Юнско слънце вън пече, мечтата ми е второ сърчице - ТЕМА 37

  • 21 438
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро,да се запиша и аз в темата.

Кокона,честито за двете сакчетa с пулсчета   bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 1 512
Хайде да се цопна и аз в новата темичка!
 newsm75 newsm79 newsm28 да посъбера от заразния прашец на Коконка
Маги  fingerscrossed за пункцията
Тоито много добре си го измислила
Добре дошли на новите момичета
Милена къде се загуби?
Много усмивки ви пожелавам

# 33
  • Мнения: 692
Добро утро и от мен момичета  Hug

Момичета някой има ли впечатления за тази болница : http://www.ivf.bg/index.php/bg
Тъй като гинекологични проблеми не съм имала досега - съответно нямам "предпочитана" гинеколожка. Решила съм утре да отида на гинеколог и да поискам всички нужни изследвания профилактично, за да съм спокойна, че всичко при мен е наред и няма нещо препятстващо забременяване. Идея си нямам какви изследвания трябват  - смятам, че лекар ще ме насочи повече от добре. Ако вие може да ме посъветвате какво да изследвам - също ще съм благодарна  Hug Тази болница ми е удобна, близо и съм в чуденка дали направо там да отида и който се падне... Rolling Eyes
Иначе днес сме с ММ на андролог - за крайно мнение и решение .
 Мноооооого  Hug на  всички.

Това е клиниката на д-р Явор Владимиров[/b Naughty] от мин година в нова сграда, много лъскава бееее, а за него съм чела само хубави неща Hug Не, на който ти се падне, а при самия него си запиши час Peace

Коконче, мерсииии.... добре, че се включи. Разчетох се за доктора и се обадих за час при него - за 18.06. чак има ooooh! а аз за утре се гласях  Crazy ми - ще се чака
Много мерси пак   bouquet

# 34
  • Мнения: 61
grahche1[/b аз реших да те питам отколко време опитвате, та реши да минаваш на прегледи???? Може и някъде да си ни писала , но нямам време да се връщам назад и да чета. Питам, защото аз си мисля, че до 6 месеца е нормално да се изчака и тогава.
 Hug Hug Hug
Zuzi_M и аз не чакам по това време. Успех
northlove  thumbsup thumbsup thumbsup
toito може пък така да е по-добре. Wink, но съм почти сигурна , че пак за това ще мислиш. Naughty
maggie_m   Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2 003
 Буба - няма как да не мислиш за нещо, което за момента е всичко за теб! Но поне, покрай работа, придружено с плажове, емоции и т.н малко се отърсваш от всичко и забравяш -къде повече, къде по-малко.
А повярвай след 2години - вече съм на ръба да зарежа всичко и да се отдам на всичко друго, само не и на това ... а каквото такова! 

# 36
  • Мнения: 143
Ето ме и мен в темичката  55 Малко да ви ръсна  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Маги  Praynig поне за 2 бр. бебешоци!
Куесто аз от сега пия магнерич защото магнезия се натрупва в организма за около 4 седмици, и не ми се чака да ме почнат контракциите. Стискам палци всичко да мине скоро  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
На новите НЕчакащи успех!
Честито на Танчето!
И успешен ден!   bouquet Hug
Аз може ли да помоля който знае как се прави нова темичка да ми пише на лично, че още нямаме нова на отчетните, може би мамите нямат време да пуснат  Embarassed Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 15:01 от disni007

# 37
  • Мнения: 21
Привет и от мен... страхотна темичка, а и сега съм точно на тази вълна.
Е, и аз съм от чакащите, цикъл 25-26дни, последна редовна М 01,05,2013.
Ползвам утрогестан, защото имам два спонтанни аборта. Писах и в друга темичка, но с удоволствие се записвам за тази  Hug 
М все още няма, момичета как се справяте с чакането.....аз съм на 31г. не съм разждала и вече много се притеснявам, че времето ми изтича.....затова и бързането е голямо.....
Късмет на всички ни  Praynig

# 38
  • UK
  • Мнения: 5 999
На бебеправещите и тези, които ще правят инвитро, започвайте с авокадото Peace
Четох преди време, една статия, в която пишеше, че подпомага имплантирането на ембриончетата и аз месеца преди процедурата понаблегнах на авокадото и след ЕТ също, незнам дали и то има "вина" но е факт, че при мен и при една-две приятелки, действа Crazy

# 39
  • Мнения: 1 569
Привет! Само да кажа, че новото ни заглавие е дело на Афродита.   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 056
kokona20 ооох ненавиждам авокадо, не знаеш ли случайно какво съдържа и коя би могла да бъде вълшебната съставка, витамин или нещо такова, чеее да го приемам с нещо друго. Направо не мога да понасям авокадо, ааа бих изпробвала и това, само и само да подобря шансовете да се случи чудото Praynig

# 41
  • Мнения: 159
Аз обожавам авокадо.През времето в което живях в Лондон продаваха на пазара 3-4 авокадота за 1 паунд,т.е 2-2.50лв, а тук едно авокадо 2лв..ужас..
maggie_m как го ядеш?Ако е самостоятелно и на мен не ми харесва особено, но със лук или чесън и сол става страхотно.А има и много други рецепти в нета  Simple Smile

# 42
  • UK
  • Мнения: 5 999
kokona20 ооох ненавиждам авокадо, не знаеш ли случайно какво съдържа и коя би могла да бъде вълшебната съставка, витамин или нещо такова, чеее да го приемам с нещо друго. Направо не мога да понасям авокадо, ааа бих изпробвала и това, само и само да подобря шансовете да се случи чудото Praynig

Joy Joy Joy Joy и аз Mr. Green ядях го с отвращение, ама по-се понася newsm78 сякаш в салата или в задушени зеленчуци Peace абе, преглъща се в името на бебето Crazy Не цяло на ден, а по половин на 2-3 дни през седмицата Hug

# 43
  • Мнения: 692
Момичета, минахме при Кацаров и сега стана шах с пешката. Каза, че СГ си е ок и според него да изчакаме няколко месеца за операция. Май ще почакаме 3-4 месеца и тогава ако не става - да оперираме...
Отделно - може ли някой да сподели с мен ( може и на лични) координати на добър гинеколог. Не ми се чакат 3 седмици - искам по-рано да пусна мокробиология, цитонамазка и пр. изследвания. Гинеколожката при която ходих беше във ВМА. Вече не била там и за всяко едно изследване ще трябва да се разкарвам от лаборатия - до нея и така. Някоя добра в Майчин дом, Шейново, или където и да е ?
buba1011 , новаци сме - oт един месец  Laughing Знам за 6-те месеца, но пък не ми се иска да губя време - да чакам 6 месеца, защото нещо не е наред - реших да направя всичко предварително. От друга страна - преди ММ си е правил спермограма и е била с лоши показатели. Казали му от лаб., че мноого зле било и да забрави за деца по естествен път. Отделно - времето си лети, а годинките не са малко  Confused
katrina_n , скорошно щастие ти желая  Hug

# 44
  • Мнения: 87
Привет и от мен... страхотна темичка, а и сега съм точно на тази вълна.
Е, и аз съм от чакащите, цикъл 25-26дни, последна редовна М 01,05,2013.
Ползвам утрогестан, защото имам два спонтанни аборта. Писах и в друга темичка, но с удоволствие се записвам за тази  Hug 
М все още няма, момичета как се справяте с чакането.....аз съм на 31г. не съм разждала и вече много се притеснявам, че времето ми изтича.....затова и бързането е голямо.....
Късмет на всички ни  Praynig


Аз съм на почти 30, имам също един мисед аборт, но според мен просто не бях готова за това по онова време и въртешно в себе си не исках да се получи...
Сега вече съм с мъжа на моя живот, страхът от забременяването от миналото се превърна изведнъж в мечтата ми. Вярвам, че всичко ще е наред този път и ще стане скоро  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт