Юнско слънце вън пече, мечтата ми е второ сърчице - ТЕМА 37

  • 21 456
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Дикси - честит рожден ден!  newsm59 Бъди много здрава и щастлива!

# 706
  • Мнения: 226
dikssi89, честит рожден ден ! Жива и здрава да си, много усмихната, обичана, щастлива ! Нека малките радости на живота изпълват дните ти ! Съншайн, четях всичко, което пишеш, но не исках да се намесвам и аз, защото знам през какво минаваш и че думите няма да решат проблема. Но вече сърцето ми се къса и реших да ти кажа нещичко... Миналата ми връзка - мислех, че това е мъжът за мен, с който ще прекарам живота си и т.н. .. Отивайки за профилактичен преглед в клиника "Щерев", лекарката ми казва " имаш поликистозни яйчници, имаш много проблеми, може и да нямаш деца", а аз бях на 20.... много плаках, ама много... И този мъж, който се кълнеше в мен, се отдръпна...хаха Simple Smile Стресна се и може би това е и най-нормалната реакция, но факт е, че ме нарани много... Започнах лечение, стимулация на овулацията, тоново прегледи, лекарства, искаха и да ме оперират, не знам си защо... после пиене на противозачатъчни 3 год с "превантивна цел" и пълни изследвания на всеки 5-6 месеца, заради "лошото ми състояние" ...  та този прекрасен мъж поне имаше доблестта да сподели, че всичко го плаши адски много и не е сигурен дали може да продължи с мен... е, не продължи Simple Smile и по-добре ! Сегашният ми мъж /след два месеца и законен/ беше засипан от мен с цялата тази негативна информация, за да е наясно, че съм "проблемна"... каза, че оценява искреността ми, но нищо не му пречи...имало варианти Simple Smile Тогава разбрах каква е разликата между тях. Няма да навлизам в подробности, но случайно разбрах за ужасната вреда от "безопасните" противозачатъчни и реших да потърся мнение, извън моята клиника, която финансирах толкова години ежемесечно... Познати ме ориентираха към д-р Папукчиев, ако някой го познава, та... не мога да ви опиша физиономията му като му разказах историята си... беше меко казано потресен и отвратен ! След множество прегледи и изследвания и то без пари , а само с направление, докторът ми каза, че съм една изключително здрава млада жена, че нямам никакви проблеми, цикълът ми е правилен, имам ов., нямам поликистозни яйчници, а за тези противозачатъчни, които съм пила толкова дълго..... дори не искаше да коментира, та заради него ги спрях...в началото на тази година, като оттогава съм ходила 3 пъти при него /още съм наплашена дали съм ок/ и да чукна на дърво - всичко е наред... Казвам всичко това, защото мъжът ми беше до мен, интересуваше се как съм и недай си Боже, наистина да се появи проблем при него или при мен - надявам се, че няма да си затваряме очите и да очакваме, че ще отмине, а ще го разрешим заедно ! Всеки има правото да бъде изплашен, особено за нещо такова, но всеки е длъжен да се бори !!! Хващай мъжа си, вземете се в ръце, потърсете едно, две, пет мнения и изследвания и разрешете проблема ! Ако ли не...ако не иска, а ти наистина го обичаш, стресни го малко...събери си багажа и замини за известно време, повярвай ми това дава резултат и мъжете се осъзнават ! Не знам какво да ти кажа друго...

# 707
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Дикси,честит рожде ден!Пожелавам ти в скоро време най-прекрасната и чакана изненада от две черти

ssunshine_85 ,прави ли теста с първа урина?

Маги,чакаме и ние резултата от ЧХГ то.Според мен ще е супер

Съншайн ,момента ви е супер тежък.Аз разбрах,че изпитваш в момента омраза към него заради това,че е стоял безучастно и е отказвал да се изследва.Масово битува това разбиране,че проблема е само при жената.Не е само той с това мислене.Сега е момента той да стопи омразата ти с любов.Дай си време и разбира се изливай,и споделяй чувствата си тук

Yoana1989 ,и това всичко в клиника Щерев се случва.Ужас!

# 708
  • Мнения: 226
Milena___, за миг през всички години, в които ходих там, не съм се усъмнила в това което ми се казва и в "леченията ми"... всички изглеждаха учтиви, компетентни, а и за тези цени...  Crazy Но не съжалвам, че "избягах" оттам... Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 056
Ох ще откача минаха вече 3 часа и половина, акушерката, която опитах да чуя ми затвори явно още се мотат, ама не знам защо така се бавят оня ден за час и половина бяха готови. Ще се побъркам с това чакане, почвам да мисля, че нещо не е наред ииии лудвам ей, нерви нямам всичко друго мога да понеса, но чакането ще ме довърши  Crazy Confused Cry

# 710
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Маги,явно ги подхванала много работа.Резултата ще е както си му реда.Звъни пак.Сто процента резултата ти е готов

# 711
  • Мнения: 226
maggie_m, дишай - издишай... дишай - издишай !!! Simple Smile Днес е прекрасен ден, а с теб всичко е наред, просто хората явно са доста натоварени и този път ще се забавят... изиграй една игра на телефона, чуй се с някоя приятелка, изяж един сладолед... споко  Hug

# 712
  • Мнения: 1 056
Milena___  Hug  Praynig Praynig Praynig адано амаа нали се сещаш, чеее докато не го чуя...ще откача. Опитвам се да съм спокойн, до сега бях заровена в работа амаа вечеее ме хващат лудите  Crazy
Yoana1989 пфу не смея да звънна на никой или да си играя с телефона, да не би да се обадят ии понеже ми е с 2 карти и служебна и лична, отхвърлям всички разговори. Това е луда работа еййй  Crazy

# 713
  • Мнения: 61
Хубав ден на всички от мен!!!
Честит рожден ден на ДИКСИ!!!! Много здраве, щастие , късмет и любов и всичко най- най..... newsm59  party023
маги, не се притеснявай напразно, всичко ще си е ок!!! , но за твое успокоение им звънни един телефон.
Съншайн много съжалявам за всичко, което се случва с теб!!! Hug Hug Hug
Съншайн 85 какво става с теста???? Не ни дръж в неведение!!! Naughty
Аз не чакам в неделя и едвам се сдържам да не направя един тест Laughing Laughing Laughing

# 714
  • Мнения: 226
maggie_m, абе спокойно бе, момиче...хахаха Simple Smile Пийни една ракия и всичко ще си дойде на мястото Wink хахаха, разбира се - не говоря сериозно ! Съншайн 85, вече и аз те мисля... бубка, аз не чакам днес... но, ако стане чудо и не дойде, тестът е за понеделник... Simple Smile

# 715
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, съншаин Hug разбирам те мила, но аз съм на принципа за живота всяко нещо което ни се случва и трудностите през които трябва да преминем са за да ни научат на нещо Hug
Та аз направих теста с първа Милена Hug ииииии EFN  малко съм объркана какво става защото лелката още я няма 4 дни закъснение newsm78. Ако не дойде още 3-4 дни ще направя тест пак Peace
Maggie  Hug успех мила ,стискаме палци Praynig
Честит Рожден ден на Дикси и от мен, много положителни емоции в този ден Hug

# 716
  • Мнения: 61
Йоанче, как така се сдържаш, да не направиш теста, той според мен би трябвало да отчете и 1-2 дни преди закъснение, а нали по принцип ги и рекламират, че дават резутати и 7 дни след ..........

# 717
  • Мнения: 87
Здравейте момичета....

Моята операция на челюстта мина... сега ми остава и да се възтановя за да започнем отново бебеправенето.
Стискам палци на всички чакащи кандидат мами Simple Smile

# 718
  • Мнения: 226
Бубка, аз също не се сдържах... взех "престо" и един "шуър".. защото прочетох, че на много жени е показал. Направих във вторник и в сряда "престото" и резултатът беше (-) ... сдухах се, започнах да сси вкарвам в главата какви ли не проблеми...абе много се шашнах ! После четох и за многоооо случаи, при които (+) се показва на 2-3 дни закъснение, че дори и на 7... /в по-редки случаи, разбира се/ ... та за това реших, че ако днес не дойде, то понеделник - 17-ти юни е чудесно време за едно тестче Simple Smile А да си призная - не е много хубаво и да четеш много... сега имам друга муха в главата. Казаха ми, че лутеалната фаза /тази от ов. до следващо менструално кървене/ може да е само 14 дни и тя е константа, само ов. се мени... което означава, че моята ов. би трябвало да е около 1-ви юни, най-много 3-ти юни..., а с тест за ов. я засякох на 27-ми май, или поне така мисля... което ми вкара проблема, че или имам дълга лутеална фаза и не може да се развие бременност, или не съм засякла ов. правилно и тя е била по-късно... да видим какво ще стане до понеделник, след което ще отида на лекар за пълни изследвания и наблюдение Simple Smile

# 719
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
northlove,бързо възстановяване

ssunshine_85 ,пак направи тест след няколко дни.Може просто да ти закъснява

 Yoana1989
,ако направиш днес,трябва да покаже.Как се сдържаш наистина

Общи условия

Активация на акаунт