Юнско слънце вън пече, мечтата ми е второ сърчице - ТЕМА 37

  • 21 452
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 226
Milena___, сдържам се, заради нещата, които прочетох и филма, в който се вкарах след това, че не съм "наред"... както и заради двата (-) теста Simple Smile

# 721
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Yoana1989 ,и добре правиш.Най-сигурно е да се изчака.Я ще дойде омразната ни роднина,а ще покаже две черти.Иначе колко тестове сме изтестували предсрочно в тая тема  Laughing

# 722
  • Мнения: 226
хахаха, Миленка.... определено фармацевтите доста печелят от нас Wink А така и така съм се зачудила, някой да има по-дълга лутеална фаза от 14 дни?

# 723
  • Мнения: 767
Здравейте момичета Hug,повечето сигурно ме помните,спрях да пиша  Embarassed защото не се чувствах никак добре след аборта #Cussing out.От време на време ви чета,надявам се след време да почна да пиша пак,дано да е до няколко месеца.
Включвам се специално заради Съншайн.Мила моя ,не се отчайвай ,прегръщам те мнооооого  Hug.Знам ,че ти е много объркано в момента,такива са мъжете ,моя също не е правил СГ.Като му споменах след последния аборт ,че държа и той да се изследва едвам се склони и каза ,че ако доки му каже ще я направи.Мъжете малко трудно приемат факта ,че проблема може да е при тях.Разбирам те ,че си съсипана ,но си стъпи на краката моля ти,живота продължава.Дайте си малко време да се успокоите,щом толкова години сте заедно значи се обичате.Разбирам те ,че си отчаяна ,но винаги има решение.Ще опитате ин витро,пари ще се намерят.Давам ти пример с себе си всяка една стотинка я използвам за ходене по доктори,съсипвам се от работа за да ходя по прегледи.Не печеля много,живеем под наем и няма възгледи да си имаме жилище,аз съм казала всичко което изкараме ще го харчим по лекари ,пък може чудото да се случи.Миличка  Hugмного ,ама мноооого силно.Горе главата

# 724
  • Мнения: 1 056
benito_79 мила, къде се загуби аз на няколко пъти питах за теб, ама ти изчезна. Радвам се, че пишеш не ни забравяй виж ни тук тормозим се с какви ли не глупости  Hug Hug Hug. Я да се завръщаш в редиците ни, че липсваш да знаеш. Кажи как си ти, какво се случва с теб, ти си толкова силен и позитивен човек, че ти се възхищавам на борбеността и силата  Hug

# 725
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Бениииии,радвам се,че се включи.Навестявай ни по-често.Някакви изследвания правихте ли?Разбра ли се защо става така?

# 726
  • Мнения: 767
Какво да ви кажа момичета,след кюретажа се бях сринала тотално Cry,около месец бях ни жива ни умряла.Но си дадох сметка ,че не мога да се оставя и тргнах пак по прегледи.Последно Стаменов ми каза ,че вижда нещо остатъчно в матката и най вероятно ще се наложи хистероскопия.Сега съм в цикъл и на 20 заминавам за София да ме решават.Засега нищо ново не съм изследвала ,то при мене вече няма какво да изследвам,няма нещо неизследвано.Последно доки каза ,че трябва да забременея в много походящо време.Осъзнавам ,че нямам време за губене и се опитвам да не изпадам в депресии Sad,след броени дни ставам на 34 ,просто времето лети ,а аз трябва да си сбъдна мечтата.Това е от мен дано скоро имам зелена светлина Simple Smile.Прегръщам всичики ви  Hug

# 727
  • Мнения: 1 056
Пфуууу ама че съм и аз инфарткт ще получа, ама вече съм добре. ЧХГ-то ми е 800, а беше 347 преди 48 часа точно по две  Mr. Green, аз съм си човек математик всичко ми е точно хахаха. Ох поуспокоих се, спирам се вече с кръвни и всякакви други глупости и ще си чакам да мине времето доо първия преглед. Във вторник ще отида да хусна Е2 и прогестерон в клиниката и ще ми кажат, какво ще следва. Еййй ма си е тръпка това с чакането, търпението и нервите, не е за мен тая работа амаа  Mr. Green. Хайде кой по опитен творец ще направи новата темичка, че аз съм с вързани ръце хич ме няма, не знам как се правят тия теми иии все ме е страх да не оакам нещо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 728
  • Мнения: 226
Ех, Маги.... казахме ти Simple Smile Браво ! Е, сега пийни една ракия хаха Wink

# 729
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Маги,ихииииииииии,чуден резултат  Hug

Бени,много преживя и ти.А при партньора ти нещата изследвани ли са?Ако не,го подритвай да се изследва.Имаме приятели,при които се установи някаква несъвместимост и в 7 ма г.с тя винаги правеше мисед

# 730
  • UK
  • Мнения: 5 999
Бенито79 аз те помня още от една тема за КИРМ Плевен, там беше пациентка на д-р Емин Wink Много се моля за теб Hug
Магииии хайде успокой вече топката Hug  bouquet
Миленче отдавна не се вясваш в "нашата" си темичка Hug
На всички много положителни емоции и
  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 731
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Коконче,тъй е душо.Изпуснах една и тема,и после така остана  ooooh!

# 732
  • Мнения: 1 056
Yoana1989 Пфууу ако не бях на работа не знам за ракия, ноо една биричка бих си люснала, не че нямам в хладилника тук на работа амаа не става  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Ааа като гледам в разни калкулатори, аз сега се водя в 4та седмица след ПРМ, за което би трябвало стойността да е към 400 - амаа с тая моя май май трябва да се готвя за близнаци. Тооо ако така расте (дай Боже) другата седмица ще може нещо да се види вече, поне някакви точици, кой знае Божа работа  Mr. Green.
Бени понеже моят мъж е с много лоша морфология и това ни обясниха, а и доста прочетох по въпроса, че лошата морфология била причина за повтарящи че спонтанни аборти. Аз за това най-се притеснявам, нооо се надявам при вас нещата да се пооправят и следващия път да не минаваш през ада, но все пак накарай го да си пусне една СГ по Крюгер. Ако това е проблема, лесно се решава с ИМСИ, така че за всяко нещо има решение, важното е че се бориш и ще сбъднеш мечтата си ще видиш.
kokona20 ти с твоите два вързопа, помниш ли какви ти бяха стойностите в началото   bouquet

# 733
  • UK
  • Мнения: 5 999
Маги дааам Mr. Green
на 11 ден ЧХГ 174 , а на 15 ден беше 1640.80
Моят трансфер беше със замразени ембриончета на 3 ден
Crazy

# 734
  • Мнения: 1 056
kokona20  Hug Hug Hug малеее май май и аз ще си имам две вързопчета, като гледам така с тези мои стойности и аз съм на 3ти дена - 3 ембриончета ама пресни и качествени, само дано да не са се хванали и 3те, че ще се наложи да редуцираме, ама за сега няма да го мисля  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт