? В гориста местност ли са къщите?
Скоро и аз го "видях" това място.Изглежда чудесно,но дали е така?

# 115
  • Мнения: 3 284
Предложете място за отсядане в Сапарева баня.

# 116
  • София
  • Мнения: 30 209
Търся отзиви за "ГЪРМЕН ХИЛС". Някой да е ходил скоро? В гориста местност ли са къщите?
Скоро и аз го "видях" това място.Изглежда чудесно,но дали е така?

Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.

# 117
  • Мнения: 3 818
Предложете място за отсядане в Сапарева баня.

Пролетта бяхме ето в това място в Сапарева баня, останахме доволни, то е чисто ново и беше много чисто и приветливо. Имаше и басейн отвън, но още не го бяха напълнили ,предполагам, че сега вече ще е пълен.
http://sapareva-banya.com/

Тук също сме били, също останахме доволни, но то си е къща за гости, не е хотел. Положителното е, че има много хубав двор и беседка отвън.

# 118
  • Мнения: 3 284
Благодаря.Първия е много хубав но за съжаление нямат места.Резервирах в семеен хотел Ася.После ще дам отзиви.Някой ходил там.

Последна редакция: чт, 14 авг 2014, 16:56 от mimi0585

# 119
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826


Не знам. Евентуално м. септ. ще го посетим. До края на август всички стаи били резервирани.
ще чакам за отзиви

Общи условия

Активация на акаунт