Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси

  • 163 173
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 410
хипо, 10 масажа са много малко за окончателен резултат.Той тъкмо се е появил на повърхността, не спирай и ще постигнеш успех  Peace
 Аз лично направи 3 серии от по 10 масажа два пъти седмично и чак тогава преминах на поддържащи масажи. Сега ходя веднъж седмично, но защото съм тежък случай #Cussing out, другите момичета с по малко целулит правят поддържащи масажи веднъж на 10 дни или на две седмици.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 40
ais girl,аз ходя при Тони-Пловдив,Кичука-резултатът е  повече от добър-0897569329.Има и последен модел целутрон,за който вече споделих.Мисля,че няма да сбъркаш.Направих доста неуспешни опити докато я открия!Слънчев ден на всички! newsm10

# 422
  • Мнения: 1 540
rorrr,били споделила къде ходиж на масажи. От София съм, правих серия от десет масажа, има резултат, но целулитът ми изплува и сега съм още по-релефна.

От Варна съм и надали ще съм ти от помощ.
mama Tin е права, че 10 масажа са малко. Трябва да правиш масажи, докато не видиш, че си се "загладила". След като постигнеш това, можеш да минеш на поддържащи.

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 40
здрасти ice girl,телефонът на момичето,при което ходя е 0897569329,най-яко е съчетанието на целутрон и масаж,аз правя и ултразвук и пазя диета!успех!

# 424
  • Мнения: 3 461
Искам да попитам нещо тези, които са правили LPG, за 13 път бях днес, купих пакет от 20 процедури, но тялото ми е много чувствително и повече от 4,5 степен не мога да издържа, да не говорим, че на някои места и 3-та степен ми е много. Чувствам вакуума, но всеки път ми повтарят как нормалните клиенти издържат на 9-10 степен. Та въпросът ми е ще има ли пак ефект, независимо от ниската степен и има ли значение дали масажистката го прави бързо или бавно, като е бавно някак  по не боли, а и не на последно място, с колко сантиметра се разделихте?

# 425
  • София
  • Мнения: 3 271
Искам да попитам момичетата на които са им правили масажи с вендузи, от колко процедури и какви резултати постигнахте - кг, обиколки в см?

# 426
  • Мнения: 2 759
Искам да попитам момичетата на които са им правили масажи с вендузи, от колко процедури и какви резултати постигнахте - кг, обиколки в см?
                       Не мога да кажа, защото правих и вкъщи, ходих в салон и правих диета... Не съм и мерила всъщност... Та от самите масажи нямам идея. Въпреки това смятам, че е индивидуално - зависи колко имаш да разбиваш.

# 427
  • София
  • Мнения: 3 271
Портокалово момиче ,мерси, мисля да почна да ходя - намерих в квартала на много прилична цена ( за 200лв - 12процедури - пакет се води), пък да видим какво ще постигна. Аз кг нямам да свалям вече , но имам видим целулит и поовиснала кожа от бременостите

# 428
# 429
Аз ходя на антицелулитен масаж от около 8 месеца. Изключително доволна съм. Цената е 13лв, това е цената на 50мин. ръчен часаж и 10 минути ултразвук ( вкарване на антицелулитен крем с ултразвук в най - проблемната област), 11лв за масажа и 2лв за ултразвука( простете за тавталогията  Crazy).
При закупуване на карта с 10 поредни процедури, цената пада на 9.70 на масаж, което според мен си е направо ефтиния.
Искам да спомена , че моята масажистка работи сама , не е обвързана с козметично студио и цените и са по- ниски от обикновено.
Масажът се прави на краката , ръцете, дупето, коремът ( където според мен е най - неприятно ).
Относно крема, пазара е пренаситен от марки и видове, може би масажиста ще те ориентира най - добре!
Моята масажистка ми препоръча Дав, Евън, Мустела, като кремове с добра консистенция, с които лесно се работи. Ползвала съм и 3те вида. За домашна употреба също може да си вземеш нещо.
Според мен не трябва да са различни, за различни части на тялото, просто върху проблемните места повече се работи.
Освен масажа , трябва да се спазва хранителен режим, да се приемат течности,  така лимфата отделя по- лесно токсините от организма.

С конкретна информация за масажисти и салони в София не мога да помогна  Wink!



Здравейте,възможно ли е да ми дадете адреса,иска ми се и аз да посетя вашия масажист.

# 430
  • София
  • Мнения: 2 381
valita68 , по-добре пусни лично съобщение до star, за да ти отговори. още повече, че има нова тема по въпроса...
 Hug

# 431
Здравейте за ходя в Лозенец на масажи и антицелулитни процедури.
Антицелулитен масаж частичен е 55 мин. и е 18 лв. Цял антицелулитен е 90 мин. 25 лв. Много съм доволна от масажите и процедурите в този салон. Ето сайта и тел; 0885900232
http://nice.bg2.info/

# 432
  • Мнения: 3
Ходя два пъти седмично на спа капсула и антицелулитни масжи + вендузи и съм много доволна

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 01:46 от MAMA !

# 433
Да иска се само търпение и посоянство !

# 434

Общи условия

Активация на акаунт