Парфюмни размисли и страсти - 172

  • 50 490
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 796
unterdenlinden , е ти намери кои да гръмнеш насляпо! Mr. Green Всъщност сега можеш да пробваш Бандита, той е 1000 пъти по-страшен от Фракас. Laughing Може пък да улучиш! Hug

densi, този Fracas го забих, след като четох някаква класация за парфюмите на звездите. През двама- през трима Fracas, викам чакай и аз по холивдски Joy Bandit не ме грабна, чета го за обща култура smile3529  Всъщност имам и успешни гърмежи, но пак обмислям един-два сватбарски откоса  #Sniper

# 721
  • Търновска област
  • Мнения: 37
Здравейте девойки . Ще ми отговорите ли на един въпрос , тестерите имат ли гравирано номерче на дъното на бутилчетата, и ако да гравирано ли трабва да е , ако е залепено номерчето, фалшив ли е парфюма. Благодаря ви .
По принцип тестерът трябва да е 1:1 с оригиналния флакон, защото той си Е оригинален флакон, просто предназначен за тестване.  Отделен е въпросът, че някои производители (напр. Шанел) гравират всичко директно върху бутилката, а други използват "лепенки" върху които е и гравираният код, и останалата информация Peace
Ако се познава оригиналът е лесно.


Благодаря ви ˙·•Di•·˙  bouquet , аз си  намерих евтини тестери за 35 лв .с опция преглед преди покупка , та затова питам за номерчетата и става въпрос за Шанел да ще търся гравиран номер значи .

# 722
  • Мнения: 31 375
Шанел за 35 лв? Забрави! Чисто менте!

# 723
  • Търновска област
  • Мнения: 37
Шанел за 35 лв? Забрави! Чисто менте!

Ами незнам  девойки , предлагат опция тест преди покупка , аз ще поръчам и ако няма номерче няма да го купя.

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
мислиш ли, че който е правил ментето - не може да сложи и номерче   newsm78

аз нищо не разбирам от ментета - просто си разсъждавам  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 2 447
Миси, права е Денси.
Ако ще си купуваш менте има и по-евтини. Peace

По-вероятно е дядо Коледа да раздава безплатни Шанели, отколко да си купиш такъв на безумно ниска цена.

# 726
  • Мнения: 31 375
Шанел за 35 лв? Забрави! Чисто менте!

Ами незнам  девойки , предлагат опция тест преди покупка , аз ще поръчам и ако няма номерче няма да го купя.
И да има номерче е менте, гадно при това. Шанел са по над 100 лв. и са най-ментосвания бранд в света. Ментета са дори при цена от 150 лв, какво остава за 35?
Смяташ ли, че кренвиршите от 3.50 са от свинско месо?  bouquet

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Миси, послушай ги . Ако е за 10 лв е ок , но за 35 лв е скъпо за менте-няма начин да е оригинал просто. Дори се съмнявам дали ще е от Дубайските ментета .

# 728
  • София
  • Мнения: 5 658
Аййй, Фракас на сляпо  Mr. Green това мило и добро парфюмче колко много хора плаши  Heart Eyes

ц! не съм съгласна - Бандитът е носим  bowuu, докато Фракас е не  Naughty
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тия зелените са за мен, знам си!

# 729
  • София
  • Мнения: 5 658
ЗАПОВЯДАЙТЕ В
НОВАТА ТЕМА

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт