Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси

  • 163 327
  • 434
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Аз затова ви хваля целутрона,защото там всичко си е измислено,честотата на тока се променя,усещанията също-това всичко влияе на целулита в дълбочина и в същото време оформя мускулите и релефа на краката и тялото,една процедура се равнява по резултат на няколко масажа.Интересното при мен беше,което ме порази,че след няколко пъти,в които имаше и лимфен дренаж-козметичката  се сбърка от суперлативи за кожата на лицето ми-а повярвайте ми,тя не е от най-хвалещите.А аз не можех да повярвам,че от краката има такъв голям ефект и на лицето....странно!

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Кожата трябва окончателно да сен изглади максимумм до две седмици след края на процедурите.Jujka,този салон е в Пловдив,не знам дали те устройва?

# 407
  • гр.София
  • Мнения: 46
ellimink може ли да ми кажеш точно къде се намира или интернет сайт, понеже съм в Младост това за сега ми се пада най-близко Peace, а и щом си доволна Hug


Този салон се намира в хотел Европа- той е точно зад хотел Плиска, на улица Лидице 1.( по едни стълбички надолу) Те са 3 момичета - Петя, Стани и Деси, но така или иначе ако се запишеш за повече процедури минаваш и през 3те а и дават остъпка. Аз си взех пакет от 15 и ми дадоха 15 % остъпка. Ако бях взела всичките 20, стяха да са 20%. Wink

# 408
  • Мнения: 1 540
Аз пък никак не препоръчвам целутрон, защото резултата е НУЛЕВ. Ходих още миналото лято, когато и целулитът ми не беше толкова, колкото сега. Никакъв ефект, ама никакъв. Ни стягане, камо ли отслабване и най-важното - никакво премахване или намаляване на целулита. Само си дадох парите - никаква полза от целутрон.
Никой не може да ме убеди, че една процедура целутрон се равнява на няколко ръчни масажа  Naughty

# 409
  • Мнения: 3 410
Аз пък никак не препоръчвам целутрон, защото резултата е НУЛЕВ. Ходих още миналото лято, когато и целулитът ми не беше толкова, колкото сега. Никакъв ефект, ама никакъв. Ни стягане, камо ли отслабване и най-важното - никакво премахване или намаляване на целулита. Само си дадох парите - никаква полза от целутрон.
Никой не може да ме убеди, че една процедура целутрон се равнява на няколко ръчни масажа  Naughty
И мен  Peace

# 410
  • София
  • Мнения: 6 803
Аз пък съм супер доволна от целутрона. Shocked Shocked Shocked

# 411
  • Мнения: 1 440
Колко масажа си правила? Ако не са били достатъчно, няма и да ти мине "подпухването", вероятно просто не си изчистила още целулита.

Направих 10 процедури през ден. Масажистката много ме хвалеше как бързо съм се повлияла от тях и как е омекнал и намалял целулитът...И наистина така го чувствам, но на определена светлина виждам един странен релеф Shocked

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Е,вижте,сигурно има значение какъв е апарата,програмата и разни други неща.Аз преди години бях в Дома на красотата-тогава само там имаше Rolling Eyes,усещането беше съвсем различно-ама и аз колко ли целулит съм имала.Този е съвсем нов модел,има над 20 програми-момичето е доста в час-тя ти препоръчва коя и колко време.Аз не искам да убеждавам никого или да натрапвам мнение -видях резултата,който ме впечатли,споделям,от там...всеки си знае StopХубава седмица!

# 413
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз вече се отчаях да се боря с целулита. След използването на различни мазила и втриването им с масажор, си докарах страхотна алергия - атопичен дерматит май се оказа в крайна сметка. След като доктора в София ми обърка тотално лечението, положението ми се влоши и сега вместо да съм на плажа ходя във Варна по лекари. Както и да е, та видях при кожния, че има антицелулитни процедури - мезотерапия. Естествено ми каза, че това е най-ефикасния метод. Обаче, правят се 10 процедури, след половин година се повтарят и след това с подходяща диета, двигателен режим и божията помощ хубавото тяло се поддържа. Стана ми ясно, че гаранции няма.

# 414
  • Мнения: 1 540
Аз вече се отчаях да се боря с целулита. След използването на различни мазила и втриването им с масажор, си докарах страхотна алергия - атопичен дерматит май се оказа в крайна сметка. След като доктора в София ми обърка тотално лечението, положението ми се влоши и сега вместо да съм на плажа ходя във Варна по лекари. Както и да е, та видях при кожния, че има антицелулитни процедури - мезотерапия. Естествено ми каза, че това е най-ефикасния метод. Обаче, правят се 10 процедури, след половин година се повтарят и след това с подходяща диета, двигателен режим и божията помощ хубавото тяло се поддържа. Стана ми ясно, че гаранции няма.

Ръчни антицелулитни масажи!!! Съжалявам, че така си се докарала с дерматити от тия тъпи кремове.

Ама време е да разберете, че лек в тубичка за целулит не съществува! И аз искам да дам пет лева и като се намажа да ми се махне целулита, ама не става.
Не бива да сте толкова наивни. Четете тук, че съвременните и скъпи процедури дават временен ефект и освен прилагането им е нужно да се внимава с яденето, пиенето и да се спортува и това постоянно, за да се оттървете от целулита, а в същото време вярвате, че една тубичка (или няколко) ще ви махнат целулита. Не, за жалост не е така...

# 415
  • София
  • Мнения: 385
rorrr , да, така е, за жалост!Ефекта е съвкупност от всички усилия, които полагаме!Но важното е, че целулита може да се премахне!Трудно, но не невъзможно.Повече упоритост трябва(и свободно време и пари, разбира се).

# 416
  • Мнения: 2 159
ellimink може ли да ми кажеш точно къде се намира или интернет сайт, понеже съм в Младост това за сега ми се пада най-близко Peace, а и щом си доволна Hug
Този салон се намира в хотел Европа- той е точно зад хотел Плиска, на улица Лидице 1.( по едни стълбички надолу) Те са 3 момичета - Петя, Стани и Деси, но така или иначе ако се запишеш за повече процедури минаваш и през 3те а и дават остъпка. Аз си взех пакет от 15 и ми дадоха 15 % остъпка. Ако бях взела всичките 20, стяха да са 20%. Wink
мерси много  Hug тази цена от 18 лв след като ти дават -15% ли е ?

# 417
привет на всички,които споделят проблема целулит!след толкова четене и аз се престраших да пиша. от пловдив съм и ако може някой да ме насочи към компетентен масажист!!!мерсиии

# 418
  • Мнения: 1 540
rorrr , да, така е, за жалост!Ефекта е съвкупност от всички усилия, които полагаме!Но важното е, че целулита може да се премахне!Трудно, но не невъзможно.Повече упоритост трябва(и свободно време и пари, разбира се).

Както вече всеки е казвал - постоянство и само постоянство. Аз направих серия масажи, които ми излязоха 156 лв (13 масажа по 12 лева), а след като ги приключих, продължих да ходя по два пъти в месеца (24 лв на месец). Ефектът е поразителен, въпреки че винаги съм била със "шошави" бедра и съм предразположена да трупам точно там. Краката ми изглеждат много добре, няма "бабунки", абе пратих целулита на майната му (поне засега)  Flutter

# 419
  • Мнения: 58
rorrr,били споделила къде ходиж на масажи. От София съм, правих серия от десет масажа, има резултат, но целулитът ми изплува и сега съм още по-релефна.

Общи условия

Активация на акаунт