Юнско слънце вън пече, мечтата ми е второ сърчице - ТЕМА 37

  • 21 437
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 692
Добро утро и от мен момичета  Hug

Момичета някой има ли впечатления за тази болница : http://www.ivf.bg/index.php/bg
Тъй като гинекологични проблеми не съм имала досега - съответно нямам "предпочитана" гинеколожка. Решила съм утре да отида на гинеколог и да поискам всички нужни изследвания профилактично, за да съм спокойна, че всичко при мен е наред и няма нещо препятстващо забременяване. Идея си нямам какви изследвания трябват  - смятам, че лекар ще ме насочи повече от добре. Ако вие може да ме посъветвате какво да изследвам - също ще съм благодарна  Hug Тази болница ми е удобна, близо и съм в чуденка дали направо там да отида и който се падне... Rolling Eyes
Иначе днес сме с ММ на андролог - за крайно мнение и решение .
 Мноооооого  Hug на  всички.

# 16
  • Мнения: 159
Добро утрооo

Как ми се яде кроасан,но хубав,не от тези опакованите...
ssunshine_85 понякога по време на овулация се случва да се прокърви,може би точно този ден ти е била.
Иначе ние ако сме направили бебето сме го направили вече,мина овулацията ,потрудихме се доста и сега остава да почакаме  Simple Smile Този път ми беше различна тактиката - миналия месец бебеправихме от 12 до 15 ден ,т.е точно до овулацията.А този от 14 до 18 ден ,т.е един ,два дена преди овулацията и един два след нея  Praynig

# 17
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Добро утро, момичета!

Кокона, браво за страхотните новини   bouquet
ssunshine_85, може да е зацапване, свързано с Ову-то, не се шашкай за сега - дано всичко е наред  Praynig
grahche1, стандартен преглед - колпоскопия, УЗ, вземане на цитонамазка и микробиология /това правех аз веднъж или 2 пъти годишно/. Ако док забележи нещо притеснително, вероятно ще те посъветва евентуално за изследване на хормони и някои по-специфични неща ако имаш оплаквания. Също може да отхвърлиш съмненията за някои болести като хламидии, уреа и микоплазми и т.н., просто за собствено спокойствие. Успех ти желая  Hug

# 18
  • Мнения: 72
ssunshine_85, да помогна и аз ако нямаш нищо против. Цикълът миналият месец ми беше на 25.04.2013 г., той е на  27-28 дни. Бебеправихме , но какво ми направи впечетление:  На 10,11,12. имах оцветяване на тоалетната хартия  след ходене по малка нужда в бледо розаво и след това изчезна. На 15 май имах светло розаво петно на бикините еднократно. Дойде ми на 19 което ме шашна разбира се. Не искам да попарвам всякакви надежди, при всеки е различно просто исках да споделя. Ноооооо естествено ти стискам палциии това да е нещо по различно и да те изпълни със щастие и радост. Hug

# 19
  • Мнения: 692
tany3dj благодаря   bouquet
Миналия октомври бях на профилактичен преглед, но нали съм заспа - нищо не помня - само знам, че всичко ми било ок. Отделно ме гледа на ехограф, даже снимка имам  Laughing Но сега искам да знам всичко, всиииичко  Naughty И задължително ще поискам тези допълнителните - за собствено спокойствие - нямам време да опитваме месеци наред, а то да не се случва заради някоя глупава бактерия  Crazy
ssunshine_85, не се вкарвай във филми. Това зацапване може да е признак за всичко - така, че просто се успокой и изчакай  Hug

# 20
  • Мнения: 2 003
Цоп-Хоп-Троп Simple Smile
Аз вчера бях в Малинов. Не съм ви се отчела. Не че има кои знае какво развитие, но все пак ... Взеха ми пробите и утре следобед резултатите трябва да са готови. Ако всичко е наред и са :+: другата седмица ме подлагат на операция при Д-р Калчев  Rolling Eyes След операцията и на мъжо, която е към 11ти юни, мисля да се оттегля от всичко и цяло лято да се опитам да не мисля, а на есен, с нова песен, тогава ще му мислим отново. Ще говоря с лекаря за евентуално ИНСИ/ИКСИ и така. Simple Smile
УСПЕХ НА НЕЧАЩАКИЩЕЕЕ ... КОИ СА ТЕ  newsm78

# 21
  • Мнения: 159
 toito супер си го решила,да си изкараш едно весело и безгрижно лято  Grinning
Аз съм нечакаща, но чак за 8-9 юни.Има ли някой с мен?  Simple Smile

# 22
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро сладурки Hug
Пандичка
  bouquet  мерси за темичката, ама Rolling Eyes пак си ме пропуснала на 1-ва страничка Crazyю
Хайде, да ви наръся сутрешно  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

toitoМного мъдро решение, но затова пък наесен Crazy те чакаме тука, заредена и нахъсана за успех Peace Hug

# 23
  • Мнения: 72
WhiteDove и аз съм от нечакащите за далечните дати 17-18 юни, но дотогава много работа трябва да се свърши luvbed

# 24
  • Мнения: 2 235
Здравейте!

Да се запиша и аз в новата тема. Чакам да ми свърши и голямо нетърпение за овуто.

# 25
  • Мнения: 1 056
Прекрасна темичка хоп и от мен тук  Hug, да ни е на късмет на всичкииии.
На мен снощи ми сложиха инжекция Прегнив, за да узреят яйцеклетките, останах супер доволна, че в графика за мен пишеше, че ще вадят 3  Mr. Green, дано и 3тия фоликул да е узрял и да успеят бих била най-щастливия човек на света. Обаче тези хормони ме побъркаха, час по-късно избухнах за глупости иии милото го отнесе. Направо не можех да повярвам, какво ми се случва, побеснях и се развиках от нищо, после горчиво съжалявах, обачее докато крещях си давах сметка, че нямам никакъв контрол над себе си и отвратителното си поведение. Направооо беше някакъв кошмар, не искам да го преживявам отново и се моля да имаме късмет и да не ми се налага да мина пак по този път.
Връщам се да ви чета, дано има хубави новини - някой да нечака тези дни, хайдеее стискам палци  Hug Hug Hug

toito решението е достойно за уважение, а аз съм сигурна, че след всичко, което преживеете и се отпуснете иии може до наесен да се появиш, за да ни зарадваш. И аз мисля, ако не успеем този и другия месец евентуално, да се спрем за лятото, да се отдадем на почивка иии каквот е рекъл Господ, а на есен живот и здраве може пак да опитаме, ако ли не ще си чакаме заповедта от фонда до началото на другата година  Hug. Знаеш, че те подкрепям, но моля те нали няма да се отдеглиш от форума, чеее много ще липсваш  Hug

grahche1 - момичетата са го казали - преглед на ехограф, цитонамазка, микробиология. Аз на своя глава си изследвах основните хормони (тук има тема, за това кои хормони на кой ден от МЦ се пускат) - това ми струваше към 50тина лева, но пък се успокоих, че всичко е наред. Той и гинеколога, може да ги назначи по ЗК, ако има обаче свободни направления.

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 09:38 от maggie_m

# 26
  • Мнения: 2 003
Кокона - дано, мила! Аз няма да ви забравя, просто леко ще разредя посещенията си и ще се отдам на работа, плаж, емоции и ... работа Simple Smile преди всичко Simple Smile
Магииии - то е за добро! Мъжо ще го разбере Wink Тооолкова се вълнувам за теб .. стискам ти сиииилно палчета Simple Smile  Hug

# 27
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро и от мен момичета  Hug

Момичета някой има ли впечатления за тази болница : http://www.ivf.bg/index.php/bg
Тъй като гинекологични проблеми не съм имала досега - съответно нямам "предпочитана" гинеколожка. Решила съм утре да отида на гинеколог и да поискам всички нужни изследвания профилактично, за да съм спокойна, че всичко при мен е наред и няма нещо препятстващо забременяване. Идея си нямам какви изследвания трябват  - смятам, че лекар ще ме насочи повече от добре. Ако вие може да ме посъветвате какво да изследвам - също ще съм благодарна  Hug Тази болница ми е удобна, близо и съм в чуденка дали направо там да отида и който се падне... Rolling Eyes
Иначе днес сме с ММ на андролог - за крайно мнение и решение .
 Мноооооого  Hug на  всички.

Това е клиниката на д-р Явор Владимиров[/b Naughty] от мин година в нова сграда, много лъскава бееее, а за него съм чела само хубави неща Hug Не, на който ти се падне, а при самия него си запиши час Peace
maggie_m Hug
хайдееее и при теб неостанало  Hug

# 28
  • Мнения: 87
И аз да се разпиша в новата тема Simple Smile
Чакам близките 1-2 дни МЦ... все още няма никакви признаци, че ще ми дойде.. не ме болят гърдите, корема.. но и двата теста за бременност (Presto, Sure Check), които направих бяха отрицателни, така че по-скоро си мисля, че ще ми дойде  newsm78
Иначе моето мъжле се държи много странно.. само ми пипа корема и се усмихва ... когато се получи ще сме много щастливи и двамата  Praynig

# 29
  • Мнения: 1 056
toito  Hug и kokona20 много благодаря за стиснатите палци и пожеланията, а и на останалите. Всичко ми се струва направо сюреалистично, нямам търпение да дойде утре и да видим какво и как ще се случи. Сън не ме хваща плюс пълнолунието иии хадните хормони  Mr. Green Mr. Green  Crazy откачена работа, нооо няма как ще оцелеем (за милото не знам ще оцелее ли, нооо ще му се наложи) иначе, като съм в добро настроение само му се гушкам. Но тази сутрин нещо се лигавихме в леглото и му викам - ти даваш ли си сметка, чеее съм натъпкана с хормони ии не съм правила секс не знам от кога, а ти ме дразниш  Mr. Green Mr. Green луда работа, амаа ще наваксаме.

Общи условия

Активация на акаунт