Лято слънчево дойде, ЯНУАРЧЕ в мама на топличко расте - ТЕМА 2

  • 24 675
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 569
Роси4ка, не разбрах, първа бременност ли ти е? И ако искаш сподели от кой град си да го нанеса.

Въобще, който от тук нататък иска да бъде добавен нека ми пише на лични, моля, тъй като в общата тема е възможно да пропусна някой ред.  Hug

# 31
  • Мнения: 464
Привет прибрах се от преглед ще си имам 3 бебета.Видяха се мехурчета след 7 дена съм за пулс

# 32
  • Мнения: 16
Привет прибрах се от преглед ще си имам 3 бебета.Видяха се мехурчета след 7 дена съм за пулс
честито  Hug дано всичко е наред  ще си имате тройна радост в къщи Simple Smile

# 33
  • Мнения: 0
Привет прибрах се от преглед ще си имам 3 бебета.Видяха се мехурчета след 7 дена съм за пулс

Ето на това се казва голям подарък  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Честито   bouquet

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен  Wink ! Днес бях на преглед и се установи сърдечна дейност,много съм щастлива защото предната ми бременност беше с мисед аборт и не исках да пиша докато не съм сигурна,че не е пак същата диагноза ,ноо тайничко си четях вашите мнения  Hug
Моят термин е за 02.01.2014.Имам си една прекрасна дъщеря и с нетърпение искам още едно детенце  Praynig Praynig . Леко бременеене на всички мами  Party Hug

# 35
  • Мнения: 397
Здравейте и от мен  Wink ! Днес бях на преглед и се установи сърдечна дейност,много съм щастлива защото предната ми бременност беше с мисед аборт и не исках да пиша докато не съм сигурна,че не е пак същата диагноза ,ноо тайничко си четях вашите мнения  Hug
Моят термин е за 02.01.2014.Имам си една прекрасна дъщеря и с нетърпение искам още едно детенце  Praynig Praynig . Леко бременеене на всички мами  Party Hug
Честито сърчице!
Привет прибрах се от преглед ще си имам 3 бебета.Видяха се мехурчета след 7 дена съм за пулс

Ихаха Hug Heart Eyes

Днес, докато бях при личната за направление тя ми вика " Има ли вероятност да има два плодни сака в това коремче?"
Ходи пак обяснявай, че корема ми просто е голям LaughingТо и миналия път така се бъзикаха-расте, та расте още от началото, какво да го правя...
Майтап, майтап, ама ей ме на в осмия месец-мога и две, та и три да приютя...
Скрит текст:

# 36
  • UK
  • Мнения: 5 999
Завърнах се от прегледа и аз Hug
имам си две сакчета с жълтъчни мехурчета и сърдечни пулсации Blush Няма по-щастлива от мен Blush
Казаха ми да се запиша на ЖК, ама не  е ли, много рано? Чета, че др се записват към 10-12 седмица newsm78


Мимозка7729 честити ти, три броя Hug

# 37
  • Мнения: 19
Честитооо Simple Smile на всички .. давате ми такава положителна енергия преди прегледа Simple Smile Аз тръгвам и се надявам да се похваля след някой друг час и аз ! Simple Smile  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 129
Привет прибрах се от преглед ще си имам 3 бебета.Видяха се мехурчета след 7 дена съм за пулс

Ихаааааааа, ти си истинска късметлийкаааа!!! Толкова се радвам за теб. Най най-големият подарък!!! Не очаквай 6-ца от тотото......ти вече я спечели!!!  Леко бремен Heart Eyesеене.

Последна редакция: пн, 27 май 2013, 15:50 от Цветно

# 39
  • Мнения: 45
Мимозкееее, чудесна новина  Heart Eyes
Seawave, честито ви пулсче!
Панди, това се казва релакс - браво!  Hug
Zolka , ще чакаме и сега да видим коремче в 9-тия даже  Wink И мен все ме питаха дали чакам близнаци  Laughing
Айде, matevska, чакаме и теб да ни зарадваш   Hug
kokona20 , супееер! Наистина голяма радост  newsm44

# 40
  • Мнения: 0
 newsm35 Честито момичета!!!!

# 41
  • Мнения: 464
Завърнах се от прегледа и аз Hug
имам си две сакчета с жълтъчни мехурчета и сърдечни пулсации Blush Няма по-щастлива от мен Blush
Казаха ми да се запиша на ЖК, ама не  е ли, много рано? Чета, че др се записват към 10-12 седмица newsm78


Мимозка7729 честити ти, три броя Hug

 Благодаря коконче  bouquet  Честито и на теб и темичката да се напълни само с хубави новини  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 129
Честитооо Simple Smile на всички .. давате ми такава положителна енергия преди прегледа Simple Smile Аз тръгвам и се надявам да се похваля след някой друг час и аз ! Simple Smile  Hug Hug Hug

Хайде успех и да се похвалиш с хубави новини. А пък кой знае може и ти да имаш една, две или пък дори три прекрасни точици с туптящи сърцица

# 43
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
mimozka7729 ,коконче,Честито:)Лека и безпорблемна бременност,момичета:)
Zolka ,тази снимка от кога е?
Матевска,чакаме новини и от теб!
Ех,че ми става хубаво като ви чета:)))Искам и аз да се похваля вечеееее.....  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 366
Здравейте и от мен. Приемате ли нови попълнения. От скоро усещам радостите на двете така чакани за втори път чертички - сутрин ми е зле, а следобед не може ми смогна с ядене хи-хи - повторение на първата ми бременност. Още не съм ходила при моята лекарка - трябва да чакам чак до 07,06,2013 незная как ще издържа до тогава, но при нея е много сложно с часовете - този го записах още преди повече от 1 1/2 месец - още не знаехме че съм бременна, но се надявах да ми потрябва- и ето имам си две чертички, вече съм на път да догоня Памела Андерсън по прелестти  и умирам от щастие. Първата ми бременност след петият месец беше кошмар - имах здравословни проблеми, цистит, контракции и в крайна сметка устисках до 32 седмица и полежахме в болница близо 2 седмици с бебо . Надявам се през тази всичко да е наред. Видях че има вече много бебчета да са живички и здравички и да си седят на топло до 40-та седмица

Общи условия

Активация на акаунт